Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. Good man

    Good man Обычный человек

    И ты бы первым орал на весь форум о диктатуре Порошенко перед выборами.


    Какой-нибудь борщеварочке твоё объяснение сойдёт, но не мне, "я же не женщина, я человек серьёзный". Это цитата Зеленского в должности президента, если кто-то не знает.
     
  2. Good man

    Good man Обычный человек

    Он начинает хамить, когда его выводишь на чистую воду и грамотно указываешь на ошибки, выставляя идиотом. Если оппонент не представляет для него угрозы, он с ним вежлив и корректен.
     
  3. Ця злива ЗЕсанкцій проти медведчуківців має до закону стосунок не більший, аніж я до недавнього польоту на Марс. Тут мова, радше, про бурхливе й пристрасне злигання земноводного та плазуна.
    Тільки оргазм, здається буде не в статевих партнерів, а в тих, хто за цим актом спостерігає
     
  4. Зняття державної охорони з екс-начальника ГУР Бурби - це як власноручно підписане Зеленським зізнання, що спецоперацію проти вагнерівців злили московитам з його відома й благословення. Якщо Янелох не зробив цього сам.
    П.С. І погодьтеся, нарешті, що він у першу чергу інфантил і ідіот. Що ворог - не доведено. Хоча, за результатом його дій нічим від прямого ворога не відрізняється
     
  5. Як виглядають два роки правління віслюка і слуг:
    Доктор справа, кореспондент зліва
    20210228_210811.jpg
     
  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    При Зеленському ВМС України отримують патрульний катер, побудований в США.
    При Порошенку народ отримав томос, написаний на папері. Скільки патрульних катерів було передано ВМС України при Порошенку?

    View: https://www.youtube.com/watch?v=E8Poz--4whU
     
  7. Good man

    Good man Обычный человек

    Ты ещё про резиновые лодочки расскажи.:facepalm::facepalm: Нашёл, чем гордиться.
     
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Пандемія не перебирає, який президент.
    Ось Бразилія - один зі світових лідерів по захворюваності, президент не думає вакцинуватись.
     
  9. Good man

    Good man Обычный человек

    Это кокетство до первой смерти близкого человека.
     
  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Зеленский ввел в действие решение СНБО о санкциях против 10 бывших силовиков, изменивших Украине
     
  11. Good man

    Good man Обычный человек

  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Порохоботи дорогі! Невже ви не зрозуміли до цих пір, кого Путін хотів бачити українським президентом?

    Ось тут уже два роки поспіль Гудман рве дупу за Порошенка.
    Те, що він, Гудман, з Росії, запутінець - до бабки не ходи.

    Сьогодні він мене підкопнув класичною кацапською підкопкою
    "Ты ещё про резиновые лодочки расскажи.:facepalm::facepalm: Нашёл, чем гордиться."
    Справа в тому, що кожен українець має гордитися тим, що будуються військові кораблі, модернізуються танки, будується база ВМС, розробляється новітня зброя для протистояння російському аргресорові.
    Я, наприклад, нічого про ті гумові човни не чув. Лише вперше побачив в коментах під роликом. Саме цими човнами кацапи тицяють українцям, коли немає що сказати по суті.
    Згадування з єхидством тих гумових човнів - візитівка кацапського троля.
    Тому кожному зрозуміло, чому кацапи захищають Порошенка - така в кацапській конторі установка.

    А я горжуся розбудовою ВМФ України. В тому числі - тим, що на озброєнні будуть три патрульні катери.
    Це - колишні en.wikipedia.org/wiki/USCGC_Ocracoke
    Характеристики - за посиланням.

    Кацапи зі своїм Кузею, який засрав півокеану своїм чорним димом, краще б помовчали.
    Ось аналогічний за ТХ катер[​IMG]

    Мені подобається. А Гудман (ака Eichel man https://translate.google.com.ua/?hl=ru&tab=wT&sl=de&tl=ru&text=Eichel&op=translate, четверте значення, може йти в дупу до свого Путіна).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Good man

    Good man Обычный человек

    Наш кацап хитрожоп, но я на него всегда найду управу в виде логики и здравого смысла.
    Я сказал про резиновые лодочки. Не корабли, не танки, а резиновые лодочки. Я действительно считаю позором помпезность передачи резиновых лодок.


    Вот если бы США передали авианосец, то там бы даже салют лишним не был. Даже участие президента Украины хорошо смотрелось бы. Уверен, даже Порошенко похвалил бы за такое Зеленского.
    Так что наш лживый кацалапый снова облажался. Захотел подменить мою претензию к неуместной помпезности на претензию к ВМС Украины.
     
  14. Good man

    Good man Обычный человек

    Оп-па, а наш кацалапый снова попался на своем кацапском происхождении.

    Аббревиатура ВМФ используется в России. В США ВМС, у Украины тоже ВМС.

    Військово-Морські сили Збройних сил України — Вікіпедія
    Військово-морські сили США — Вікіпедія

    Аббревиатуру ВМФ может сказать только тот, кто живёт в среде, где используют эту аббревиатуру. Я бы мог простить кацалапого, будь он капитан в отставке. Кто служил в ВМФ СССР, мог привыкнуть к аббревиатуре ВМФ. Но наш кацалапый никакого отношения к морякам не имеет. Значит он привык к ВМФ из-за той следы, которая его окружает, а так говорят в России.

    Военно-морской флот Российской Федерации — Википедия


    Не рой другому яму, сам туда попадёшь.(с)
    Кацап захотел меня на чем-то поймать, а в итоге попался сам.
    Спасибо тебе, кацалапый, благодаря тебе теперь все видят, что ты кацап.:hi:
     
    Останнє редагування: 1 бер 2021
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Суд в Париже признал бывшего президента Франции Николя Саркози виновным в коррупции и торговле влиянием. Экс-главу государства приговорили к трем годам лишения свободы, из них один год составит реальный срок, два — условный, сообщает BFM TV. Ранее прокуратура просила дать бывшему президенту четыре года заключения, из них два — условно.

    Интересная информация.
     
  16. Скажіть, а говнокомандувач хоч словом згадав сьогодні про те що 7 років тому росія офіційно почала війну проти України?
     
  17. Good man

    Good man Обычный человек

    :))):))):)))
    Борщеварочка увидела, что кацалапый попался и решила написать в теме про Зеленского совершенно левую новость о Саркози.
    Прекрасно понимает, что нужно любым способом сменить тему. Кацалапый попался и она поспешила ему на помощь.
    Что и требовалось доказать.:good:
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Не займайтися тим, в чому не петраєте(
    Ця історія почалася за часів Порошенка у 2017 році - передача двох патрульних катерів типу "Айсленд", згідно меморандуму у 2018 році.
    Проблема була в підготовці моряків для тих катерів.
    Їх відправили тільки от, на початку 2021 року і прибули 12 січня 2021 року для тренувань.
    Ще не скоро, мабуть катери встануть на бойове бдіння кордонів країни.
    А дехто із шальних куль тут взагалі вважає, що Зеленський той, кого Путін хтів бачити замість Порошенка(, а американці - типу наші друзі)), яким не сидиться вдома зі своєю демократією, від якої не краще, ніж від російського духу.
    Наврядчи ви послухаєтеся мене, але гадаю, що ви зрозуміли мене)
     
  19. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Якщо не помиляюсь, флагман американського флоту "Джордж Буш" не зміг увійти в Чорне море через вузький Босфор, Україна має доступ до океану, у яких цілях використовувала б авіаносець?
     
  20. Good man

    Good man Обычный человек

    Твоё мнение, если наш медведо это кацап, который работает в интересах Москвы, то его следует забанить?
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)