Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Можливо Ви назвете бодай один недолік Вашого боженькі?
    А до чого тут Порошенко? Тема про досягнення Зеленського.
     
  2. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Тобто, падлокловун легітимізував владу бидла.
    Ще раз запитую, до чого тут Порошенко? Він Ваш ідол?
     
  3. Про "санкції".
    Нафтопровод медведчука отримає ... Беня.
    1. Беня задоволений.
    2. Зе задоволений.
    3. Нарід задоволений, волає: Зе - патріот!
    Що не кажіть, а мудрий в нас нарід, ох який мудрий ...
     
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Що стримувало від голосування за Зеленського - не виття порохоботів та "Путін нападе!", відсутність політичного досвіду, неправильні та сумнівні дії, сумнівне оточення...
    Самі свої пости, чи копіпасту перечитуєте? Хто кого згадує і кого з ким порівнює.
     
  5. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Тобто, "я вам нічєго нє должен", "сойдьомся гдє-то посєрєдінє", вилизування кадирівської сраки, афери з аналізами, як воно ховалось від Порошенко Вас не стримувало? Ви любите сцикунів, зрадників, наркоманів та кацапів?
    Лактоша, це Ви згадали Порошенко, а не я.
     
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Blaberus

    Що тут сказати. Від прогнозованого очікуваного результату я не кричу із піною із рота. Для кого вибір Зеленського був незвичною несподіванкою, тепер побачив, що не такий страшний Зеленський, як його малювали порохоботи. Подобається чи не подобається, але за всіма рейтингами, поки що Зеленський - політик із найвищою підтримкою.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Кугутику, ти це підтримуєш?
    FB_IMG_1617524279230.jpg
     
    • Баян Баян x 1
  8. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    А я побачів що він набагато страшніший.
    Бидла багато.:dntknw:
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  9. Питання Зеленському
    Ігорю Валерійовичу Коломойському Зе!влада віддає трубу - «Самара – Західний напрямок».
    Яку доблесно віджали у Медведчука, націоналізували і дають в управління людям славного олігарха.

    З цього приводу у мене кілька питань Ау, Володимире Олександровичу:
    1) Це вже все по Медведчуку? Тобто канали Козака прибрали щоб не валив рейтинги Зе!влади?
    А бізнес Медведчук віддав, щоб його більше не чіпали? Це своєрідний відкат від 5ї колони владі?: заплатив і спи спокійно?

    2) Тут НАБУ ненароком (або хтозна) підіграло Коломойському.
    Бізнес у Медведчука віджало НАБУ, а АРМА тепер по підказці Офісу президента віддасть його ІВК?
    Чия це чудова схема? Автора!

    3) І щось НАБУ випустило під заставу банкіра Коломойського – Володимира Яценка і по цій справі все різко стихло.
    От теж хочеться спитати у Зе! – а це не дофіга щастя Ігорю Валерійовичу – що і його не ганяють, і бізнесу помагають?

    І ключові питання: це Володимира Олександровича його фартове оточення в темну юзає? Чи це він сам так розпорядився і «доля малая» все ж є?
    І якщо так, що про це подумають брати по зброї і союзники?

    І, принагідно, питання до НАБУ і ВАКС:
    - Хлопці/дівчата, це ж палєво. Таке відчуття (от хай хтось заперечить) що ми в суді матеріалів по Медведчуку і всьому його оточенню (а там аж 19 юридичних і 8 фізичних осіб) – НЕ ПОБАЧИМО.
    І це так думають багато хто.

    Можна ж вийти на пресуху – і показати - що там із розслідуванням і доказами по адвокатам Медведчука?
    Що там нарозсідували від початку цього двомісячного кіпіша?

    Я особисто ЗА існування НАБУ і ВАКС. Але є інституція, а є люди. Яких можуть заманити пряниками олігархи.
    От якщо ж ми не побачимо результату хоч по Медведчуку ( а про ІВК мовчимо) – то це вже буде не співпадіння.
    А палєво.
    І гадське розчарування – коли, як у класика: думали як краще, а вийшло – як завжди.
    Віктор Бобиренко
     
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Дятле, скільки товкти воду у ступі? Давно це минуло, може ще порівняти правління Ярослава Мудрого і Леоніда Кучми? Неактуально і ці 2 правителі колишні.
    Є поняття "клани", навіть Порошенко не привласнював чи не віддавав своїм відібране у чужих?
     
  11. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Lanktocha, чому і з чим Ви не погоджуєтесь?
     
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Майже зі всім, не всі страшилки порохоботів справдились, було, що як не Порошенко, Путін нападе і руснява солдатня мало не через тиждень буде на Закарпатті, настане криза і дефолт....
    Так не буває, що всі навколо погані, тільки я хороший.
     
  13. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Тобто є речі з якими Ви згодні? Дуже приємно. Ось бачіте, як користно для розуму і мораль спілкування з мудрим порохоботом! Потроху Ви стаєте схожим на людину.
    Що, деякі справдались?
    Але території здаюся. ВВП та рівень життя знижується. Зате які відосікі!
    Але пракктика показує що так воно і є. Хіба ні?
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Актуальний для порохоботів анекдот, як чесний юдей жалівся равину, що погано живе, равин йому порадив купити козу, аж тоді цей юдей переконався як було краще і легше без кози. Невже і порохоботам потрібно зробити президентом якогось Бойка, щоб побачили, наскільки інакше було при Зеленському.
    Як колись жартували, щоб відродити популярність "Гринджол", потрібно ще одну Помаранчеву революцію, невже і для відновлення популярності Порошенка портібна ще одна анексія, кровопролитний майдан і активні бойові дії? Бачу, агітатори-порохоботи цього дуже хочуть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Це анекдот про тупе украінське бидло. Але на відміну від єврея, українське бидло вилизує сраку козі і милується її лайном.
    І досить лякати Бойко.
    Я вже Вас просив про це, а зараз повторюю прохання: наведіть, будь ласка, бодай одну цитату будь-якого порохобота, яка закликала до повалення режиму? Бо порохоботи чудово розуміють, що ворог лише цього і чекає.
    Приведете, або будете скромно відмовчуватись? Можливо Ви нахабне брехло?
     
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Закликів до мітингів, протестів було немало, а їх учасники вже не "Провокатори" і "Агенти Кремля".
     
  18. Hatrexis

    Hatrexis Well-Known Member

    у кози є срака? я розчарований
     
  19. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Не юліть. Мова йшла не про протести, а про Майдан:
    Чекаю від Вас цитату.
    Безумовно! І Ви, до речі, торкнулися цікавої теми. Якшо російська загроза робить Майдан майже неможливим, слид зрабити висновок що Пуйло є гарантом нашого гаранта.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)