Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Вообще, я в восторге от тупости зебилья. Вот например:
    Есть у меня один знакомый. Типичный зебил, абсолютно тупая личность. Он как-то утверждал что в Польше "запрещена синагога", оттого что Бандера и Шухевич были евреями. Что такое "синагога, оно так и не смогло объяснить.
    Рассказывал он про то, почему у нас железнодорожная колея шире чем в Европе: "Когда Петр 1 строил железную дорогу, его спросили, какой ширины делать колею. Царь в ответ послал на х%й. И тогда колею сделали шире ровно на длину х%я Петра 1".
    Анализируя тупой бред про Екатерину 2, у меня возникает мысль: может Буля Харьковская и есть этот дегенерат? Он вполне может притворятся женщиной, так как он латентный педераст. Что характерно для зебуинов.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  2. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Это которая собралась стерилизовать зебилов, чтобы они не плодили некачественных детей?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Так, то воно.
    Але з подібним інтелектом половина СН у ВР. Є й насильники дітей і просто шльондри. Весь цвіт нації 95 кварталу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Набагато більше ніж половина. Якшо людина належить банді кловунів, вона взагалі не може бути нормальною. Вона або дурень, або падлюка. Найчастіше і те і інше.
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    У мене є товариш, він дуже ображається, коли на Зеленського кажуть клоун. Справа в тому, що мій товариш - професійний клоун, а Зеленський є блазень - так він каже.:mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Це напевно перший рік, що нема обміну, нє?
     
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Колись у певний час у Зеленського був імідж комедійного актора, не вічний імідж, як колишня участь у Вертепі чортом не робить вічнозакріпленою таку роль.
    А які претинденти на обмін з обох сторін?
     
    • Тупо Тупо x 1
  8. "Настане час коли хтось один вигукне: "Єслі би вибралі нє мєня, вибралі би Парашенка. Ви етава хатітє?"... і мільйони скажуть у відповідь: "Пішов ти на.уй, йпаний клоун!"

    ©Степан Бандера, невидане, 1943
    FB_IMG_1607185054085.jpg
    FB_IMG_1607185071009.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  9. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Тоді передайте йому мої вибачення. І до речі, якшо блазня називати падлокловуном, ваш товариш будже ображений? Це важливе питання, що пов"язане з моїм лексіконом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Але зараз він має імідж великої купи лайна.
    Який обмін? Блазень просрав весь обмінний фонд. Пуйло отримав те що бажав, в тому числі Цемаха.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  11. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    В подвалах у сепарья- порядка 150 военнослужащих и добровольцев.Проблема в том, что зелупенфюрер уже отдал всех, кто интересовал Хуйло.В обмен на таксистов.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    не буде. Ми ж то розуміємо про що йдеться.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    То неабищо, а такмаєбути.
    Всі попередники добре попрацювали, щоб таке сталося, але недостатньо, щоб довести до повного кіздеця за задумом Владики... тому радійте, бо час звільнення людства від паскудників наближається, хоч і з затримками, але невідворотньо.
    Вони мені теж не подобаються, але без них не станеться того, що приведе людство до Бога. Така Його воля... І хто зрозуміє вчасно і не буде на жодній зі сторін нерозумного людства, той буде врятований , бо хто піклується про царство божіє, той його і наслідує, а хто зі шкіри лізе за людську владу, той і отримає на свою дупу "доброго" президента.
     
  14. Коли черговий Армагедон? А вже пережив з десяток а то і більше.
     
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Знову бажане за дійсне?
    Поїзд пішов. Не ідеальний Зеленський, дуже ймовірно, що наступний буде інший.
    Але причому тут Порошенко? Це минуле, тепер він вулицю не замітає.
     
    • Тупо Тупо x 1
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    За свої півстоліття я ще жодного не бачив)
    Щастить, мабуть, а може то доля під покровом небес))
    У всякому випадку, у мене немає нічого такого, щоб за тим плакати, на відміну від заївшихся і багатіїв... От, кому варто рюмсати і лупитися об стінку при будь-якій владі)
     
  17. ... і мільйони скажуть у відповідь: "Пішов ти на.уй, йпаний планктоша, бо ти ідіот!"
     
    • Тупо Тупо x 1
  18. Шо, Армагедон знову відміняється. От невезуха.
     
  19. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Наприклад хто? Припудрена Федина чи язиката Маруська Звіробій?
     
    • Тупо Тупо x 1
  20. ... і мільйони скажуть у відповідь: "Пішов ти на.уй, йпаний планктоша, бо ти ідіот!"
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Баян Баян x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)