Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

 1. Enigma

  Наталя Лютікова

  Хто Ви, містер ПреЗЕдент- великий комбінатор чи мильна бульбашка?


  Я впевнена, що цінності важливі. Але не менш важливо розрізняти, коли людина сповідує справжні цінності, а коли імітує відданість ним. Кандидат Зеленський примусив повірити суспільство в те, що він чесний і відданий своїй країні, що саме він є зразком простого хлопця з народу, який своєю сумлінною працею досяг успіху в бізнесі і популярності, заробив чесно статки та є борцем з корупцією і баригами у владі. При цьому у термін «барига» вкладалась саме думка про незаконне особисте збагачення в ущерб інтересам країни і власного народу.


  Мені завжди було цікаво, який саме внесок шоубізнес привносить у розвиток економіки країни, а карколомний політичний успіх Зеленського дозволив відкрити дані про його справжні особисті статки та проаналізувати їх відповідність тим розмірам заробітків, які показують підконтрольні тепер вже президенту компанії.

  Те, що відкрилось , матиме ефект холодного душу.

  Мене приголомшило відкриття того, що в останні 5 років, років війни й знекровлення країни, компанії Зеленського цинічно згорнули свою офіційну комерційну діяльність, вивели в тінь реальні обороти, приховали реальну кількість найманих працівників і перевели підприємства на режим збитковості. Очевидно, що в 2014 році були зроблені усі кроки для мінімізації обсягів податків в бюджет України. А в той же час, сам Володимир Зеленський з дружиною активно скуповували нерухомість та елітні активи і витратили на це не менш, ніж 13 000 000 доларів США.


  Просто на хвилинку прошу уявити. Коли гинули кращі доньки і сини моєї країни, коли ми збирали волонтерку, коли для бізнесу було запроваджено трирічний мораторій на перевірки і треба було тільки одне: пахать на країну і наповнювати бюджет, робити сильнішою армію і платити податки , пенсійний збір, саме в цей складний період компанії Зеленського кинули свою країну і пішли в тінь. Пішли, щоб всі мільйонні заробітки направити на особисте збагачення, та на розкрутку медійної передвиборчої кампанії , де викривленні цінності підмінялись красивими гаслами.

  Далі про те, чому не треба очаровуватись марними надіями про преЗЕдента – спасителя України. Дива не буде, тому що Україна не в його шкалі цінностей. Доведено стилем життя Володимира Олександровича.

  Після того, як оприлюднили декларацію президента Володимира Зеленського , мене дуже непокоїли деякі речі в ній. Ні, не зв’язки з Шефірами , хоча квартири на двох з ними виглядали доволі кумедно. І навіть не офшорні компанії, в яких Зеленський є кінцевим контролером. Якщо більш точно, непокоїла не стільки наявність цих компаній, а те, що приховано за їх існуванням. Адже, існування «запасних аеродромів» та відмийних фірм в офшорах не є новиною для українських бізнесменів, а часто навіть виправданою необхідністю, коли мова йде про складні екпортно-імпортні розрахунки. Про корпоративні зв’язки Зеленського вже було писано переписано, навіть вийшли заспокійливі для піпла статті про те, що він (Зеленський) «вийшов з бізнесу» на кшалт оцієї: Зеленский вышел из бизнеса. Совсем. И это не шутка


  Але мене бентежили цифри. Я знала які, і знала, як перевірити свої підозри. І ось я це зробила. Треба було проаналізувати 2 публічних джерела: власне декларацію на сайті Перегляд декларації | ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ, та інтернет платформу Рішення для бізнесу YouControl — повне досьє на кожну компанію України. Те, що мені відкрилося, вщент розвалює ілюзію про Зеленського як хорошого хлопчика з народу, успішного і чесного бізнесмена, а головне, виявляється, що барига й той, хто заробляв на війні, як раз саме він – новий преЗЕдент.

  Далі тільки цифри і факти, з моїми короткими коментарями.

  Отже, згідно декларації за 2018 рік , нам стало відомо, що Володимир Зеленський станом на 1 січня 2019 року володіє такими активами (фото 1), в перерахунку на дату придбання на загальну суму близько 16,2 мільйонів доларів США. Для розрахунку я використовувала середні курси в роки, коли відбувалось придбання активу. Але це не суттєво для розуміння масштабу потрясіння, яке на мене чекало в фіналі аналізу. Цікаво, що найбільша сума покупок і накопичень були здійснені у період з 2014 по 2018 роки. На 15,5 мільйонів доларів (як мінімум) сім’я Зеленського поповнила свої активи за час війни України з Росією.

  Заради справедливості варто звернути увагу на те, що у Зеленських є кредити на загальну суму 2,1 мільйони доларів США (в еквіваленті) – (фото 2). Перерахунок здійснювала по актуальним курсам на 2019 рік, рік подачі декларації. Левова доля цих кредитів, схоже, була направлена на купівлю елітної нерухомості у Великобританії в 2014 році. Достеменно зрозуміти з декларації це складно, але судячи з того, що квартири вказані у якості активу, але в статусі оренди, можна припустити, що у власність Зеленським вони перейдуть після повної виплати кредиту. Звичайна практика для Великобританії і інших країн Європи та постколоніального впливу Англії.
  Отже, маємо 15,5 – 2,1= 13,4 мільйонів доларів, витрачених Зеленськими на придбання активів за 5 років війни. Це близько 335 мільйонів гривень. Мені стало цікаво, якщо Володимир і Олена Зеленські стільки заробили, то скільки ж приносять доходу підконтрольні їм компанії, які зарплати отримує колектив, і, головне, скільки податків сплатили вони в бюджет України від комерційної діяльності за ці 5 років .

  Звернулась знову до декларації Володимира Зеленського і проаналізувала діяльність усіх компаній, які зареєстровані в Україні та в яких Президент має або корпоративну частку, або виступає кінцевим бенефіціаром (контролером). На жаль, доступу до фінансових даних компаній, які зареєстровані за кордоном, в тому числі в офшорах, у мене не має. Та й мені було більш цікаво отримати інформацію безпосередньо про внесок бізнесу тоді ще не президента в економіку нашої країни. Отримані дані узагальнила для вас в таблицю (фото 3, 4, 5), кому цікаво перевірити, сайт Рішення для бізнесу YouControl — повне досьє на кожну компанію України до ваших послуг.  Результат мене приголомшив! Виявляється, починаючи з 2014 року в усіх одинадцяти компаніях було критично згорнуто офіційну кількість працівників, в більшості вона складала менше двох осіб. Дві з вказаних компаній не проводили діяльність взагалі після 2009 року, з 9-ти працюючих п’ять (5) працювали зі збитками. Тільки три компанії мали періодичні незначні прибутки. Очевидно, що при таких показниках, мова не йде про сплату суттєвих та стабільних сум податків в бюджет країни. Прикметно, що до 2014 року деякі з компаній демонстрували активну фінансову діяльність, мали чималий штат працівників, але згорнули усе з початком війни. Нагадаю, в усіх цих товариствах істотну участь, навіть контроль мав Володимир Зеленський.

  Особливо варто виділити ТОВ "КІНОКВАРТАЛ" (ЄДРПОУ 35692227), з яким у 2018 році було підписано контракт на 25 мільойнів гривень держзамовлення (пам’ятаєте, угоду від міністерства культури на створення «гуцульського вестерну» - виробництво (створення ) національного фільму патріотичного спрямування ) , але навіть це не врятувало компанію від збитків.

  Мені було незрозуміло, звідки у Зеленських взялись такі великі кошти, якщо їх компанії знаходяться на межі виживання. І куди потрапляють усі доходи від численних концертів, фільмів, анімацій, продажу авторських прав, участі в рекламі , які дозволили Зеленським збагатитися на більш ніж 13 мільйонів доларів?

  Звернула увагу, що в декларації одним з джерел доходу Зеленських вказана заробітна плата в ТОВ "Квартал 95" (ЄДРПОУ 37663088). Ця компанія не була вказана, як підконтрольна Зеленському, а виключно як роботодавець. Загалом, Володимир і Олена Зеленські отримали в цій компанії за 2018 рік 5,3 мільйонів гривень зарплати. Ще доходи від оренди та проценти приносять близько 2,5 мільйонів гривень. Виходить, річний дохід Зеленських складає приблизно 300 000 доларів США.

  Аналіз саме цього ТОВ "Квартал 95" (ЄДРПОУ 37663088) показав, що воно проводить комерційну діяльність в Україні, має сталий штат працівників до 100 осіб, пристойні прибутки в 2017-2018 роках , всього 120 мільйонів гривень за весь час роботи, сплачує податки. Але воно не є і не може бути іншим джерелом доходу Зеленських , окрім виплати заробітної плати. Тай й можливість сплачувати такі значні суми зарплати була у компанії виключно в останній 2018 рік, до того ТОВ «Квартал 95» коливалась між незначними прибутками та збитками, а обороти були в рази менші. Зеленськім, щоб заробити 13 мільйонів доларів при таких сталих заробітках, знадобилось би 44 роки.

  Результати діяльності цієї компанії можна подивитись на фото 6. Саме вона належить GREEN FAMILY LTD, з контролерів якої Зеленській вийшов заради президентства, а контролерами ТОВ «Квартал 95» стали Борис і Сергій Шефіри та Тимур Міндіч – друзі і партнери Президента.
  Окрім вказаних в таблиці (фото 3,4,5) українських підприємств, Зеленському належить контроль за такими іноземними компаніями: Aldorante Limited (Кіпр), Vilhar Holdings Limited (Кіпр), Film Heritage inc (Беліз), San Tommaso S.R.L (Італія), до передачі права Борису Шефіру ще й славнозвісна GREEN FAMILY LTD. Може саме там загубились доходи від численних концертів, фільмів, анімацій, продажу авторських прав, участі в рекламі , які дозволили Зеленським збагатитися на більш ніж 13 мільйонів доларів?

  Поки що зрозумілим стає одне. Декларація Президента демонструє нам, що поки одна частина країни дивилась цікавий серіал про простого вчителя на велосипеді, який дивом став Президентом України і поборов усіх поганих дядьок, а друга частина країни воювала проти Росії, волонтерила, намагалась боротися з корупцією, втрачала своїх близьких і не знаходила часу на телевізор, актор головної ролі Володимир Зеленський максимально виводив з України обороти своїх компаній, критично мінімізував обсяги сплати податків ними , та займався особистим збагаченням. А як інакше це назвати? Цифри – штука вперта, з ними складно сперечатись.

  Я спробувала дізнатись, яку фінансову допомогу надавав Зеленський військовим або постраждалим від війни цивільним. Є дуже розрізнена інформація. Хтось пише про 1 млн.грн., який зібрав весь колектив 95 кварталу в 2014 році, є згадки про автомобіль, що пригнали з Бельгії, але ніби цим займались теж колективно Юзік (Юрій Корявченков) з іншими волонтерами, пишуть про переобладнаний автобус 95 кварталу під пересувний кінотеатр для зони АТО. Може й так, може якусь допомогу Зеленський й надавав, як і більшість населення України в ці роки. Але очевидним залишається факт, який може свідчити про ухилення від оподаткування та незаконне збагачення майбутнього на той час президента.

  ,Квартири, будинки, готельні номери, інша елітна нерухомість на більш ніж 13 мільйонів доларів, офшорні компанії, бізнес в Росії (аШотакоє?), усе, в чому звинувачував преЗЕдент свого попередника, однією декларацією вскрилось про нього самого.

  І так, мені стало цікаво подивитись дані про попередника. На тому ж сайті YOUCONTROL я набрала два слова: Петро Порошенко. Висвітилось 89 компаній, які заснував чи був дотичним колись до керування або створення колишній Президент. Я обрала навмання першу , на яку клікнула мишка. Це виявився Кременчуцький «Рошен». Компанія працює 19 років, останні роки вона дає роботу 500 працівникам, вважай 500 сімей мають стабільний заробіток, на виплату заробітної плати підприємство витратило тільки в 2018 році більше 110 мільйонів гривень. Уявіть розмір податків , який отримала держава. І це тільки одне підприємство. Повірте, кожне наступне, яке я переглядала, мало не менш вражаючі показники.

  Виходить, Порошенку вдалось створити десятки підприємств, які навіть без його управління продовжують працювати на економіку країни. В той же час, Зеленський, будучи фактичним власником і контролером перелічених вище в статті компаній, під час війни України з агресором, зробив усе, щоб позбавити державу реальних податкових надходжень від свого бізнесу. Саме ці роки він обрав для примноження особистого капіталу, піару себе-Голобородька та інформаційної дискредитації головнокомандуючого воюючої країни. Я далека від ідеалізації Порошенка, але з урахуванням викладеної інформації саме до Володимира Зеленського у мене найбільше запитань. Можливо, тепер вони з’являться й у компетентних органів. Дуже хочу побачити, чи відповідають сплачені Зеленськими за час війни податки в бюджет України сумам «зароблених» активів.

  Щоб бути гетьманом , треба бути державником і в часи тяжких випробовувань для країни йти на жертви й усього себе присвячувати служінню народу. Це були найтяжчі 5 років для сучасної України. І про свої пріоритети в ці часи Зеленський гучно заявив нам своєю декларацією про доходи.

  Не бути Володимиру гетьманом. А для нас, громадянського суспільства, це чіткий сигнал, що все залишається в руках і волі пасіонаріїв. Влада приходить і змінюється, але важливо не втратити орієнтири й цінності, здобуті важкою ціною. Треба бути й надалі готовими до викликів, й тримати удар. Головне , не забувати, Україна – понад усе.  В звя'зку з незаконним блокуванням сайту для деяких провайдерів, яке ініціював прокурор Козуб Олександр та суддя Сергій Вовк, підписуйтесь на наш телеграм канал Enigma та сторінку

  За посиланням можна переглянути всі таблиці в оригіналі
  Наталя Лютікова: Хто Ви, містер ПреЗЕдент- великий комбінатор чи мильна бульбашка?
   
 2. cncmaster

  cncmaster Well-Known Member

  Щось дуже схоже деякі казали і про янучару.
   
 3. Gyppsy

  Gyppsy Пересічний українець :hi:

  • Інформативно Інформативно x 1
  • Тупо Тупо x 1
 4. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Ви мєня вдівляєте, як казав Плющ до Горбачова, панове порохоборти, забудьте про принцип, з яким справедливо пролетіли на виборах "Один Порошенко правильний, всі інші агенти Кремля", аналог совкового "Правильна тільки КПРС, всі інші вороги народу".
  При всіх мінусах Зеленського, в даний час проти нього майдан малоймовірний, не допустіть фальстар.
   
  • Баян Баян x 1
 5. А як дисал,як дисал „Я за сцикуна не голосував“. А шило воно таке - з мішка та десь вилізе і зелебобік себе проявить, скільки б себе кулаком в груди не бив і під дурачка «не конав».
   
 6. Я прекрасно понимаю, что никто особо не будет выступать из-за поджога дома Гонтаревой. После тех тералитров дерьма, которые на неё вылили на 1+1, на других телеканалах, на трибунах Верховной Рады ртами ляшков и прочих тимошенок – сложно ожидать, что тысячи людей выйдут и потребуют разыскать виновного. Большинство либо проигнорирует, либо скажет, что так ей и надо.

  Но из этой ситуации можно сделать выводы, и это сделать пока не поздно.

  Первое. Если бы был шанс, что народ реально возмутится (хотя бы часть народа), то шансы на беспредел были бы меньше. Но после того, как медиа просто в ноль уничтожают репутацию жертвы, бессмысленно и думать о том, чтобы кто-то встал на защиту чиновника. Атака происходит после артподготовки, поджоги – после раскатки на телеканалах. Играет свою роль и коммуникация, конечно (как бы СМИ не ездили, скажем, по Супрун, если/когда дом подожгут ей, возмущённых будет всё же больше). Вывод: человек, который реально вступает в войну с олигархом, имеющим медиаресурс, не имея своего медиаресурса и грамотных коммуникаторов, обречён на медийную смерть, которая будет только первым шагом перед физическим давлением. Хоть ты сто раз реформатор. Хоть двести. Сколько людей выйдет за тебя на улицу – вот главный вопрос жизни и всего такого, и если ответ будет «42», то это не так хорошо, как в книжке Адамса.

  Второе. Это, разумеется, месть, и месть одного конкретного человека, у которого забрали любимый инструмент махинаций – «ПриватБанк». Фамилия конкретного человека понятна, и мне не очень приятно это писать, потому что мы как партия и я лично как человек сейчас ввязываемся в войну с этим человеком, который тупо подминает под себя страну, не обладая для этой войны и процента от его ресурсов. Слабоумие и отвага, да. А вот этот человек может позволить себе всё. Вообще все опции доступны, от «курить в кабинете президента» до «сжечь дом человека, находящегося под защитой Великобритании». И это, вероятно, только начало, потому что этот человек, чья фамилия начинается на «К», а заканчивается на «оломойский», отличается злопамятностью уровня школьника-изгоя.

  Третье. Если вы ждали сигнала, чтобы объединяться, то вот он, сигнал. Если ты враг Коломойского, то у тебя сгорит дом. У тебя появится срок. У тебя исчезнет бизнес. Твоя фирма разорится. Твои права перестанут существовать. Единственное твоё оружие – твоё окружение. Не можешь молчать, но не хочешь эмигрировать – объединяйся. Не нравятся действующие партии – создай свою. Не нравятся эти активисты – стань им сам и сколоти группу таких же. Самое время. Уже вчера. Уже сейчас. Just now. Потом будет поздно. Потом твой дом будет в огне. Объединяйтесь, пока не стали пролетариями.

  И тогда потанцуем.

  Юрій Гудименко
   
  • Смішно Смішно x 1
 7. Давайте я вам дещо нагадаю. Колись, за Лавриновича, в Мін’юсті була створена потужна корупційна схема (до речі, Дерев‘янком, який згодом став нардепом, а потім і найближчим соратником баригоборця Саакашвілі) із викачування державних грошей за користування програмним продуктом на Держреєстр майнових прав. Щоб оцінити потужність цієї схеми, наведу слова екс-міністра Петренка, який у 2015 сказав мені: «Уявляєш, я припинив виплачувати їм це роялті - і на рахунках міністерства залишилося «зайвих» 600 мільйонів гривень».
  Так от, у 2013 міністром замість Лавриновича стала Лукаш. І почалася боротьба за перенаправлення повноводного грошового потоку в нові кишені. І очолив її (разом із новим міністром), її соратник - колишній мінюстівець, а на той час уповноважений Кабміну з боротьби із корупцією - Андрій Йосипович Богдан.
  Це я вам до чого розповідаю? Коли бачите інформацію, що Лукаш, ймовірно, повертається у владу (і не розумієте, чому із колишніх риггів обрали саме її), що її кандидатуру навіть пророкують до майбутньої ЦВК, пам‘ятайте, що мова йде про подільницю Богдана, а не так про ідеологію, бо основною його ідеологією завжди були гроші
  Карл Волох
   
  • Безграмотно Безграмотно x 1
  • Безграмотно Безграмотно x 1
 8. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member


  Всі дурні, одні порохобити, які у меншості мудрі?
   
  • Баян Баян x 1
 9. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Вже треба робити висновкип тим всім викриттям усіх попередників, які очолювади незалежну Україну і довели її до розквіту і того, що ми маємо.
  Головний висновок:
  Громадяне України не здатні обрати собі президента, який задовільнить усіх.
  "Вибирати" треба бідного, хворого, самотнього, без будь-якої власності, не єврея чи іншої національності, аби не заздрили але9()? берегли свого.
  Не "вибирати", а просити у Бога, щоб дав їм володаря. І якого дасть, того і всім визнати. Смішно виглядає? Коли одне іншого наб'ють по пиці до повного задоволення, тоді і прийде той час.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 10. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  • Подобається Подобається x 2
  • Безграмотно Безграмотно x 1
 11. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Тоді який президент реально ущемляв олігархів?
  Майже як у Речі Посполитій король і шляхта.
  Може показник совок, де ніби всі бідні, а дочка Брєжнєва бісилась із жиру, жаль Каті Осадчої тоді не було.
  Пуйло прижучив Березовського, Гусинського, а лояльні режему Абрамович, Ротенберг, Дерипаска...?
   
  • Тупо Тупо x 1

 12. View: https://twitter.com/akomarofff/status/1173911442468298752?s=09
   
 13. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Розплід олігархату приписують Кучмі, але і при Ющенку, і при Януковичу, та і при Порошенку багато олігархів жили як сир в маслі.

  У нас інша система, не мають Ворен Баффет чи Білл Гейтс сенаторів, які лобіюють потрібні їм закони, та і їх заробіток, не із наперстків вони починали.
   
  • Тупо Тупо x 2
 14. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  [​IMG]

  4 265 переглядів

  Анатолій Дорофій
  12 год
  Поетапна ліквідація схем Медведчука в Україні. Блокада російського вугілля ветеранами Львівської області. Ветерани стоять вже 15 діб, місцеві приносять їм їжу, ЗМІ продовжують замовчувати боротьбу ветеранів.

  Пороха ж немає вже. Хто кришує Медведчука? Чому торгівля на крові? Де зеленський? Він вже 4 місяці як президент, майже місяць вже як нова Верховна Рада працює, новий голова СБУ, ГПУ, МВС. Шо не так?

  Послухайте, що говорять ветерани і поширюйте інформацію.
   
 15. ЮРИЙ БРАЙТОНСКИЙ
  Печально, что факты становятся известны уже постфактум. Теперь мы знаем, что Зеля обвинял Пороха во всех собственных грехах:
  В офшорах - у Зели 41 млн.$, украденых из Привата, спрятан на Кипре.
  Торговля с агрессором на крови - после оккупации Крыма Зеля снимал сериалы для Рос ТВ и получал бабло из федерального бюджета РФ.
  Слив Украины - мы прямо сейчас наблюдаем как сливает Украину, но не Порох, а Зеля.
  Вернуть пленных - 3 года команда Пороха готовила и проводила возвращение, но славу Зе приписал себе.
  Зе обвинял Пороха в кумовстве, зато сам притянул своих друзей, собутыльников, бл...й, холуев и скоморохов.
  5 лет беглые рыги боялись даже подумать о возвращении в Киев и вот вам вся мразь возвращается при Зе - разрешении.
  И теперь страна захвачена и полностью открыта для грабежа. Спасибо Зе-б..лу за привалившее счастье.

  Олена Монова:
  Провести заседание Рады по свободе слова и сразу же засекретить его результаты — это такой перфектный оксюморон, прямо сразу бери и неси в хрестоматию.
  Хотя простым людям™ недоступно, что такое оксюморон и хрестоматия, да и свобода слова им нахуй не нужна.
  Что с ней делать, с этой свободой, на хлеб намазывать, что ли.
  Засекретили, и слава дяде богу, меньше знаешь — крепче спишь.
  Спите, жители Багдада. В Багдаде все спокойно (с)

  Dmytro Shymkiv:
  Спалили будинок Валеріі Гонтаревоі. Дно. Мега дно. Декілька років назад я був в гостях у Лєри. Цей будинок був сповнений родинноі любові та спогадів, які власники колекціонували та ділилися із гостями. Тепер його спалили вночі, підступно і огидно.

  Таке відчуття, що в краіні «победившего кинематографа» просто не вистарчає декорацій зла і хаосу, погроз та криміналу. Може «режисери» вирішили відзняти нову серію «Бандитский Петербург» чи «Бригада»? Отака вона наша нова реальність. 90і welcome back....
   
  • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)