Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Можу запевнити, що все йде по плану Всевишнього. Тому програли всі, хто очікував солодкого життя)
    Незабаром, незабаром буде)
     
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Зразу постає питання: а хто не програв?
    Кепського життя, як мій негеніальний розум підказує, не хоче ні одна звичайна особа.
    Ті, хто сидять по пещерам в темних кельях та моляться, досить незвичайні, і вони користі людству приносять мало.
    Треба ростити дітей, будувати, лікувати, допомагати ближньому. А от цим, звичайним, поганого життя , звісно, не хочеться. Вони того і працюють, деякі важко, щоб життя було гарне чи солодке, як хочте)
     
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Дістали вже нензи-порохоботи.
    Нема у мене 100% задоволення Зеленським, маю щодо нього сумніви, але скільки можна дорікати, що от який Зеленський поганий і який Порошенко був хороший? Нема чорного і білого, тут не той випадок, що одні ангели, інші чорти.
     
    • Баян Баян x 1
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Баян Баян x 1
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Особисто я не очікував покращення вже вчора, бо мені завжди добре, але на небі вирішили так, як буде добре для віруючих людей. Бо вони знають, що насувається і готуються до випробовувань. А СЄ - то мабуть щасливі, бо наближається царство їхнього Бога)
    Але ви збирайте скарби і живіть у своє задрволення. Кожному своє...
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Та такі, як я, якраз готові). Бо є чверть гектару чернозему, є сад, є скважина з водою, є поряд водосховище, є пічка, є дрова.
    Я не пропаду, якщо не буде ядерної зими. Мої скарби - це мої близькі. Ні золота, ні діамантів, ні навіть бурштину не назбирала.:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Нічого подібного.
    Не треба видавати бажане за дійсне. Не розкрився повністю Зеленський, але не справдились деякі страшилки порохоботів.
    Думаєте такий же ІІ тур президентських виборів зараз показав би інший результат? Сумніваюсь.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Баян Баян x 1
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Мда... Є що втрачати(
     
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

  10. Порошенко почав свою каденцію з того, що звільняв українські міста і села, що звільнив 2/3 Донбасу аж поки туди не вторглась регулярна російська армія.

    Зеленський починає свою каденцію з того, що з власної ініціативи, без будь-яких перспектив, домовленостей і привілеїв для України, відводить українську армію з українських міст і сіл, ставлячи під загрозу життя людей, які там живуть і можуть опинитися на окупованій території в підвалах орків.

    А потім вони розказують, що їм важливе кожне життя і за кожне життя треба боротися.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  11. Терориста Цемаха, який збив літак з 300 невинними людьми, суд, по вказівці зелі відпустив, під особисте зобов'язання.

    А АТОвця на мості, який вимагає припинити капітуляцію на Донбасі, називають терористом.

    Вам щось пороблено?
     
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Досить цих протиставлень і ниття. Світ не чорно-білий, особисто мене не влаштовують такі відводи, але були безпідставні відведення та безпідставні мирні плани і за Порошенка.
     
    • Тупо Тупо x 1
  13. За добу:
    Спалили хату Гонтаревої.
    Заступнику Кличка проломили голову і він в реанімації.

    Ні, це не епоха беззаконня і тотального пздц.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Заглянув у стрічку. За добу в Запорізькій області розстріляли заступника голови тергромади, на АЗС в Миколаєві вбито трьох людей, а у Києві до напівсмерті побили заступника Кличка. В ці хвилини якийсь чолов`яга стверджує, що замінував мост "Метро" та шмаляє з автомата у повітря.

    Але Аваков - незамінний кадр. Проте, звільнений сьогодні В`ятрович становив смертельну небезпеку для новоспеченого режиму.

    Чому режиму? Тому що стрімка реінкарнація тітушок, підпали, побиття та вбивства останніх днів - ніщо інше, як стандартний метод будь-якої диктаторської влади напередодні посилення повноважень силових структур, обмеження свободи слова та громадянських прав. Згадайте путінську Росію кінця 90-х - початку нульових.

    Здається, скоро залякані судді будуть судити кого треба, нова ЦВК рахувати як треба, ЗМІ писати що треба, колаборанти домовлятись з ким треба, а портнови керувати ким треба.

    Такий стан більшість співвітчизників вибрали замість цивілізованого шляху до Європи і непримиримого відсічу російській агресії.

    Пішов далі, бо є справи, але коли реальність дійде хоча б до 10% пасіонарієв - свисніть, бо пунш так пунш.
    Helgi Sharp
     
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Що заробили, те й отримали. Нефвг обкрадати людей)
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ЗНАЄТЕ, що реально турбує?

    Ми відступаємо по всіх фронтах: здаємо позиції на зовнішньополітичній орбіті, відводимо на лінії розмежування на НАШОМУ Донбасі війська, випускаємо з вязниць бойовиків, підігруємо путінській Раші, міняємо невинних на винних!
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)