Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Якщо і будуть ним вакцинувати, то не сьогодні і не завтра, перші в черзі медики.
    Сумнівне, але краще російського "Спутника" це точно.
    Навіть з медичної точки зору, Зеленський перед поїздкою перехворів, тому антитіла мали би зашкалювати, може було інше джерело інфікування?
    Вже всі бачать, поведінка порохоботів - як школярі-шибеники у молодших класах.
     
  2. Планктоша , спеціально для особливо упоротих:
    20210222_130409.png
     
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Якщо буде виконання обіцянок, перша вакцина буде вже завтра, а потім нові і нові партії.
    Правда, ніхто із нас 2 вакцинований ще не буде.
     
  4. Ти таки тупий, або корисний ідіот. Яка вакцина. Ти хочеш бути піддослідною мишкою. Тоді бери всю дорогу родину і вперед:

    20210222_130409.png
     
    • Баян Баян x 1
  5. Можна нескінченно дивитися на три речі:
    як горить вогонь, як тече вода, і як Нелох постійно дурить українських лохів.
     
  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    З Вашої реакції та повідомлення, що іноземці завезли в ІФ коронавірус, зрозумів, що дійсно - пришийкобиліхвіст.
    Російською "всякое лыко в строку".
    Замість того, щоб захоплюватися Зеленським, який він сміливий - не побоявся виступити проти найогиднішого олігарха, кума Путіна, Порохобот ЛФ продовжує ліпити горбатого до стіни.
    Санкції проти Медведчука - це така визначна подія в житті України, що всім порохоботам, як каже Ланктоша, тепер краще жувати жовту повідлу і мовчати.

    А Порошенко-дурачок, кричить, чому двоє терористів не в буцегарні, а в ВР. Маючи кума-генпрокурора, що заважало (пардон) арештувати Медведчука і Козака тоді, позбавити громадянства і викинути з України за тероризм?
    А там хай би бігали по судах, доводили, що не терористи.
     
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Не секрет, що Зеленський - ворог Медведчука, а отже і Путіна.
    Тепер - простенька але абсолютно вірна істина.
    Ворог мого ворога мій друг — Вікіпедія
    Якщо ви, порохоботи, ставитеся вороже до Зеленського, значить ви - друзі Медведчука, Рабіновича і всієї Зажёпи. А заодно - і Путіна, Скабеюшки, Соловья-помйотніка і Жіріновського. (Бо всі вони ставляться вороже до Зеленського).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    В Украине запустят "Сити-экспрессы": первый этап включает Киев, Харьков, Днепр, - Зеленский
    --------------------------------------
    В течение трех лет в рамках "Большой реставрации" будут отреставрированы около 150 исторических объектов, - Зеленский
    --------------------------------------

    Раньше все думали, что Украина с хорошими дорогами - фантастика. Мы доказали, что это реальность, - Зеленский
    -------------------------------------
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Можна нескінченно дивитися на три речі:
    як горить вогонь, як тече вода, і як Нелох постійно дурить українських лохів.
     
    • Баян Баян x 1
  10. Дорогий читач. Щиро прошу, це допис дочитати до кінця. Бо це - розрив шаблону і осковий кіл на могилу байки про "ЗЕкоманду, яка бореться з ватою". Ще - це ширий, просто неймовірно щирий привіт всім тим блогерам, які уже заскигили "які б не були зелені - але вони почали боротися з Медведчуком" та "Зеля оголосив війну Медведчуку".

    Це - дослідження Mason Lemberg А це - уже варто уваги. Бо ще у 2017 р. Масон, з документами і фактами на руках довів, що схема "Роттердам+" була ніяка не злочинна, а головний борець з "Роттердам+" Андрій Герус - брехло і лоббіст пених інтересів. Нині, коли саме Герус забезпечує імпорт російської електрики та оборудки з "Центренерго" на користь Коломойського, хочеться горлати: "Нас же про все попереджали!"

    Сьогодні Массон попереджає нас знову. Викладаю повністю, бо Массон схоже забанений - виклав усе в Твіттер.


    View: https://www.facebook.com/DmytroVovnianko/posts/1219553235153592
     
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Не тільки, Коломойського теж. Завернули літак з важним свідком по Коломойше, вірніше один з фігурантів справи по Приватбанку - не дали перетнути кордон.
     
  12. Good man

    Good man Обычный человек




    Сразу видно смельчака. Сразу хочется восхищаться.
    Кстати, кацалапый любит утверждать, будто мы здесь необъективно смотрим на Зеленского. Пожалуйста, комментарии под видео лучше самого видео. Или кацалапый на это скажет, что в комментариях все агенты Кремля?
     
  13. Представник Європейського парламенту Віола фон Крамон-Таубадель під час онлайнової дискусії Київського безпекового форуму (цитата):

    "З першого дня правління адміністрація Байдена дала зрозуміти, що буде інша лінія, інша форма співпраці. І, повірте мені, закриття трьох телеканалів НЕ БУЛО ІДЕЄЮ Зеленського. Це стало головним результатом тиску з боку Вашингтона."

    Той випадок (якщо це правда), коли американці більше піклуються про безпеку України, ніж її нинішня влада.
     
  14. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я сьогодні під ранок послухав Сергія Лещенка, де він детально розповідав про цю операцію.
    Після того як СБУ зібрала потрібні докази проти Беніної людини - Володимира Яценка, якийсь прокурор САП не захотів підписувати підозру.
    І підписала сама Венедиктова (порохоботам на замітку, якою вони тут карикатурно зображали Венедиктову: таксою поряд із Зеленським). Моментально відбувся витік інформації, і через годину з Дніпровського аеродрома вже піднявся літак із парка Коломойського.
    Літак і льотчики були напоготові, лише чекали команди. Могли б і не смикатися, якби Венедиктова підозру не підписала.
    Потім спрацювали детективи НАБУ (@Mykhaylo Khomchyn ,Хомчине!!! :shout::shout::shout: Можна до Вас докричатися? Ви НАБУ завжди називали НАєБУ).
    Люди Ситника умовили авіадисперчерську службу завернути літак, який уже знаходився над Кам"янець-Подільським, і посадити в надійне місце - в Борисполі. Там Яценку було вручено підозру.
    Крапка.

    Медведо, звичайно, кацалапий, жодних сумнівів. Але по людині Коломойського оперативно спрацювали люди Зеленського і сам Зеленський, бо без його відома це зроблено не було б.
    Ось ролик Лещенка, виставлений на тому місці, де про це розповідається.

    Слухайте, порохоботи - в тому числі, і насолоджується. Твориться історія. Зеленський виступив проти Медведчука, Коломойського, і дасть Бог, дійде черга і до інших бариг, що розкрадали Україну.

    View: https://youtu.be/ajwf6QIrnZI?t=151
     
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Скільки ще буде копіпасти "Євангелія" від чорноволохів?
    Таку версію висував раніше, порошенківське - ви вводьте санкції, себе обмежуйте, а я ущербу свому бізнесу та своїм бізнес-партнерам робити не буду вже не вийде.
     
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    • Баян Баян x 1
  17. Ніколи не думав, що буду ставити скрін з дописом такого порохоненависника, як Шабунін.

    Але навіть до таких доходить, що "юрист" Зеленський - взірець тотального юридичного бєспрєдєла.

    Коли людина однією рукою та під тиском Сполучених Штатів (про це вчора прямо заявила представниця Європарламента Віола фон Крамон-Таубадель) накладає "санкції" на 5-7% активів Медведчука, а іншою відмазує таких покидьків, як Єрмак і Татаров, все ясніше починаєш розуміти, де відволікаючий маневр, а де генеральна лінія Банкової.

    І лише Арестович (див. перший комент) своїми терплячими та виваженими поясненнями не дає остаточно зруйнувати комунікацію Зе-влади з її виборцями.
    FB_IMG_1614079700352.jpg
     
  18. Good man

    Good man Обычный человек

    А почему сосна не написала про количество доз и про процент эффективности этой вакцины?;)
     
  19. Національна ганьба
    Написав вчора блог з критикою НАБУ. Що доганяють вибірково. Банкіра Володимира Яценка догнали, суддю Павла Вовка – ні.
    Що там, в НАБУ, є крот, який відстукує олігархам.

    Багато добрих людей і фахових експертів тут же кинулися мені доводити, що у мене немає достатньої компетенції, щоб лізти в криміналістику.
    Що крот не міг бути з НАБУ, а обов’язково з Офісу генпрокурора.
    Що Вовка не можна заарештувати на робочому місці. Окей, а не на робочому?

    Це при тому, що на мою версію про слабку роботу НАБУ вказує і ЦПК:
    «Слідчі знову розшукували суддю Вовка “за всіма відомим адресами, але так і не змогли знайти і доставити у ВАКС. Слідчий суддя Андрій Біцюк в п’ятий раз дозволив його привести в зал суду».
    Не змогли знайти. От.

    Так я про що. Для того, щоб судити про цю ситуацію, достатньо трошки знати історію і психологію людей.
    Колись у наприкінці республіканського Риму була Югуртинська війна.
    Так там північно-африканський правитель Югурта воював проти римської армії дуже просто. Він скуповував командирів підрозділів. Рівня трибунів і центуріонів.
    І вони «бєшено» воювали. Водили воїнів у походи, переслідували противника, доганяли. Тільки догнати не могли. Бо за гроші.

    Чи не тоді народилося військове прислів’я: «ху@ня война – главноє маньоври».
    Після того Рим, римська республіка стала іншою. Пішли диктатури, принцепси. А за 150 років по тому Калігула зробив сенатором коня.
    Та війна була національним соромом Риму.

    У нас ситуація з ОАСКом – національний сором.

    Про психологію.
    Якщо провести сходняк авторитетів – він може закінчитися лише висвяченням нових ворів у законі.
    Якщо провести з’їзд суддів, чи прокурорів, чи адвокатів – які дуже часто є частиною одного й того ж злочинного угруповання, яке здійснює кривосуддя на місцях – вони виберуть собі по-панятіям – корпоративних рішал.

    У нас є Вища рада правосуддя (ВРП). 21 представник. Вона має право цензурувати суддів. Туди входять: Голова Верховного суду – за посадою. 10-х обирає з’їзд суддів. По два представники: від адвокатів, від прокурорських, від вчених, президента і ВР.

    Тобто більшість - судді. Якщо делегатів на з'їзд вибиратимуть Портнов з Вовком, то вони Вовка ніколи і не здадуть. І ми матимемо фігню – завжди.
    Бо психологія. Бо українська ментальність. Основним елементом якої є неважливість репутації.

    Зеленський хоче внести до закону про ВРП смішні зміни. Типу поставити НАД ВРП – Етичну раду. Де має бути троє суддів і троє представників – від міжнародних організацій.
    Але троє – суддів! І тому це буде мертвонародженим органом, де по можливим люстраціям завжди буде в кращому випадку 3/3.

    Ми зараз маємо національний сором. Коли тупіцькі і вовки є уособленням нашої правової системи.
    Ми маємо національний сором – маючи мало спроможні антикорупційні інституції.
    Ми маємо національний сором, маючи в Офісі президента, генпрокурора, НАБУ, САП, ВАКС, МВС, СБУ, ВР, КМУ – купу стукачів для олігархів і прямих зрадників, які працюють на Кремль.

    І от дійсно, я не юрист. Але я можу принаймні сформулювати проблему. І поставити проміжну мету. Для цього потрібно відповісти на одне питання у частині, що стосується судової гілки влади:
    - За допомогою яких змін в закони України можна зробити так, щоб суддя Вовк був звільнений, притягнутий до відповідальності і ніколи не зміг відсудити через ЄСПЛ своє повернення на робоче місце? Те саме і про Тупицького. І про інших.

    У разі, якщо грамотні юристи будуть стверджувати, що такі закони прописати не можливо – проблему має вирішити вулиця.
    Бо у революції є одна безперечна перевага – вона може обнуляти усе.
    Що було до революції.

    І ще одне.
    Ментально для українця справедливість вища за правосуддя. Це основна наша відмінність від європейців. Це погано нам усім у карму. Бо справедливість відносна. І моя справедливість часто - несправедливість для інших.
    Знаючи це. Усвідомлюючи це – я скажу.

    Ми переживаємо національну ганьбу.
    Коли ціла держава не може приборкати кількох падлюк– я за справедливість.
    Справедливість така: Вовк і Тупицький мають сидіти, а не вершити правосуддя.
    Хау!
    Віктор Бобиренко
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)