Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. ЦВК...

    Для чого міняють?
    Під наступні президентські вибори? - Ні.
    Під наступні парламентські вибори? - Ні.
    Під місцеві вибори? - Не думаю, що це критично для них.
    Для того, щоб покарати старих, відібрати від них хоч якийсь контроль і концентрувати абсолютну владу в своїх руках - Так. Але не це головне.

    Головне, на мій погляд, реалізація плану Штайнмайєра (безумовна амністія бойовиків, поширення зарази зі зброєю на територію України, виплата данини бойовикам, федералізація України і зупинка євроінтеграції) в обмін на "мир".

    Перед зустріччю з Хйлом, треба показати, що все схвачено. ЦВК своя є.
    І вона затвердить будь-які результати і будь-які порушення на виборах на окупованих територіях під дулами автоматів.

    А також треба показати, що є своя Рада. Яка затвердить будь-які зміни до Конституції, навіть перетворивши Україну в якийсь бантустан.
    Вони сьогодні не за ЦВК голосували, це було сигнальне голосування за майбутню зраду України, голосування за готовність зрадити.
    Поки в них все по плану.

    А це все буде супроводжуватися фейковою соціологію про те який щасливий наріт від того, що йому збираються підняти податки, рейдерити бізнеси і купляти касові апарати.
    Як цей нарід любить Володимира КрасноСолнишко за такі реформи.
    Mason Lemberg
     
  2. 13.09.2019 П‘ЯТНИЦЯ

    ТРИ ВАЖЛИВІ РЕМАРКИ

    ☑️ Про військову допомогу Україні обсягом $250,000,000, яку Трамп заблокував раніше, вимагаючи від України через Джуліані, свого персонального адвоката, компромат на Байдена. Конґрес почав розслідування цієї брудної історії тиждень тому і Трамп, щодо якого сьогодні проводять більше 10 розслідувань (ФБР щодо Рашаґейт, прокуратура штату Нью-Йорк, кілька розслідувань у Конґресі тощо) здав назад і розблокував допомогу Україні.

    ☑️ Як ми з вами і прогнозували, пекельна осінь для Трампа почалася відразу після повернення Конґресу з літніх канікул. Юридичний комітет Палати Представників проголосував (та ухвалив більшістю) резолюцію про рамки (параметри) розслідування для оголошення імпічменту Трампові. Це ще не є голосуванням за офіційний формальний початок процедури імпічменту, але це останній крок перед цим.

    ☑️ Щодо формули Штайнмаєра для Донбасу. Я дивуюсь чому дехто робить великі очі.

    Називайте цей план як завгодно, але це все — той самий план Помпео-Лаврова, який Трамп, Путін, Меркель і Макрон вже узгодили давно, і про який я пишу з квітня місяця (і в інтерв'ю для Голосу Америки, і для ICTV, я про нього розповідав і ви можете це подивитися в моїй стрічці у фейсбуці).

    Це той план, про який Трамп говорив: "Президент України - розсудливий хлопець і він укладе угоду з Путіним".

    Також я пишу вже з рік, чому вони поспішають - вікно можливостей поки-що відкрито до листопада 2020 року, бо ані Трамп, ані Путін не знають і не є впевненими чи буде Трамп президентом ще 4 роки чи ні.

    Гарного всім дня.
    Олег Пономарь
     
  3. Експропріація експропріаторів
    Усю передвиборчу компанію, я намагався познайомити моїх співбесідників із шкільним курсом історії. Біда із тими шкільними курсами. Інколи розповідаєш людині істину родом із восьмого класу, а вона тобі "Як ти багато знаєш! Ти як енциклопедія". Трясця тобі в печінку! Тобі в школі розповідали те саме, що й мені.
    Повернемося до історії. Часто мої співбесідники казали:
    - Переможемо усіх бариг-олігархів, заберемо в них усе накрадене за роки незалежності та повернемо народу.
    - Послухайте, - казав їм я. - будь-яка тиранія*, ніколи не зупиниться на пограбуванні лише верхівки. Не було такого в історії жодного разу**. Спочатку грабували найбагатших політичних противників, потім просто багатих, потім, не ділячи на своїх і чужих, видушували "середняків". А біднота як жила в злиднях, так і продовжувала жити. Із одним винятком - її ставало більше за рахунок пограбованих. Візьмемо 1917. Спочатку більшовики забрали все і знищили великих підприємців та значних чиновників Російської імперії. Потім провели розкуркулення і знищили остаточно середній клас. А потім до тих, хто з усього майна мав корову чи коня прийшли колгоспи і перетворили їх на злиденних рабів.
    Наші зелені більшовики зроблять те саме. Більшовик - це не політична позиція, більшовик - це діагноз. Спочатку пресуватимуть великий бізнес (з статутним капіталом більше кількох десятків мільйоні доларів) політичних опонентів і небезпечних конкурентів. Потім візьмуться за середній бізнес (біля мільйона доларів). Потім за усіх інших. Аж поки не врівняються прибутки бюджетниці-прибиральниці і власника ФОПу. Ті олігархи, які спочатку грали проти Порошенка в надії відновити кучмівські схеми, а зараз демонструють лояльність Коломойському також займуть місце в черзі на експропріацію. Єдина відміна що це не розтягуватимуть на 10-15 років а зроблять в турборежимі. На це дві причини: 1) А чому Коломойський має зупинятися, коли може безкарно забрати все у всіх. Хто під захищати Пінчука? "Голос" чи "бабки 200 гривень година"? 2) Тиранії зазвичай економічно деструктивні. Поки у них буде можливість отримувати ресурс за рахунок грабунку/експропріації, вони це робитимуть.

    * - сучасна демократура є однією із форм класичної тиранії. Єдиною відміною є те що ім'я тирана раніше було відоме народу. Наш тиран Коломойський, сидить в тіні, а його роль грає найнятий низькопробний актор.
    ** - варто подумати про Сінгапур. Лі Куаном Ю, в принципі, не займав (не підгріб під свою родину) дрібний бізнес хоча не певен де ліберальніші умови його існування у нас чи в Сингапурі.



    View: https://www.facebook.com/100001931419339/posts/3018788754862142/
     
  4. Купа красивих і дуже правильних слів. Потім - хрєнась - і формула Штайнмаєра, обшуки в ПриватБанку після фотки в кабінеті президента з Коломойським чи 5 млрд грн компенсації авіакомпанії Коломойського коштами бюджету (громадян) за обліт Криму та Донбасу. А потім знову купа красивих і дуже правильних слів. Квартал контрастів. Аби матеріал не тріснув від такого перепаду температур.
     
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    До такого не додумались навіть янукоїди, розробивші карту із 3 сортами українців, справедливо із таким пролетіли на виборах, але і ще заспокоїтесь не можете. Керують Порошенком якісь патріотичні відчуття чи заздрість, що втрачена влада?
    Ми так і не почули, чого хочите добитись? Ще не відпорохоботили і така звичка? Хочите зібрати майдан? Хочите створити Львівську Народну Республіку? Що?
     
    • Тупо Тупо x 1
  6. Лакточа ти був тупим, є тупим ітупим залишишся.
    Тобі говориш про Україну, а ти видаєш цитатник фсб, будучи впевненим, що сам придумав. Та не можеш ти сам нічого придумати. Не дано.
    Тобі скільки твердять що не в Порошенко діло, а в тому, що зливають країну припідносячи бидлу це як досягнення. Так це досягнення, але п'ятої кацапської колони.
    Атобі б пожрать, посрать і поспать і всі цінності життя.
    Головне, що інші тихо насміхаються з тебе, самостверджуючись у власних очах і власній значимості.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. До останніх днів я був практично впевнений, що з початку наступного року в нас почнуться такі негаразди в економіці і фінансах, що Зеленський на тлі падіння популярності не зможе реалізувати свій план капітуляції перед Росією. Що змінилося?
    1. Російський транзит. Для нас це не тільки 3 мільярди доларів щороку, але й найрентабельніша стаття доходів Нафтогазу - головного донора українського бюджету (16 відсотків усіх надходжень). У бюджеті на наступний рік ця цифра в доходи закладається, а її «вибуття» означало б такий рівень дефіциту, який би призвів до колапсу економіки.
    Так от, Газпром гарантовано готувався припинити транзит з 1 січня після завершення дії договору (на півроку-рік чи назавжди - питання інше). Заради цього чекісти цього літа не тільки закачали максимум можливого до європейських газосховищ, але й провели ремонти ПІвнічного потоку-1 та Південного потоку з метою завантажити їх по максимуму і виконати контракти з європейцями без України навіть при тому, що ПП-2 протягом наступних 12 місяців добудований ще не буде. Звичайно, тут усе далеко не просто для них, але ми знаємо, як Путін уміє вирішувати газові проблеми, в тому числі, через європейців.
    Недавнє європейське рішення по Опалу зменшує можливості транзиту через Північний потік-1 дуже суттєво (десь на 30 млрд кубів на рік), тобто, навіть за найсприятливіших обставин московити свої зобов‘язання перед Європою без української ГТС виконати не зможуть. А значить, простого продовження старого контракту на один рік, як сьогодні вимагають, від Коболева вони не отримають і будуть змушені домовлятися на більш-менш українських умовах.
    Іншими словами, обвалу економіки через припинення транзиту, швидше за все, не станеться.
    2. Фактор Коломойського. Вам відомо, що через великі запозичення урядів Тимошенко та Азарова ми зараз повністю залежні від МВФ. Припинення співробітництва з ним означає дефолт і багато пов‘язаних із цим негараздів. А Фонд - це, в першу чергу, США з їх дуже серйозними претензіями до Коломойського - від розслідування по відмиванню коштів через кіпрську філію і крадіжки коштів вкладників, що є предметом розгляду в суді штату Делавер, до надмірного впливу олігарха на свого молодшого бізнес-партнера, який сьогодні працює президентом України. І американці вже не раз давали зрозуміти, що це питання з порядку денного знімати не збираються.
    Аж поки не дійшли до обіцянки Зеленського дозволити іноземцям купівлю української землі. І тут виявилося, що, в разі задоволення апетитів великих міжнародних гравців, типу Сороса, політичних вимог в меморандумах МВФ буде мінімум (або не буде взагалі). Кредитування України продовжиться.
    А значить, холодильник ближчим часом свого слова лохторату не скаже, підтримка Зеленського (завдяки лояльності олігархічних і промосковських ЗМІ) залишатиметься високою. І він спокійно зможе як доторгувати суверенітетом, так і повністю узурпувати владу.
    Поздравляю, дорогіє товаріщі малоросси!
    Karl Volokh
     
  8. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    :)))
    upload_2019-9-14_12-15-27.png
     
    Останнє редагування: 14 вер 2019
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Тупо Тупо x 1
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я не зрозумів, на що Ви так прореагували, тому відкрив заігнорований у мене контент.
    Звичайно перепостчик Хомчин не відповість. І в мене немає до нього запитань. В мене є запитання до Вас: чи не помічали Ви часом, щоб Хомчин перепощував Тараса Чорновола? А то чомусь перепоста Чорновола на останній сторінці не видно.
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Вже переконався, дітей таких як Хомчин, називають "нензами", ті ниють при одному, а той ниє "Поверніть Порошенка!", були у нього корисні справи, але він не вічний і світ клином на ньому не зійшовся.
    Я не зауважував, не здивуюся, якщо продажний Тарасю Чорновіл скоро складе компанію Цибульку на пропагандиських шабашах Скабєюшки.
    Так і не сказали порохоботи, чого добиваються - звичка, від якої ще не відійшли, хочуть організувати майдан чи створити Львівську Народну Республіку?
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Воно убоге, але дуже мстиве. Більше нічого додати, бо він до политики ніяким боком. Був Порошенко - він ненавидів тих, хто за Порошенко. Зараз Зеленский - він ненавидить тих, хто проти Порошенко. Прибацане, короче.:)))
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    ]Тут політика ні до чого. Це люди з таким складом мислення, з такими життєвими цінностями і таким особистимстержнем.

    Прімус - це практично рудимент на ЛФ. Це один з представників або вимушених, або ситуативних, або добровільних остарбайтерів/манкуртів/перекинчиків/заробітчан...

    Моя порада - поставте в ігнор, і буде вам спокій.
     
    • Тупо Тупо x 1
  13. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Навіщо його ставити в ігнор? Він і так нічого не пише. Я, наприклад, ставлю в ігнор лише тих, хто мегабайти пустопорожніх порохоботів перепощує, або катрени пише.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

     
    • Тупо Тупо x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)