Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. Зеленський - це руській мир 999 проби.
    Розвалити побудоване, а потім назвати руйнування своїм великим досягненням, під аплодисменти прикромлених із свнсбачого корита мразей.
    І совок таким же був. І плювати вони хотіли на правду. У них своя правда, в яку вони вірять. І вони вірять, що ракети побудували, а не фінансування зрізали, і що армія розвиває, а не скорочується. Нічого дивного. Це лайно до цих пір вірить що совок був великою і потужною державною владою, хоча подохли би від голоду, якщоб слову не розвалився.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  2. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Не соглашусь.Верит быдло.Стадо.А вот пастухи этого стада сознательно быдлу лапшу вешают.Чтобы это стадо стричь и выдаивать досуха.
     
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member


    Чию діяльність бговорювали, скільки переводити стрілки?
    В українській мові є слово не "аплодисменти", а "оплески".
    Так лизоблюд і копіпастер грає роль ерудита та патріота.
     
    • Тупо Тупо x 1
  4. Good man

    Good man Обычный человек

    Прорыв, пиар или афера. Что известно об украинской вакцине от коронавируса, которую представили Зеленскому

    Привожу ниже основные тезисы экспертного сообщества из статьи

    "Не верю. Чтобы разработаю вакцину, нужно, как минимум, выделить живой патогенный вирус. А как это сделать, если в Украине нет лабораторий уровня BSL-3 и BSL-3, позволяющих работать "вживую" с опасными вирусами. Плюс на разработку вакцины нужны немалые деньги - до 1,5 млрд долларов. Поэтому, подозреваю, затевается афера с вакциной", — говорит глава Национальной медицинской палаты Сергей Кравченко.
    Примечательно, что сама лаборатория, на базе которой разрабатывается новая вакцина, не называется. Но вскользь говорится о присутствующих на встрече неких "представителях компании по инновационным технологиям Марине Пак и представитель предприятия по научным разработкам Александре Шевчуке".
    "Президенту виднее кого приглашать, хотя ни одна кафедра медуниверситета никогда вакцину не разрабатывала, а мы разрабатывали. И даже недавно подавали свой проект, но его срезали, придравшись к оформлению. Смешно сказать: пропустили слово "згоден" на листе, регламентирующем распределение обязанностей при разработке", — говорит директор Института микробиологии и вирусологии Валерий Минухин.
    "Какой-то бред. Формально можно провести ин-витро (то есть, в пробирке -Ред.) эксперимент с антигеном, посмотреть, будет ли реакция живой клетки на белковую фракцию и предположить, станут ли вырабатываться антитела. Но для создания полноценней вакцины нужно работать с патогенным вирусом, выделенным в лабораторных условиях и способным к размножению",- говорит Кравченко.

    Тут стоит напомнить сам механизм действия вакцины — в организме привитого ею человека должны вырабатываться антитела к вирусу.

    Но сложности с вакциной от коронавируса в том, что иммунитет к нему нестойкий. Кроме того, вирус постоянно мутирует. Причем, мутация происходит у белкового рецептора вируса. То есть, вакцина должна влиять не на белок, а на РНК. Другими словами, нужно "взломать" геном вируса.

    Иначе эффект от прививки исчезнет уже при следующей мутации.

    "Основные критерии для вакцины - высокая эффективность и низкая побочка. Но в случае с коронавирусом сложность в том, что он очень изменчив, и мы не знаем, как он себя поведет в будущем", — говорит Минухин.

    Тем не менее, его институт подавал предложение о разработке своей вакцины. Но документы завернули.

    А без государственного финансирования никаких разработок быть не может.

    "Только для того, чтобы подготовить лабораторию нужны средства из расчета 20 тысяч евро на квадратный метр, а помещение у нас около 60 квадратов. Плюс оборудование, исследования. То есть, это большие инвестиции. Но пока их нет. Поэтому мы просто покрасили и утеплили окна и подготовились к отопительному сезону", — иронизирует Минухин.


    Представленный в Офисе президента в качестве международного эксперта в сфере здравоохранения и эпидемиологии доктор медицинских наук Михаил Фаворов на данный момент живет и работает в США. На своей странице в Facebook он представляется как президент DiaPrep System Inc и отмечает работу в CDC (Центр по контролю и профилактике заболевания США).

    Но к Украине он имеет самое непосредственное отношение. Во-первых, Михаил Фаворов - отец экс-топ-менеджера "Нафтогаза" Андрея Фаворова. Как рассказал нам источник, близкий к ОП, Андрей Фаворов дружен с Юлией Ковалив, заместителем главы Офиса президента, которая сейчас курирует в том числе, и медицину.

    Во-вторых, Михаил Фаворов активно работает с компанией "Диапроф-мед". Упоминания об этом есть на сайте компании. В частности, указано, что Фаворов от имени "Диапроф-мед" выступил на недавней научной конференции "Эффективность, качество и доступность современной лабораторной медицины в Украине".

    Компания "Диапроф-мед" известна как производитель ИФА-тестов на коронавирус и нового теста на антиген.

    "Диапроф-мед" уже сейчас плотно работает на государственных тендерах. К примеру, в августе получила заказ на поставки тест-систем больше чем на 1,4 млн гривен от Одесской городской инфекционной больницы.

    Директор компании - Александр Шевчук - в прошлом году заполнял декларацию в качестве кандидата на должность главы Госпотребслужбы, в которой указал наличие акций "Диапроф-меда" у него и у дочери Вероники.

    Прорыв, пиар или афера. Что известно об украинской вакцине от коронавируса, которую представили Зеленскому



    Подводим итог - у нас что-то есть, но мы никому ничего не расскажем. Нужны 1,5 млрд долларов, но мы справились без них, но деньги на тестах, конечно, освоим, не 1,5 млрд зелени, но тоже немало, внукам хватит. Владелец компании оформил её и на дочку в том числе, но коррупционер Порошенко.
     
  5. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    "Армія на паузі". Чи залишиться українське військо без їжі, зброї та реформ.



    Темпи реформування збройних сил України у 2020 році "загальмували", зазначають експерти. Відтак армія країни у стані війни продовжує втрачати професійні кадри, ризикує недоотримати зброю і оснащення та навіть втратити надію на достойну їжу.



    ...........

    В останні роки відтік військових з лав збройних сил справді не спадає.

    ........

    З них 20 тисяч - за перші дев'ять місяців цього року. Для порівняння в 2016 році з армії звільнилися лише 2,6 тис. військовослужбовців.

    .........

    https://www.bbc.com/...atures-54485115



    Смачнова!
     
  6. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Ждем холуйка-Васяна, который нам расскажет, что "всьо идет, як треба".
     
  7. На Кульпарківській без перемін. Нагодували, дали таблеток/пілюль (Не плутати з піздюлінами) і допустили до компа.
    Планктоша, в українській мові є і оплески, і оваціїї, і аплодисменти.
    Це слова синоніми. Читати класиків потрібно.
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Дебілізм якийсь((
     
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ще один філоЛОХ.
    І де таке застосовується? Діалекти та суржик можуть використовуватись у художніх творах, але це зовсім не є правильною і точною мовою.
    Деколи доречніше визнати свою помилку, замість придумування дурниць.
     
    • Тупо Тупо x 1
  10. Планктоша, відпросись у дохтура!


    View: https://www.facebook.com/100004111636825/posts/1837923169688053/

    Космонавт зеленський судитиметься зі мною 27 жовтня в Галицькому суді міста Львова на 10:30.

    Це буде у Львові, бо, як стверджує обісцяний з переляку потерпілий "за місцем скоєння злочину" і злочином він називає фразу в інтернет-стрімі "якщо ти будеш хамити воєнним, то вони тебе підірвуть, я тобі обіцяю". Оскільки я гарантувала підрив саме у випадку, якщо він їм хамитиме, він злякавсь, бо, я так розумію, хамити й далі, входило в його плани. Але після обшуку в мене, який спричинив кіпіш навіть серед його виборців, він про всяк випадок перестав хамити взагалі усім, бо до того той в нього чорт, то він тобі не лох, то ше якийсь діагноз.

    Сутичка з ветеранами сталася через його бажання відвести війська в районі Золотого. Кожен ветеран знав, шо це помилка. А воно позаглядало в очі путіна, на всіх поклало болт, тепер має збільшення кількості обстрілів, позиції ворога ближче до наших і щодня цинічно бреше про режим тиші. Але хамило ветеранам борзо, по сценарію і на всі телевізори буксувало, що воно не лох. Я не просто заступилась. Я тобі доведу, що ти не лише лох! Ти наркоман, закомплексований психопат, брехливий популіст, злочинець і тупа зелена макака!

    Виклику в суд Софії Федині нема, її адвокатам теж. Але я покажу тобі стерво-ухилянт, чого вартий боєц збройних сил України, навіть, якщо він один проти вашого кодла. Тільки ото бісите мене!

    Володька вирішив, що вказаної фрази в інтернеті цілком достатньо, аби пришити нам ТРИ статті!

    109, ч. 3 повалення конституційного ладу (до 5 років)

    346 погроза або насильство держслужбовцю (до 5 років)

    112!!! ПОСЯГАННЯ НА ДЕРЖАВНОГО ДІЯЧА, ОРГАНІЗОВАНОЮ ГРУПОЮ ЗА ПОПЕРЕДНЬОЮ ЗМОВОЮ! (Від 15 років до довічного ув'язнення з конфіскацією майна!)

    Оскільки група це кількість людей від трьох, (а нас з Софією було лише двоє), то аби злабати таку справу в групу терорісток додали ще тих відвідувачів кав'ярні, що прийшли з нами зфоткатись і теж слухали стрім.

    Після мого обшуку, україноботи всіх мастєй вставили потерпілому такого пропиздона, що з нашої справи зникло дві статті. І зараз лишилась тільки 346. Йому було б достатньо закрити мене й на 5 років.

    Задача залякати мене чи справою проти нас закрити усім рота - повністю провалена. Тепер цього уйо. бка тільки лінивий не розкладає на атоми.

    Суд віддвинули аж на після виборів, аби собі відсотки не псувати, бо я ж тебе гівнюк, знову на всю країну в ноль помножу!

    На цей суд їдуть всі, кого ти бісове створіння вкурвило.

    В фільмі мого дитинства "Звєробой", товариш головного героя в ярості кричав "Всєх порєжу на шнуркі! Бєлих! Красних! Зєльоних! Сєро-буро-малінових!", от я в такому ж настрої приїду.

    ПОТЕРПІЛИЙ! ЧЕКАЮ ТЕБЕ В СУДІ! В ОЧІ МЕНІ ГЛЯНЕШ, НАРКОМАН СРАНИЙ!

    Той ветеран, якому ти хамив, нещодавно помер від раку, тому за наслідки з відведення військ біля Золотого відповіси гнида мені особисто!

    Бажаю, здоров'я. Старший солдат запасу 132 окремого батальйону розвідки десантно-штурмових військ Олена Біленька. Ветеран російсько-української ВІЙНИ! Цьом блять!

    Прошу репост, запрошую на суд. Судить будемо ми його. Тільки так!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Промовчавби, планктоша, і ніхто не побачив, що єстиш тупій хлоп, як москальский валянок:
    О́ПЛЕСКИ (плескання в долоні на знак вітання кого-небудь або схвалення чого-небудь), АПЛОДИСМЕ́НТИ, ОВА́ЦІЯпідсил. (з вигуками). Оратори змінялись на трибуні під музику й грім оплесків (О. Довженко); "Чорноморці" пройшли дуже добре, людей була сила, аплодисментів сила! (Леся Українка); Бачинський при від’їзді з Кракова крикнув з вікна: "Слава, молоді радикали!" - і ми єму [йому] зробили овацію (В. Стефаник).
    „оплески“ синоніми, антоніми, відмінки та тлумачення слова
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Сподіваюсь, що гніда Зеленський прикрасить собою самодіяльність в буцигарні.
     
  13. #ЗубДаю

    «Я відмовлюся від президентської пенсії» (президентську, прем’єрську, міністерські пенсії скасували у 2015 році!) від Творця:

    - «я продам всі літаки»
    - «державні резиденції віддам дітям»
    - «кортежі нах»
    - «щоб вчитель жив як президент, а президент - як учитель».

    Типове совкове брехло!

    П.С. Анекдот від Зеленського:
    - Я відмовлюся від президентської пенсії.
    - Так її ж скасували у 2015!
    - Так отож!
    FB_IMG_1603408831793.jpg
     
  14. Увага! Про заяву у ГПУ і ДБР на Володимира Зеленського.

    Морський піхотинець Ярослав Журавель загинув, виконуючи бойове завдання. Тому, що чекав своїх. Тому що вибрав смерть - замість порятунку в полоні. Як воїн.

    Він не дочекався. І не тому, що армія була не готова врятувати свого. А тому, що процес "взяв під контроль" "верховний головнокомандувач". І "прагнення до миру для збереження життів" виявилося важливіше цього самого життя.
    "Особистий контроль" блокував саму можливість порятунку пораненого.

    Батько загиблого героя - Сергій Журавель пообіцяв, що не дасть оббрехати, забалакати, і забути смерть свого сина. Він, як і вся Україна ", знає, хто" особисто контролював "повільну смерть його сина.
    І він пообіцяв, що зробить все, щоб винні - відповіли. І не порушив батьківського слова.

    Це заява про злочин. По всій формі. У Генеральну Прокуратуру, і Державне бюро розслідувань. Вчора вона відправлена адресатам встановленим порядком.
    І ця заява про злочин не тільки Володимира Зеленського. Це про злочин всієї зеленої ракової пухлини "нової влади", яка вбиває Україну.

    Може бути, поки важелі влади у них в руках - вони будуть тягнути, викручуватися і розповідати нам чергову бадьору відеомаячню.
    Але це прецедент. Влада не нескінченна за часом. І буде розслідування. І суд. Я впевнений.

    Я прошу вас, поширити цю інформацію наскільки можливо. Ми не дамо "не помітити" цього документа. І якщо потрібен резонанс - буде резонанс.
    Але ця справа буде висіти над нікчемами, які перетворюють країну і армію в заручників своїх незрозумілих дій. Яка нагадуює суміш дурості, самовпевненості і зради. Як дамклів меч. До самого вироку.

    Зроби репост, і залиш коментар.
    А ще зайди сюди, до батька Ярослава - і підтримай його. Він має знати, що він не сам.


    View: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=672148980105514&id=100019312556221

    Гліб Бабич
     
  15. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Сейчас холуйки типа Васяна должны "обрушиться со всей пролетарской ненавистью".
     
  16. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    У мене не філологічно освіта. Але художні твори - це, і діалекти, і застарілі слова, зовсім не чиста літературна мова.

    Виклик у суд Марусі Звіробій і Федини... У якій державі і який президент додзволить такі насмішки? Як виходить, Порошенко сказав, ви покричіть, мені не пасує, а у разі чого вас захищу, Порошенко як сир в маслі, таких не захистив, є ще піхота - гівнометальники форумні боти.
     
    • Тупо Тупо x 1
  18. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    В любой, зебуинчик, в любой демократической.Есть тысячи примеров, когда первое лицо полощут мордой в сцяках.Причем- не просто сказав, а напечатав в газетах.И первое лицо не делает стойку на каждый чих.Кроме недонаполеончика.
     
  19. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Наприклад?
    Відповідальність за це є?
    Не здивуюсь, якщо скоро Федина звернеться до Кадирова "Дякуємо вам, Рамзане Ахматовичу, що обізвали нашого недопрезидента!"
     
    • Тупо Тупо x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)