Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

 1. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

   
  • Смішно Смішно x 1
 2. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

   
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 3. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  От зараз якраз і пасувало би ПЄСам вивести порохоботів на антивладні протести ;)


  Підтримка Зеленського б’є рекорди: з'явився новий рейтинг
  http://ratinggroup.ua/files/ratinggroup/reg_files/rg_monitoring_092019_press.pdf
   
  • Подобається Подобається x 1
 4. Децентралізація. Юля, Азаров і Зе!Уряд
  У грудні 2009 року в Сумах трапився трагікомічний випадок. Влітку того ж року взяли одну випускницю академії банківської справи на роботу в казначейство (може навіть і не по блату).
  До грудня вона набралася досвііду і вже зверхньо поглядала на бухгалтерів розпорядників коштів (управлінь і департаментів обладміністрації та комунальних установ). Ось ввечері дитина закриває програми. Вона бачить: такий то інтернат - скільки то коштів на залишку, таке то управління - скільки то. Всього мільйон з чимось висить на казначейських рахунках.
  Вранці дівчинка приходить, відкриває комп - а там нулі. Скрізь.
  Бамц - і обморок. Коли з нашатирепм її привели до тями - вона така: "Хакери казну обікрали".
  А все було прозаїчніше.
  Перед виборами не вистачало коштів виплатити пенсіонерам грудневу пенсію. А значить президентським амбіціям Юлії Володимирівни - кирдик.
  Воно, звичайно, основний принцип бюджетного кодексу, стовп так сказать, сформульовано так: бюджети не відповідають один перед одним.
  І якщо проблеми у держбюджету, при чому тут бюджети місцеві?
  Але Юля забрала усі кошти у місцевих бюджетів і розрахувалася з пенсіонерами. Їй це не допомогло. Гроші по грудневим боргам підрядникам віддавав уже уряд Азарова у березні.
  Але їм сподобалася безпосередність папєрєднікав, вони стали затягувати проплати по зобовязанням і за пізнього януковича казна відставала від реальності вже на пів-року. Тобто, бібліотека підписалася на газету з січня, а оплатили їй підписку у липні.
  випили у дитсадку молоко діти сьогодні, а проплата пройде весною.
  Ризики непроплат закладалися у розрахунки. Коли ми били в набат типу: "а, управління закупило окорочки за 50 гривень, а на ринку вони по 43". Нам замовник відповідав, що це тому, що бізнес так страхує ризики.Дорожче - бо довгий розрахунок.
  Тепер увага! Цю систему прийняв на себе уряд Яценюка. І вирівняли, тобто стали платити день у день борги у вересні 2014-го, у розпал боїв (це якщо комусь уряд Яценюка гірший за азаровщину).
  І ось, як кажуть, ніколи не було і апять.
  Вчора стало відомо, що мінфін прислав листа на місця з тим, щоб повернули останню субвенцію на розвиток окремих територій.
  Тобто субвенцію, яку виділив місцевим громадам ще уряд Гройсмана.
  Версія тут буде така: ці попередники не правильно розподілили гроші, є корупційні ризики, не дамо вкрасти іт.д.
  Насправді ж ця версія ніяка.
  Ну так, частину коштів Гройсман виділив громадам, керівники яких чи нардепи, які пробивали субвенцію - лояльні до нього.
  Але уявімо ситуацію. Якийсь дитсадок у Сумах. Батьки довго бігали за мером, місцевим депутатом, щоб зробили їм спортзал та ігрову кімнату для діток. Для ДІТОК, а не для депутата.
  Депутат гроші вибив. Мерія гроші розподілила. Тендер провели. Замовник уклав угоду з підрядником. бухгалтер вночі сидів із платіжками і вранці вже у черзі (до дівчинки, ви зрозуміли, тільки вже старшої на 10 років).
  І тут хлоп - лист Мінфіну. Будем відміняти.
  Жах, плач, соплі замовників і підрядників. Десь уже під чесне слово голів/мерів і роботи зробили (бо осінь же ж).
  Я раджу усім розпорядникам в ОТГ - гроші не віддавати. Забити болт і цитувати нагору бюджетний кодекс.
  Але ж. Хтось не захоче сваритися з новими хазяями життя. А іншим просто не пропускатиме ці кошти Казна (змушено має пропустити до 31 грудня, але ж ми живемо у державі Україна, де на закон плювати навіть тим, хто їх творить, адже головне - це революційна доцільність).
  Насправді - ситуація проста. Державний бюджет не виконується (вперше після 2013 року, да саме за Зеленського). І треба секвеструвати. Або, щоб секвестр (а значить і проблему) не показувати - не пропустити зобовязання минулого уряду.
  Це звичайно, зашквар у очах міжнародних і вітчизняних експертів.
  Але кого це обходить?
  А у мене таке відчуття, що історія повторюється до дрібниць: спочатку над місцевим самоврядуванням познущалась Юлія Володимирівна, потім Азаров.
  Чим вони закінчили, уЗе!ленські памятаєтають?
  Це все, що треба знати про відношення уряду до Децентралізації?

  View: https://www.facebook.com/100002933584089/posts/2418621861578910/
   
 5. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  А за дописами порохоботів, всі розчарувалися і всі жалкують, що так проголосували. Не думаю, що Зеленський повторить долю Чаушеску.
  Я поки що, не можу сказати про Зеленського, ні надто добре, ні надто погане.
   
  • Баян Баян x 1
 6. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  І Ви за нього не голосували. Це я так - про всяк випадок, щоб упередити тих, хто захоче звинуватити Вас у зелебобстві.
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Смішно Смішно x 1
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 7. Приехали...
  На совместной пресс-конференции с президентом Финляндии Зеленский анонсировал обсуждение "формулы Штайнмайера" на встрече лидеров государств "нормандской четверки". Все догадывались, что нечто подобное будет происходить, но мало кто думал, что так быстро.

  Теперь мозаика сложилась. Просто всё нужно сделать настолько стремительно, чтобы 73% моргнуть не успели. Все эти законы об импичменте, лишении депутатской неприкосновенности, сокращении количества парламентариев, показательное гнобление Ирины Геращенко и прочая популистская хрень - дымовая завеса, "отвлечение на негодный объект". И пока адепты будут подбрасывать чепчики во славу Великого Зелёного Дровосека, между капельками восторга проскочит "Формула Штанмайера". Формула, не закреплённая ни в одном документе, а гипотетически высказанная нынешним президентом Германии в одном из неофициальных интервью. Потом за неё двумя руками ухватились за поребриком, начав проталкивать в качестве "инициативы Запада".
  * * *
  Информационная сноска:
  Согласно "формуле Штанмайера", вначале Украина должна будет ввести в действие закон о выборах на Донбассе, потом стороны отводят войска. Следующий шаг – проведение выборов, и после признания их со стороны продажно-пророссийской ОБСЕ, Украина должна будет предоставить Донбассу особый статус. После этого реализуется пункт о выводе НВФ (вернее, о преобразовании их в "народную милицию" с сохранением у них имеющегося вооружения, включая тяжёлое) и, якобы, возвращении контроля над границей Украины.
  * * *
  Для чего разгоняют нынешнюю ЦИК, работу которой положительно оценили все международные наблюдатели? Именно для этого - проведения выборов на Донбассе и дальнейшего закрепления в Конституции "особого статуса". Дальше - всё: Европа и НАТО поставлены на тормоз, мы в орбите Кремля, а Янукович - шаловливый мальчишка по сравнению с нынешними многоходовочниками.

  Сегодня Зеленским пущен пробный шар. Если он сказал: "будем обговаривать", по опыту знаю - предварительное решение принято, просто нужно подготовить охлос.

  И новыми красками заиграли слова Богдана: "Я же говорил, что до Нового года поработаем - и все!"

  По этому сценарию Украины после Нового года может не быть, и это не преувеличение. Пунш так пунш? Нет, давайте вещи называть своими именами: пуншем уже не обойтись - нужен коктейль покрепче, и его название всем известно. Если у человека есть зачем, он вынесет любое как. #Вы_сделали_это_вместе_зе_билы!
  Helgi Sharp
   
 8. Уряд таки забирає гроші у місцевих громад!
  274 млн.грн. зі Львівщини, в незаконний спосіб, намагаються забрати з місцевих бюджетів Львівщини.
  Загалом в межах Україні органам Державна казначейська служба України пішла письмова вказівка ... призупинити проведення видатків та НЕ ВВОДИТИ ПЛАТІЖНІ ДОРУЧЕННЯ до картотеки неоплачених платіжних документів...
  Наголошую, що мова йде про субвенцію на соціально-економічний розвиток в розмірі 5 млрд.грн. яку з такою «помпою» передавали до місцевих бюджетів ще кілька днів тому.
  А зараз, на вказівкою Міністерство фінансів України натякають органам місцевого самоврядування - поверніть самі, бо й так видатки проводити не будемо.
  Саме про це в листі заступника глави казначейства на власні підрозділи.

  Пригадую менш діджиталізований час, коли діяли аналогічні вказівки. За Арбузова з Азаровим. Кожен день “маленькі януковичі” затверджували реєстр платіжок більше 500 тис.грн. І в телефонному режимі “відпускали” його в життя. Навіщо це новому Прем‘єру і міністру фінансів?

  Нагадую, схожа ситуація на сьогодні з Державним фондом регіонального розвитку, який теж «завис».
  ✋ Закликаю всі місцеві ради та голів місцевих рад публічно висловлюватися з приводу таких незаконних дій службовців Мінфіну і Казначейства.

  Ініціюватиму зустріч Української асоціації районних рад та обласних рад з Прем‘єр-міністром України Oleksiy Honcharuk та Міністром фінансів Оксана Маркарова (Oksana Markarova) .

  Нехай дадуть публічні відповіді в чому справа і виправляють ситуацію!
  #поверніть_гроші_громад

  І до речі, навіщо Держказначейство 2 і 3 вересня на своєму сайті на всю країну браво звітувало про перерахування субвенції на соцекономрозвиток до місцевих бюджетів? Геннадій Пліс (Gennadiy Plis), може допоможете)

  ПС Трішки дивуюся, чому на захист» субвенції на соцекономрозвиток і попередніх постів по аналогічній ситуації з ДФРРом стають лише представники місцевого самоврядування. Дії Офіс Президента України, а тепер вже й Кабінет Міністрів України позбавляють:
  школи, лікарні, клуби, об‘єкти спорту вистражданого (конкурси, ПКД, співфінансування, лобізм..) права на ремонт і реконструкцію;
  підрядні організації які виконували роботи на цих об‘єктах чи надали послуги оплати праці (переважна більшість договорів укладено, роботи проводяться).
   
 9. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Много букафф, але тільки песимістичні прогнози. Чем хуже - тем лучше, а, панове порохоботи?
  Якщо неврожай, теоретично може подорожчати хліб, Зеленському це рейтинг не підніме, скоро може бути задоволених не 71%.
   
  • Тупо Тупо x 1
 10. Міні-лекція для зевиборців, чому ви будете жити погано і бідно, а не сито та багато.

  В України є бюджет, зараз 1,1 трлн гривень на рік, і окремо є пенсійний фонд в який з держ бюджету йде 160 млрд на рік, для виплат пенсій.

  З бюджету фінансується - армія, дороги, розвиток інфраструктури, лікарні, лікі, зарплати вчителів, наука, чиновники і тд і тп.

  Так от тепер з бюджету ще фінансується:
  - ІВК, 5,5 млрд грн для МАУ
  - ІВК 2-3 млрд для феросплавних заводів
  - ІВК 50 млрд по по позову щодо компенсації за Приват
  - і ще декілька міл'ярдів по різних схемках.
  Ітого 60 млрд. гривень.

  Йдемо далі.

  Данина для ОРДЛО, а це сами данина, бо керувати там будуть пушиліни з захарченками, яки стануть "нашими" чиновниками, і нічого в бюджет України платити не будуть, а ось ми:
  - 3-7 млрд у вигляді "пенсій"
  - 250 млрд у вигляді "інвестицій на відновлення донбасу", і це буде прикрито як міжнародна допомога, але винні будемо ми, Україна.
  - 5-10 міл'ярдів - зарплати "народній міліції", лікарям, і тд і тп.
  Це мінімум.
  Ітого - 20-30 млрд на рік мінімум, і загально від 300 млрд майже одразу.

  Це вже більше 30% від нашого бюджету.

  Ми б звісно могли це перекрити, бо:
  - 2,2 млрд $ винен Україні ІВК за приват
  - 2,5 млрд $ винна Україні рф по газовому контракту
  - 1,3 млрд $ винна Україні рф по позову Ощад банку
  - Ще від 4 до 12 млрд $ рф могла б бути нам винною по іншому позову НГ до Газпрому
  - Ще чималу суму нам могла б бути винна рф по позовах щодо окупації Криму, та війні на донбасі.

  Але. Забудь.те. Все. Цього не буде.

  Ітого. Втрати від вашого діблізму 60+300+150 = 510 млрд гривень мінімум, але загально буде біля трильона грн. Річний бюджет України.

  Які пенсії? Які дороги? Тепер всі видатки на ордло компенсуєте ви самі. Зі своїх кішеней, пенсій, статків.

  Ото зробили, так зробили. Ігорь Валєр'євіч аплодує, епоха його бідності скінчилася, бо лох не мамонт, лох не вимре.
  Ну а на додачу, чекайте в Київі злончинців і катів українського народу. Повністю офіційно та легально. Ви ж цього хотіли - збагатити злочинців, то не бідкайтеся тепер.

  Цьомки, котики. Готуйте коронки.
   
 11. Російський шовініст і депутат Держдуми Марков назвав топ-5 українців-ворогів Росії:

  "Глава СБУ Василь Грицак, голова МВС Арсен Аваков, міністр оборони Муженко, глава РНБО Олександр Турчинов, Пашинський та Парубій"

  І жодного з команди Зеленського.

  "Що стосується цих осіб має бути проведено ретельне розслідування. Всі вони повинні отримати реальні дуже великі тюремні терміни. Але до того часу, поки вони залишаються на свободі, ні про яке возз'єднання Донбасу з Україною мови бути не може".

  Крім того, ворог вимагає розформувати СБУ і всі інші структури "які здійснювали жахливий терор" проти вигаданого "народу Донбасу" (бурятів і Моторол). А також визнати нашу війну за незалежність політичною помилкою і офіційно засудити.

  Все це Зеленському викочують як умова для світу від Росії.

  Як бачимо ворог не збирається миритися навіть, якщо просто перестати стріляти. Його мета знищити нас. Під "нас" маються на увазі всі, ті, хто посмів дати відсіч. Решта покірні малороси ворога влаштовують.

  Зеленському належить зіткнутися з цим. І йому ще свій вибір належить зробити - малорос він або людина готовий стати в один ряд "злочинцями" вище.
  У будь-якому з виборів, на нього чекає розкол прихильників: на тих, хто готовий давати відсіч і тих, хто стане на коліна і догодити ворога по повній.
  Побачимо, хоч і шкода, що 73% взагалі змусили нас ставити над собою цей експеримент.
   
  • Подобається Подобається x 1
 12. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Рашиська мерзота із мордою алкаша Марков ще не такі перли видавав.
  Ну робити якимись героями, дуже шанованими людьми Пашинського чи Авакова, бо їх згадав алкаш Марков?
  Раніше скидав відео, чурки-викладачі МДУ називають Зеленського "клоуном", бачу брати по розуму порохоботів.
  Застосовується до Зеленського від Кремля метод кнута і пряника.
   
  • Подобається Подобається x 1
 13. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Справжні герої, моряки взули Зелену шмарклю:

  Микола Савельєв та Святослав Цеголко поділилися посиланням.
  [​IMG]
  About this website

  BBC.COM

  "Буде наказ - зробимо це ще раз". Звільнені моряки - про прохід Керченською протокою
  Українські моряки, які минулого тижня повернулися до України, дали першу пресконференцію.
   
 14. Мих

  Мих Дуже важлива персона

 15. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  • Подобається Подобається x 1
 16. cncmaster

  cncmaster Well-Known Member

  А хто це таке каже?
  - Такого не заявляють вже досить давно
   
 17. cncmaster

  cncmaster Well-Known Member

  )) Це ж піпець просто - як кацапи примудряються самі ж собі зробити гірше.
  Треба вміти - а вони вміють
   
 18. Хотілося б запитати у всіх втомлених війнами прихильників Зеленського. А вам вже пояснили, що закінчити війну, це не просто припинити стріляти? Це ще й відновлювати Донбас. Якщо по Українському сценарію перемога, то відновлювати буде Росія. Як країна агресор. Якщо за сценарієм Росії, то відновлювати буде Україна. Ну типу, на їхню думку, внутрішній конфлікт. З бюджету. Зі свого бюджету. Тобто з ваших зарплат, пенсій і податків. Як? Хіба вам це ніхто не розповів? Військового збору не буде. Але будуть мільярди доларів на відновлення всього того, що зруйнували росіяни. Мільярди доларів на те що вирізане на металобрухт або вивезено до Росії. Тому ви там починайте триматися. За порятунок від "втоми від війни", будете платити років 10-15.
  Телеграм канал - Roman Donik
  Сторінка ФБ Роман Донік - Roman Donik
   
 19. Якщо навіть повне і відверте знищення парламентаризму і «формула Штайнмайєра» не виводять людей на вулиці, то чергову спробу здобуття незалежності Україною слід вважати завершеною. Завершеною черговим крахом
   
а де твій аватар? :)