Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. FB_IMG_1617639867241.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Баян Баян x 1
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Переформулюю:
    Якщо хтось вважає, що от вони-то розуміють, що відбувається в Україні, і ніхто, крім них та Порошенко, не розуміє - то вони ідіоти.
    Некоторым ум дан только для того, чтоб они считали свои действия осмысленными (с)
     
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Той Портніков трохи спізнився.
    Бо ті, хто розумів, що відбувається з Україною, були і при гідній владі також.

    Та й при попередніх владах були і розумні і ідіоти.
     
  4. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Зебіли! Гарна новина!

    [​IMG]

    Ваша Бубочка непогано збагатилась, розікравши короновірусний фонд!
    Коли ви будете вмирати без кисню, радійте що Зєлєчка непогано тринькає крадені гроші в Катарі. Виздихайте з посмішками на тупих пиках.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Даремно Ви це. Не кожен буде шизувати з натовпом дебілів.
     
  6. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Гриценко порохобот?
    Взагалі я вважаю Гриценко кінченим мудилой. Але зараз я з ним згоден.
    Ось наступна цитата Гриценко:
    Чи згодні ви з ним?
     
  7. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

  8. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Маруся Звіробій-Біленька в "Рандеву" Я.Соколової про Зеленського: "У нього в голові мізків немає. Або вони там у коксі. Я, наприклад, хочу побачити, по-перше, справку від психіатра, по-друге, справку від нарколога".
    Саме так! Українське суспільство досі достеменно не знає: чи наркоман Вова, чи може шизік?
    (С)
     
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Що порохоботи, брати вила і лопати і на Банкову із Порошенком на бульдозері? А під кордоном велика кількість руснявої солдатні, тільки чекають на безпорядок та у чомусь дати слабинку.
     
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Україна уклала договір з американською фармацевтичною корпорацією Pfizer на постачання 10 мільйонів доз вакцини проти COVID-19, про що у лютому домовлялися Президент України Володимир Зеленський та головний виконавчий директор Pfizer Альберт Бурла.

    «Сьогодні дуже важливий день для України і для українців – ми сьогодні нарешті підписали важливий контракт з компанією Pfizer на постачання 10 мільйонів доз вакцини Pfizer. Це дійсно складно було зробити, але завдяки розмові з керівником компанії Pfizer Альбертом Бурлою – в мене з ним була розмова 8 лютого – він пообіцяв, що зробить усе можливе й неможливе. І зробив це», – сказав Володимир Зеленський.

    Безпосередньо переговорним процесом щодо постачання препарату в Україну за дорученням Глави держави займався керівник Офісу Президента Андрій Єрмак.

    «Висловлюємо подяку доктору Альберту Бурлі та його колегам за підтримку українського народу в цей важкий час», – зазначив керівник Офісу Президента.

    Він додав, що співпраця з американськими фармацевтичними компаніями буде продовжуватися й розширюватися.

    Нагадаємо, 8 лютого 2021 року Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з головою правління, головним виконавчим директором фармацевтичної корпорації Pfizer Альбертом Бурлою, під час якої голова правління Pfizer пообіцяв зробити все можливе, щоб Україна отримала перші партії вакцини за контрактом якнайшвидше.

    https://www.president.gov.ua/news/uk...u-pfizer-67833
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Це добре і важливі домовленості може укласти і Зеленський, тільки такий контракт актуально було укласти ще минулого року, та і підписаний контракт та постачання великої кількості вакцини, і велика різниця, і може пройти багато часу до надходження та безпосередньої вакцинації.
     
  12. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Той факт що гівнокомандувач втік до Катару, це не слабина?
     
  13. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Ширяйтесь несертифікованим лайном, зебіли.
     
  14. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Безумовно! Все що робить падлокловун і його банда або дурість, або шкідництво.
     
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Поки що невідомо, втік ( за вловами порохоботів ) чи поїхав по справах.
    Бути гурманом тут недоречно, навіть порошенківські депутати заявляли, вакцинуватись всім можливим та виробляти колективний імунітет, по такій логіці, не втікати з палаючого будинку пожежними сходами, які не "сертифіковані".
     
  16. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Я теж вважаю що він наплював на армію, на країну і втік в офшорну яму як фінансовий кур"єр Бєні.
    Вам процитувати думку професійного військового, хоч і мудака, ще раз?
    Це не виправдання для бидла.
     
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Взнавати обстановку по телефону чи через інтернет-комунікатори неможливо?

    Виправдоовуватись чи шукати супер-ефективну вакцину - чи це можливо і побічні дії є у всьому, важливіше себе та рідних уберегти від складного перенесення хвороби
     
  18. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Неможливо.
    Я розумію що Ви до армії не маєте жодного відношення. Але повірте мені.
    Якшо не вірите, такої думки також полковник Гриценко. Коли Михалич з"явиться на зв"язку, запитайте в нього. Якшо він зох слів буде намагатися виправдати тварюку, це значить що він теж дотримується цієї думки.
    Я вже не кажу про військову етику.
    Він шукав куди приткнути крадені гроші.
     
  19. Україні потрібно щонайменше 60 млн доз Pfizer для вироблення колективного імунітету
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    уклали договір.... він би перше привіз в Україну, а навіщо нам той договір, невідомо коли він вступить в силу.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)