Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

  • Зе бест! Зе бест! x 1
  • Зе бест! Зе бест! x 1
  • Тупо Тупо x 1
 1. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  І на піаніно не зле грає, нє?:)))
   
  • Смішно Смішно x 1
 2. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Нава влада камінь на камені не залишила від корупції. Я тепер розумію, чому і хто закидав корупцію Порошенку. А закидали ті, котрим Порошенко обрізав займатися корупцію. Звичайно, він не всім обрізав. Визнаю. Але ось крикуни дорвалися до корита і самі почали красти. Ті, що вчора кричали: Порошенко - барига, самі, виявиласися злодіями та баригами.

  [​IMG]
  Наталія Богданова
  35 хв.
  Erokhin Ivan.
  Про ахвіцерів та камандірів бурштинових карьєрів.
  (лунає тужлива бразільска музика).
  Український антікарупціонєр - бурштиніст, затриманий поляками...

  Показати більше...
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 3. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Дякую!
  Мисюра Олександр Олександрович


  Депутат Чернігівської районної ради сьомого скликання

  [​IMG]
  Суб’єкт висування: ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"
  Громадянин України,

  народився 18.04.1979 р.,

  освіта вища,

  член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ",

  Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г.Шевченка, Доцент кафедри україно-знавства, політології і соціології,

  місце проживання: смт Олишівка, Чернігівський район, Чернігівська область

  Депутат Чернігівської районної ради шостого скликання

  Ну, правда є ще один Місюра, але Роман Іванович, що бореться з корупцією, але "тот Хачкян и тот Хачикян - какая разница?"
  15 лютого - Місюра Роман Іванович, прокурор відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби прокуратури м.Києва
   
  Останнє редагування: 16 вер 2019
  • Тупо Тупо x 2
  • Інформативно Інформативно x 1
 4. У городі бузина, а в Києві дядько. Косолапий починає втрачати креативність. З мовою вже не пожонглюєш. Тенденції помінялись, а запасного лошати немає. Пробує за вуха притягнути прізвища.
  1. Скільки прізвищ Місюра є в країні?
  2. Скільки з них О.О. з тим самим днем народження, місцем народження?

  Р. С. З моїм прізвищем є менше сотні людей у світі. 90% з них вихідці з одного й того ж населеного пункту.

  Р.С. Читайте всі дані пропрізвище Місюра та його поширення

  Місюра
   
  Останнє редагування: 16 вер 2019
 5. Катерина Яресько
  Слушно про т.зв. формулу Штайнмайєра і т.п. окозамилювання, за допомогою чого йде спроба розвалити нашу країну. Схоже треба нам чіткіше реагувати.

  Михайло Лебідь

  Поки ми тут з вами вислуховуємо різні трактування як Мінських домовленостей, так і "формули Штейнмайєра", яку наполягає закріпити на папері Путін, варто, щоб зрозуміти справжні російські задуми, глянути, що кажуть очільники проросійських окупаційних адміністрацій.

  От що декілька днів тому казав "король" (насправді - васал) "ДНР" Денис Пушилін:
  "Перед нами стоит одна задача – максимальная интеграция в российское пространство. В идеале – войти в состав России на правах федеративного округа. Что у народа Донбасса не отнять, так это терпения... Выбор Донбасса – это Россия... ...пункт [про взяття контролю над державним кордоном з Росією українськими силами] присутствует в Комплексе мер Минских соглашений. Он является практически одним из последних. Но чтобы вы понимали, до этого должны быть выполнены все остальные: у нас должны быть наши правоохранители, наши силовые структуры, возможность закрепления трансграничного сотрудничества с Россией и договорных отношений между нами и Украиной. Вот Украина к этому не готова, и это она демонстрирует ежедневно. Опасаться по поводу границы не стоит."

  "Король" (тобто васал) "ЛНР" каже більш заплутані, але зрозумілі простому проросійському сепаратистові речі. Що шлях в Росію прямує через "особливий статус" в Україні. Буде час - знайду посилання і скину в коментарі під цей пост.

  В скрінах з сайту Пушиліна можна також прочитати про "дівчинку з Горлівки". Мова про більш-менш масовий псевдофлешмоб #ЗеленскийПризнайВыборДонбасса з відеозверненнями, про як писав Денис Казанський, та навіть мітинги на цю тему. Мешканці окупованих територій роблять вигляд, що просять Зеленського то про автономію Донбасу, то про "особливий статус" (тобто автономію, яку, щоб не дражнити українців, не називають автономією). Пушилін додає конспірології для спілкування зі своєю тамтешньою аудиторією, і каже буцім цей "флешмоб" є наслідком інформаційної війни. Але насправді йому просто так легше пояснювати весь цей постмодерн в розмовах. Бо в Донецьку на вулицях публічно висить реклама "особливого статусу", що без відома окупаційної адміністрації та без наказу з Кремля було б неможливим. Пруфлінк про рекламу скину також в коментарі.

  Весь цей постмодерн не треба пояснювати складними конспіролонічними теоріями. Бо все ясно як день. Росія після історії з Кримом поки не має можливості анексувати Донбас, щоб ще більше не посваритися з західними державами. Тому для того, щоб з Росії зняли санкції, але водночас щоб зберегти плацдарм для політичного тиску на українську владу і для подальшого наступу на територію України, Кремль хоче створити на Донбасі закриту проросійську автономію. Лише формально в складі України, але зі збереженням своєї політичної і силової присутності там. Звідси і всі ці спроби підписати з Зеленським "Мінськ-3" (умовна назва) з "формулою Штанмайєра". Докладніше про цю загрозу читайте в нашій заяві, посилання на яку також буде в коментарях.

  Звідси і мета псевдофлешмоби та реклама "особливого статусу" в ОРДЛО. Для створення відповідної "картинки" для конкретно "Слуги Народу" та урядів західних держав.

  Місцеві проросійські бойовички та активісти, між іншим, не зовсім розуміють як це: в Росію, але в Україну (?!!). Зустрічав в мережі навіть інформацію про мітинг, який на цю тему там трохи відбувся, і наміри провести ще один, який не дозволили проводити. Як буде не влом - підніму архіви і скину посилання також в коментарі. Але такого там все ж мало відбувається. І це не лише через дозвільний порядок проведення мітингів там, але й вочевидь через вищезгадані мантри для заспокоєння від Пушиліна й

  Але українцям точно не треба це все терпіти. Варто скористатися свободою мирних зібрань і прямо назвати весь цей цирк цирком. Про анонс такого мітингу напису через декілька годин. А ви поки над всім цим подумайте.
   
 6. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  hrim

  Досить шукати таке, чого тут нема. Може це ви, батєнька, як "провокатор" і "агент Кремля" "розхитуєте човен"?

  І як розуміти Україна під Росією? Підемо всі дружно на концерт Любе, спектакль із Безруковим, Паречинковим?
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Тупо Тупо x 1
 7. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  :haha:Я маю задоволення: від безвиході боти вже дістали з пилу років молодого Ален Делона і порівняли його найкраще фото з фотою Зеленського на якомусь комедійному виступі - так би мовити в ролі...
  Ну що тут скажеш? Це остаточний кризис жанру тупеньких порохоботів, любі мОї. Далі залишається тільки про те, що він гебрей. Фініта. Все погане спростовано.:)))
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Зе бест! Зе бест! x 1
  • Тупо Тупо x 1
 8. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 9. Знову у косолапого і ср@ної кулі демагогія і маніпулювання в намаганні змістити акценти з фаету відданості обов'язку перед країною знаних акторів і політиків ідезертирством сцикуна від обов'язків перед країною.
   
 10. Мих

  Мих Дуже важлива персона


  [​IMG]

  [​IMG]


  Це абсолютно різні особи, різні посади, різні прізвища

  Так що побрешіть десь інде.
   
  Останнє редагування: 16 вер 2019
 11. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  А як же приклад із Шойгу - військової служби не проходив, але має великий авторитет у армії?
  Немало військових голосували за Зеленського і признавались, що Порошенко їх підвівв та обдурив.
   
  • Тупо Тупо x 2
 12. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Ну, а що скажете на це?
  Якась шайка-лєйка (Громадська організація) вирішила назвати свою кодлу "Антикорупційне бюро України".
  Оскільки назва "Рога і копита" вже була ззайнята іншими, вони вирішили назватися так. Ну, і при чому тут державні органи України з такою назвою?
  Дійсно, як кажуть в народі "Не один пес - Бровко". Але цей жулік не має жодного стосунку а ні до призначених Зеленським людей, а ні до державних органів взагалі.
   
 13. Так це чмо ще й пише з кацапстану. Ніякому українцю в голову не прийде приводити в порівняння приклад з свинособакистану. Брись за поребрик
   
 14. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Що ще сказати Хомчинну

  Бачу до чого порохоботи ведуть, раз у дечому критикую дії Порошенка, значить "рука Москви" і "гент Кремля".
   
  • Баян Баян x 1
  • Тупо Тупо x 1
 15. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Хтів сі бідний вженити...;
   
 16. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Значки Пріуса, як сімейка дурнуватих:
  - Мамо нас люди хвалять
  - Хто?
  - Я вас, а ви мене
  Так і його значки порохоботам, та тим, у кого відрізняються думки.

  Зеленський, теоретично, зможе назбирати і конституційну більшість, але останнє слово все одно за простим народом.
   
  • Тупо Тупо x 2
 17. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Тіко до Порошенка, нє?
   
 18. Брись за поребрик, тобі ж сказали. Розгоном теми Порошенко тут не проканаєш. Розумію, накази кураторів з кгб не обговорюють.. Але бути настільки тупим, щоб так відкрито палитися, треба бути дійсно тупим.
   
  • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)