Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Lanktocha, не переймайтеся тим, в чому не петраєте.
    В Садового є мудра дружина. Вона дасть си раду і з блокіраторами, і з компроматами ;
     
  2. А чого ходив то?
     
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Може і в інших "мудра жінка", "хороший кум"... дехто вимушено одружувався, бо "Такий файний тесть", жити не з ним, а з жінкою, так і тут.
    Висловив свою думку, та і навіть, не зіпсутий бюлетень можуть використати у нас цей бюлетень у зовсім інших цілях.
     
  4. Алконавт, що місяць бухав.
    20201123_145730.jpg
     

    Вкладення:

  5. Всі зедовбойоби поховалися, коли побачили харю віслюка
     
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Давайте сюди вашу харю крупним планом). А ще коли після якоїсь хвороби, то ми точно знайдемо всі діагнози) а то шо ви тверезник, не повірю ніколи- та і хто повірить. :)
     
  7. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Зверніть увагу, жоден порохобот не звертався до Вас з проханням виставити Вашу харю. Розумієте чому? Тому що порохоботи люди дуже чемні та культурні. І розуміють той факт, що спілкування на форумі має принцип анонімністі. А зебуїни цього не розуміють. "Чому, ви запитаєте мене?" Тому що зебуїни це тупе бидло.

    Але це лірика. падлокловун дійсно нажер добрячу пику, наче годоване поросятко. І Ви, шановна пані, звернули увагу що тварюка одужала, як тільки з"ясувалось що воно придурюється, а в "Фєофанії" лише знімає відосики?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  8. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    [​IMG]

    Вилікувались в один день.
    Помруть, напевне теж в один день.
     
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Та ну!
    Насмішки, що хтось занадто легко перехворів чи напивався у цей час, аналогічне насмішкам ватанів, що Порошенко алкащ, хоч ці симптоми, скоріше прояви діабету. Висказування порохоботів, враження, що із ватними тролями одні і ті самі люди, за пиріжок можуть гавкати, те що треба.
    Одужав
     
  10. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Що ну?
    Хтось просив харківську зебілку, що підтримувала Гєпу, виставити харю?
    І до речі, Лактоша, з чим Ви не погодились в цьому дописі?
    Напевне з тим, що кобіта, яка голосувала за Гєпу та падлокловуна, є "шановною пані"?
     
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Принаймні, тут від ЖОДНОГО дописувача не зауважив насмішок, що перехворіла Тимошенко чи Порошенко, гівнометальщики, "найкультурніші" ви наші порохоботи!
     
    • Тупо Тупо x 1
  12. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Совет им, да любовь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    :)))
    Стратегия "Евросолидарности" превращать оппонентов во врагов народа и руку Кремля – не работает. Сколько еще выборов надо проиграть, чтобы это понять?

    Сейчас абсолютно без злой иронии, больше даже с сочувствием и пожеланием сделать выводы.

    Агрессивная стратегия "Европейской солидарности" превращать оппонентов во врагов народа, руку Кремля, предателей – не работает. Тем более, когда у самих, мягко говоря, рыльце в пушку по связям с пророссийскими силами.

    Я не знаю, сколько еще выборов надо им проиграть, чтобы это понять.

    А еще очень вредит погружаться в теплые ванны в виде ботоферм, собственных телеканалов и толпы фанатиков. И безусловно верить в святость своих лидеров.

    Пусть опыт ЕС станет примером для других партий, как нельзя строить партию и кампании в современном мире.

    А ЕС и ее сторонникам искренне желаю сделать работу над ошибками и наконец представить стране не "тактику поиска ведьм", а реальный план действий, который захочется поддержать.

    Больше читайте тут: Стратегия "Евросолидарности" превращать оппонентов во врагов народа и руку Кремля – не работает. Сколько еще выборов надо проиграть, чтобы это понять?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    И камент правильный под статьей - "нет ничего удивительного в том, что свиньи ведут себя по свински".). Вначале Хомчин назвал президента интеллигентно "вислюком" и "харей" , потом насекомое выплеснуло ведро дерьма и брехни, вроде они потерпевшие.:)))Свиньи, читайте, что пишет волонтер Ольга Решетилова и думай-те.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    :)))
    Було би прикольно, щоб ПЄСи і пєсєта продукували не жовч з гімном, а коров"ячі паляниці. Це ж скільки гною пішло би на поля! )))
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  16. Досить вже того, що віслюк з циганами серуть під кожним корчем
     
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Місько, йди до сраки.
    Я на тебе сі загнівав...
     
    • Тупо Тупо x 1
  18. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Звернемо увагу на той факт, що навіть тупа та сциклива банда кловунів не взмозі перетворити "ЄС" на зрадників.
    Хіба що це роблять куплені блогери:
    А оце вже цікаво. Детальніше можна? Або фантазія слабкувата?
     
  19. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Можливо, автор коменту мав на увазі банду кловунів?
    Стосовно "харі", харю воно наїло непогану, коли придурювалось хворим на Ковід.
    Стосовно "віслюка", можливо Ви відповісте на запитання: чому за мерзотною потворою Зеленським закріпилося прізьвисько "Віслюк"?
    Слід перепустити, що під "насєкомим" Ви маєте на увазі мене. Але я Вам вже писав про те, що треба бути політкоректною: я інсектоїд.
    Стосовно брехні процитуйте, будь ласка, де я збрехав? Можливо брешете саме Ви, звинуваючи мене, чесного інсектоїда, в брехні?
    Хто я, свиня чи комаха? Це дуже різні організми.
    Визначтесь, будь ласка.
     
    Останнє редагування: 25 лис 2020
  20. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Не зрозуміло, на якій підставі Ви вважаєте що падлокловун не придурювався? Я маю підставу вважати що придурювався.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)