Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Коли він вже наїсться, га? Кожна третя фотка про те, як Зе наминає.:)))
     
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Не заздріть, чоловіче. Мужик, хай їсть:))) Коли б він сів з вояками та не їв як сором'язлива панянка, ви б ще гіршу х*ню написали))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Хоч одна причина. Чого я маю заздрити?
     
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Зеленський - проста і відкрита людина, це як раз фото і визначають. А Порох хитрий, цинічний - це теж на фото видно.
    Добкин в їнтерв'ю Гордону натякнув, що Пеця навіть для їх специфічної кодли підлий. "Він один з нас, такий як ми".
    Як він від ригів перескочив до помаранчових, надівши помаранчовий шарфик і влаштувався в Нашій Україні, а з Нашої України перескочив до уряду Азірова, а відтіля до Майдану.
    Низькоморальний пристосуванець. Пофіг як він там їсть. Він більше не залізе ні на яку значну посаду.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Наварили, дивлюсь, розсольнику, гарбузової каші)
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну це ні я, ні ви точно не знаємо. Ми не знаємо їх особисто. Судимо по чужій думці.

    Наркоману Добкіну вірити - себе не поважати.

    Людина зробила в житті правильний висновок. От, якби він тепер з помаранчевих перескочив у риги, я б сказав - пристосуванець.


    Ну а що до посади, то я думаю, що посада для Пороха потрібна Україні, а Пороху по великому рахунку, непотрібна. Йому вистарчає і дітям вистарчить. А от для України він би віг зробити не лише Томос, безвіз, асоціацію ЄС, армію, а ще більше. Зеленський десятої частини цього не зробить. Чому? Бо Зеленський, як ви пишите, дуже проста людина. Настільки проста, що не здатна зробити суттєве щось для України.

    Зеленський заморожує конфлікт на сході. А хто поверне наші зЕмлі Украні? ХТО?????? Надія на доброго Путіна??????
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  7. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    Это уже риторический вопрос.
     
    • Тупо Тупо x 2
  8. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    [​IMG]

    - Новая партия старушек?
    – Это сироты.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ага, ага...
    [​IMG]
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Миху, придивіться уважно, як Зеленський тримає ложку. Він в даний момент не їсть, а лише цікавиться, що там в тарілці. Той, що по праву руку від Зеленського, дійсно їсть - у нього повна ложка і тримає він її так, як тримають, коли збираються нести до рота.
    Вода, до речі, Моршинська. Нагадати Вам, яку воду п"є Порошенко?
    Колись, років п"ять тому, ми з @VasMT сперечалися стосовно імпортної води, що стояла на столі перед Порошенком. Для мене Порошенко тоді був ще Президентом, а для Василя - баригою.

    Пляшка тої води, що тоді пив Порошенко, коштувала, як ящик Моршинської.
     

  11. View: https://www.facebook.com/100002334671715/posts/3372334932854296/
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Баян Баян x 1
    • Тупо Тупо x 1
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Може не той випадок, але що, ні у кого не було випадків з гостями, подали гостям гарячий чай, я нічого не пив, або чекав на каву.
    Це один із реальних випадків, поза політикою, я ні за кого не агітую і не веду антиагітації.
    Не підтримую і не розумію вибору Зеленського, але не є гівнометальщиком і лизоблюдом, як деякі порохоботи.
     
    • Тупо Тупо x 1
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Допа, звичайно, не авторитет, тут не спрправа, хто говорить, а констатація факту, були зауваження щодо неврологічного стану Тарася Чорновола, але його вирази порохоботи подавали і подають, як істину.
    Не займайтесь лизоблюдством! Як дитячі підручники з історії - такий князь, був таким хорошим, так дбав про народ, так добре люди при ньому жили... Виникає питання, чому тепер таких нема та шкода, що я тоді не жив.
    Істина, яку знають навіть діти, будь-який керівник, правитель, в першу чергу дбають про себе та свою вигоду, а ви і далі про якогось месію, прямо, як деякі кацапи-ватніки, ніби Путін - посланий Богом для укріплення РаССєюшки.
     
    • Тупо Тупо x 1
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    :facepalm:Геращенко!! Таке гомноїдство, просто ганьба. Їй шо - нема чого робити?
    Чи порохоботам нестерпне все, що стосується Зеленського?
    Це ж неадекватність - неадекватність яка має зрозумілу причину - відтягли нах від кормушки.
     
    • Тупо Тупо x 1
  15. prius

    prius Well-Known Member

    Прохфесорша сьогодня добре хильнула, аж розперло її, строче невгамовна
     
    • Тупо Тупо x 2
  16. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Вона майже щодня пише по кілька постів. Нічого особливого сьогодні не спостерігається.
    А от для Вас - радість. Є де свою "тупість" проявити.
    До речі, у Вас, як по Ваших мірках, сьогодні прямо словесний понос. Аж три пости написали. Зазвичай - лише "тупість" проявляєте.
     
    • Тупо Тупо x 1
  17. Прийде день, коли одна людина скаже "я задам вам п’ять питань...", і тисячі скажуть у відповідь "пішов нах*й, наркоман"!(с)
     
  18. В цей день я хотів написати аполітичний пост про тих, хто зупинив російських фашистів. Мені багато що муляє у владі, та в окопах і прихильники, і критики влади сиділи разом. Тому правильніше було б про те, що об'єднує.

    Але тут мене закинуло на сторінку Зеленського. І я вже не можу. Розриває! Матч Україна-Іспанія закінчується о 23.30. Через 20 хвилин, о 23.50 президент Зеленський душевно поздоровляє збірну України з перемогою. День Захисника Вітчизни, 12 година дня, поздоровлень воїнам на сторінці гаранта нема. Президент сплять після футболу.

    Я не проти футболу. Я дуже за. Історична перемога і все таке. Але які в нас пріоритети? Вшанування футболістів чи вшанування живих і мертвих воїнів, хто своїм тілом закрив наш ненапряжний світ смузі і барбершопів від російських снарядів?

    Ця Покрова запам'ятається тим, що, виконуючи волю політиків, командування ЗСУ вперше кинуло свого солдата помирати в полі від ран. Це перша Покрова, на яку український воїн спалив себе живцем, бо не згоден з капітулянською політикою влади. Це перша Покрова, коли ми не стріляємо, а в нас стріляють.

    І я не хочу більше такої Покрови! Президент України не розуміє своєї країни. Не шанує дійсно вартісне, зате, з ентузіазмом реагує на другорядне. Содати ЗСУ, волонтери, небайдужі громадяни – це фундамент, на якому тримається все інше. Якщо їх не буде, не буде ні футболу, ні айтішніків, ні монатіків, ні бізнесу - нічого не буде. Президент, який не розуміє цього і не шанує захисників Вітчизни має піти.

    View: https://www.facebook.com/100004256042549/posts/1739654396186412/
     
  19. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    ХЗ. Спитайте в нього самі
    [​IMG]
    poroh.jpg
    [​IMG]
     
  20. Good man

    Good man Обычный человек

    Точно, простой долларовый миллионер. :good:
    Эх, сосна, сосна. Ты либо не общалась с долларовыми миллионерами, либо общалась, но сейчас пытаешься нас всех обмануть. Но здесь для того, чтобы не дать этого сделать ни тебе, ни всей вашей фракции Зеленского. Итак, поехали.
    Зленский был за Януковича. Этому факту есть подтверждение в виде плаката. Зеленский неоднократно встречался с Януковичем один на один, выпивал с ним, и выпивал не мало, по его же собственным словам. Тебе не 15-ть лет и ты понимаешь, хорошо пьют только в компании близкого к тебе по духу человека. А не один раз - только с таким. А потом Зеленский цинично отвернулся от Януковича. И не только от него одного. В своём интервью Зеленский признавался, что до КВН он бегал уговаривать Елену Кравец играть в их шоу, а она отвечала, что устраилась на престижную работу в Макдональс за 100 долларов в месяц. Это уровень дохода Зеленского без Маслякова. Масляков вознёс Зеленского на олимп популярности. Без Маслякова Зеленский остался бы местным, криворожским балагуром, которого знали бы два забора, три скамейки жителей. Ни один концертный зал в Киеве такому неизвестному щенку просто не сдал бы в аренду свои помещения под концерт. Ему бы сказал - езжай в свой Кривой Рог и давай концерты по барам, мальчик. И как отблагодарил Зеленский Маслякова за это? Высокомерием. Знать не хочет, не интересен. Не хочу разводить национализм, но каждый из нас в жизни встречался с евреями и знает их возможное поведение. Из 100 долларового пацана превратился в долларового миллионера и даже слов благодарности не может сказать.
    Вот такой простой и открытый человек Зеленский. Но циник и хитрец Порошенко. :good:
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)