Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не вірно вважають лизоблюди, що я нненевиджу Порошенка, які підстави ненавидіти його чи Зеленського? Має заслуги Порошенко але він не вічний і не треба робмити з нього ідола.

    Аналогічно, має заслуги Філарет, але тепер керує церквою Епіфаній.

    Вся суть лизоблюдів
     
    • Баян Баян x 1
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Для початку, ви самі собі заперечуєте, бо були заклики, що такого підтримують не бізнесмени, а тільки ватна гопота.

    Особисто мене не можна назвати, ні яскравим представником бізнесу України, ні фанатом Зеленського.
     
    • Баян Баян x 1
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 1
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Попри всі зауваження до Зеленського, його обзивати чи ненавидіти я не маю підстав.
    Наскільки знаю, Шуйга, чи то Конжутович, чи то Когутович також військової служби не проходив.
     
    • Тупо Тупо x 1
    • Подобається Подобається x 1
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    ЗЕ! - самьій великий актер всех времен и народов! Я очень удивлен тому, как єтот человечишко "обул" все кодло украинской олигархии и имею надежду на то, что он вьіполнит чаяния украинского народа, особенно в войне против оккупанта с востока. Многим хочется, чтобьі он бьіл прямолинейньім и предсказуемьім, как до него бьіли упьіри и барьіги, но пусть будет хитрьім как лиса и стремительньім, как ягуар, и пусть его боятся все враги Украиньі.
    Хоть он мне и не симпатичен, но ради будущего потерплю. А куда деваться? Без него не будет кина)
     
  7. Ви так переймаєтеся тим, що дзявкнув Пристайко, що промичав Яременко, нібито від них залежить бодай незначні рішення, що приймаються Банковою. Ні. Це - щоб було. Ну як у багатому господарстві має бути велика рогата худоба, дрібна парнокопитна наволоч, і той... гм... пєтух. ;) Ось і тут.
    І ще одне. Немає ніякого "Коломойський вирішує". Вирішує Путін: "Полтора миллиарда тебе с твоей шоблой на операцию и все, что сможете содрать сами. К дате Украину мне", - ось зміст договору.
    Яка саме дата? Думаю, обіцяли на 4 листопада - т.з. "день единства". Звісно, не вийде. Обіцятимуть до Нового року, до 23 лютого тощо. Аж поки обіцялка не обвисне.
    Отже, пам’ятай, друже: опираючись зеленій навалі, ти прискорюєш зустріч одного лохматого з його колегою, що у шарфику до ванної ходив.


    View: https://www.facebook.com/100001638607822/posts/2593083267422935/
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Блин... Никакого уважения администрации к украинскому... Может пора хомчина в баню отправить? Хотя, за что? Запад и Львов за Порошенко голосовал. ЗЕ! єтого не забудет никогда.
     
  9. hrim

    hrim Well-Known Member

    Шановне товариство, це
    @Lanktocha,
    який щойно був викритий в темі "Міжнародний тероризм" як цивілізаційний дегенерат.
    Обережно, російський імпобот.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)