Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

 1. Антикорупційна діяльність паралізована. Рішення КС вбило не лише доступ до е-декларацій та можливість оцінювати правдивість декларованого. Тепер неможливо навіть зробити спецперевірку кандидатів на посади, а значить паралізована виконавча влада: бо призначати без спецперевірки заборонено! Також привіт майбутнім головам рай- та облрад. Хотіли керувати? А тепер не зможете вступити на посаду.

  Все виглядає, як добре спланована і цинічна акція. На виборах Зеленський «цікавиться», чи треба довічне за велику корупцію, а вже за пару днів після виборів Конституційний Суд, за поданням депутатів ОПЗЖ та «За Майбутнє», знищує основи боротьби навіть з малою корупцією! І не треба казок про «незалежність КС» від Зеленського: незаконний розпуск ВР рік тому судді виправдали, як зайчики, бо неформальний контроль за всім суддівським кагалом Зеленський з перших днів віддав антиукраїнському Портнову.

  А тепер, коли удару завдано, в офісі президента виставляють напоказ здивовані пики і роблять вигляд непричетності. Ні, не вийде вчергове зіграти наївних дурників, вони такими не є. Це свідомі вороги гібридної дії, які засвоїли неефективність лобової діяльності Януковича і тепер працюють цинічніше - з використанням елементів патріотизму і проєвропейськості, щоб створити ілюзії у небайдужих.

  Досить! Треба об‘єднуватися і протидіяти повзучому реваншу. Зараз є абсолютно реальна загроза безвізу, прив‘язаному до антикорупції. Завтра - загроза угоді про асоціацію з Євросоюзом. Післязавтра - існуванню України.
  Володимир Ар'єв
   
  • Подобається Подобається x 1
 2. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Да какая разніца?
   
  • Подобається Подобається x 1
 3. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Ага, Лєнін нє умєр, просто он вєчно живой.:))):))):)))
   
 4. Мих

  Мих Дуже важлива персона


  Зебобіки скоро країну доведуть до ручки, а потім один шлях - дорога до матушкі Рассєюшкі, бо голі, босі і нікому не потрібні.
   
 5. Мих

  Мих Дуже важлива персона

 6. Валерій Прозапас:
  1. Пограбувати бюджет до дірки в 300 мільярдів.

  2. Розікрасти антивірусний фонд.

  3. Скасувати відповідальність за незаконне збагачення та недостовірне декларування.

  Тупо банда.
  Маліна якась, а не влада, Януковіч відпочиває.

  ***
  А політична доля Ляшка показова - як і всіх, хто покинув коаліцію під час надскладного періоду, а потім фактично злився з ворогом проти Порошенка.

  Садовий так і не став політиком загальнонаціонального рівня, його "Самопомощь" деградувала - і тепер їх доб'є Синютка.

  Тимошенко доторгувалась собою до маргінесу, вже навіть Кремлю запропонувати нічого, там облизують чоботи Медведчук з Коломойським.

  Яценюк в позі ображеного спостерігав за брудом на Пороха та навіть намагався вписатися в зелену команду - і більше ніколи не матиме довіри нації, не дивлячись на свої безумовні заслуги.

  Єдиний, хто тактично виграв, це Аваков, але через це перетворився на чорта, сумнівне досягнення - і за свій ментовсько-боцманівський беспрєдєл рано чи пізно розплатиться.

  Ляшко їхнє уособлення - образ нав'язливої старої хвойди, яка вже нікому не цікава навіть безкоштовно.

  Мабуть, в появі Зеленського можна знайти і позитив через те, що в нього вляпалися всі ці "месії".

  І що він виявився молодшою копією тих самих персонажів, навіть гірше - а це дозволить населенню отримати щеплення від захоплення хвойдами.

  Проте остаточна ціна зради ще невідома.

  ***
  Кулеба: "рішення КСУ – серйозний удар, але ще не руйнує взаємодію із Заходом".

  Та вишо? Ще не руйнує?
  Спасіба, отци родниє!

  Та нє, так і кажіть - чергова велика перемога особисто Зеленського та кротів в ОП.

  Всі знали, що фсбшний Портнов під патронатом Коломойського-Медведчука взяли під контроль судову систему - і Зєля через це Раду розпустив, а потім освятив правовий беспрєдєл та бігав по бріфінгам з воплями "всєх сажать!".

  А тепер РНБО збирає і питає "а кто ето сдєєєєлал?"
  Жріть.
  А виправляти нам.
  Підписуйтесь на публічну сторінку мого товариша Валерія Прозапаса Валерій Прозапас - офіційна сторінка
   
 7. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Свинютка - витягнутий і розкручений Садовим, спільники по дерибану, гавкати на свого спільника, навіть колишнього - ЦИНІЗМ.
  Заради усунення Садового, можна було, хоча би, як менше зло, підтримати когось від Порошенка, при таких кандидатурах, не підтримую, ні одного, ні другого.
   
 8. prius

  prius Well-Known Member

  В гандоші всі гавкають і всіх принижує скажіть гандоша тупий чи дебіл розумово відсталий?
   
  • Смішно Смішно x 1
 9. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Звідки така буйна активність у КоронаПРІУСа? Підкинь нам своїх грибочків! Чи заспокійливе сьогодні не вкололи?
   
  • Тупо Тупо x 1
 10. prius

  prius Well-Known Member

  Гандоша баран не бекай зараз зелебобікі тобі соломи підкинуть
   
 11. Планктоша, та кого цікавить думка переляканого тихоні з Дурдому
   
  • Тупо Тупо x 1
 12. MayorMayor

  MayorMayor Well-Known Member

  Наш Вавачка ни варуит...
  [​IMG]innerwoman
  29 октября, 14:05
  Я не могу комментировать это, просто натаскаю цитат из документа. Итак, документ - КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ, ПОСТАНОВА від 8 липня 2020 р. N 592 "Про виділення коштів для здійснення деяких заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2"

  Жирненьким выделила я, те места, от которых я особенно прифигела:

  "Кабінет Міністрів України постановляє:
  1. Виділити Міністерству культури та інформаційної політики 1000000 тис. гривень із фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, а саме:
  590000 тис. гривень (видатки споживання) на безповоротній основі - для надання Українським культурним фондом грантів інституційної підтримки юридичним особам усіх форм власності сфери культури, культурно-пізнавального (внутрішнього) туризму та тим особам, основний вид діяльності яких належить до креативних індустрій, для забезпечення конкурентоспроможності та створення робочих місць в умовах дії запроваджених відповідно до законодавства обмежень господарської діяльності, зумовлених надзвичайною ситуацією чи надзвичайним станом, або вжиття адміністративних та (або) медико-санітарних заходів (карантин)
  .....
  50000 тис. гривень (видатки споживання) на безповоротній основі - для надання Державним агентством з питань кіно державної підтримки кінематографії у формі надання державної субсидії на розвиток кінопроекту;
  100000 тис. гривень (видатки споживання) на безповоротній основі - для виробництва (створення) та розповсюдження телевізійних серіалів патріотичного спрямування з метою підтримки створення суспільнозначущого аудіовізуального контенту суб'єктами кінематографії, створення нових можливостей для працевлаштування фахівців кіногалузі та підтримки галузі у зв'язку з обмежувальними заходами, введеними внаслідок поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2;
  .....
  3. Установити, що у 2020 році обмеження щодо обсягу фінансової підтримки, що передбачене пунктом 6 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті Міністерству культури та інформаційної політики за деякими програмами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 березня 2011 р. N 247 (Офіційний вісник України, 2011 р., N 20, ст. 825; 2012 р., N 38, ст. 1420; 2020 р., N 39, ст. 1277), не поширюється на національні театри, національні художні колективи, концертні організації, національні і державні циркові організації, які отримали кошти із фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками, в частині додаткових видатків на компенсацію витрат, не забезпечених власними доходами та надходженнями.
  .....
  4. Відповідно до частини четвертої статті 28 Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" скоротити обсяг видатків споживання за бюджетною програмою 1201120 "Фінансова допомога Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, яка виділена із фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками для виплати по частковому безробіттю" на суму 1000000 тис. гривень та збільшити видатки за бюджетною програмою 3511380 "Фонд боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками" на суму 1000000 тис. гривень.


  Весь этот прекрасный документ доступен тут:
  Постанова КМ, Порядок №592 от 08.07.2020, Про виділення коштів для здійснення деяких заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

  Вы только подумайте, какой циничный пздц. Из ковидного фонда - выделить деньги на поддержку киноиндустрии и особам, "основний вид діяльності яких належить до креативних індустрій, для забезпечення конкурентоспроможності". Суммы, выделяемые Фонду соцстрахования на финпомощь по безработице - уменьшить, но вообще снять ограничения по объемам финпомощи для КВАРТАЛ-95 ах, пардон, художественных коллективов и концертных организаций....Нет слов...
   
 13. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Думка примітивного троля копіпастера Євангелія від чорноволохів і лизоблюда давно нікого не цікавить.

  Як і щось ліплення від КоронаПРІУСа.
   
  • Тупо Тупо x 1
 14. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Чому б ні? Саме за клоуна Васілій почав отримувати відзнаки в армії. Спеціаліст по здачі українських земель під назвою розмежування.
  ОБСЄ зафіксувало 1400 порушень тиші, а у Васілія - тишина, видно глибоко занурився в тил.
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Безграмотно Безграмотно x 1
 15. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Та йой, обійдемося без тебе. Кому ти потрібен?
   
  • Подобається Подобається x 1
 16. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  І буде мер, чи той, чи той, будуть притензії, але я "До такого не причетний і такого не обирав", знаю не одного, хто думає так само.
   
  • Тупо Тупо x 1
 17. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  А чо тоді так багато говорити про ті вибори?
  Не причетний - сидіть і задовільняйтеся тим, що люди вибрали;
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 18. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Ще питання, чи я згадую більше, чи крикуни-порохоботи.
  Є притиндент, що має шанс усунути довічного Садового, але колишній його спільник, такий самий "полтіннік", це міняти шило на мило. Якщо у мене буде можливість і візьму участь у голосуванні, не підтримаю, ні одного, ні другого.
  Сприйму без істерик, хто би не переміг. Аналогія із президентськими виборами, що варто усунути Порошенка, найбільше шансів у Зеленського - треба голосувати за нього, не кращий претендент, так і Синютка далеко не найкращий претендент для усунення Садового.
   
  • Тупо Тупо x 2
 19. А нахера ти тут пишеш, якщо тобі пофіг. Брись звідси шпана підпарканна, тобто шлюшка.
   
  • Подобається Подобається x 2
  • Тупо Тупо x 2
а де твій аватар? :)