Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Васілій, таким, як ти, навіть тарілок не видали. Царь жрьот. А ви ковтайте слину. За що голосували.. за що голосували....
    Я думаю, як главнокомандуючий вийде з палатки, вони всі накинуться на хавчик.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Васілій, таким, як ти, навіть тарілок не видали. Царь жрьот. А ви ковтайте слину. За що голосували.. за що голосували....
    Я думаю, як главнокомандуючий вийде з палатки, вони всі накинуться на хавчик.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та йой.... хтось казав, що Майдану - 2 не буде....
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    FB_IMG_1602709391336.jpg
     
    • Тупо Тупо x 2
    • Смішно Смішно x 1
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Брехло, я тобі вже не дивуюсь. Ти брешеш на кожному подиху... facebook_1602734196625_6722354451844766057.jpg
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Тупо Тупо x 1
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Крайній випадок, якісь масові заворушення зараз.

    Щодо опитування на виборах, яке, і незаконне, і нічого не вирішує, доречно відповісти його ж словами: "Йдіть в сраку!".
    Чому обрали таке "менше зло", про яку брехню тріпаються порохоботи, хіба такої брехні не було?
    [​IMG]
     
    • Тупо Тупо x 1
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Зараз напише, що дівчатам ложок не видали :)))сидять слину ковтають.
    Те, що треба два десятка обслуги, щоб всім в одну мить накрити - в голівку не приходить. Дурне сало без хліба...Якби не хотіли годувати, то й не садили б.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Тупо Тупо x 1
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та ні, Васілій, ти тут обламався.

    Фотка, де без тарілок взято з сайту, де на Зеленського моляться, як на ікону. Так що вірити тут їм треба. Вони ж ним хвалилися.
    Правда, потім вони різко фотку видалили.

    А вже твої фотки, то тут думки думаючих розділилися. Одні кажуть, що тарілки домалювали на фотошопі, а інші кажуть, що Зеленський почав жерти зразу, а солдатам донесли згодом. До другої версії я більше схильний. Хоча не розумію, як то можна наминати самому, коли іншим ще не донесли? То якось по-бидлярськи. Як гадаєте?
    Що я зауважив, то Зеленський, де не поїде, всюди наминає. То шаурму, то в палатці, то на відпочинку. Ніяк не може втамувати голод. Чимось він нагадує мені вашого друга Сивохо. Той теж наминає де стоїть.

    [​IMG]
     
    • Тупо Тупо x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Я вам більше скажу.
    Вирішили Зебобіки виправити ситуацію і знову у штангу:
    [​IMG]

    Ну от забули домалювати тарілки військовим на передньому плані.... Буває....:))):))):)))

    За що голосували.... за що голосували....:)))
     
    • Тупо Тупо x 2
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Обтікай, Брехло.
    Як може подобатись постійне тикання мордою в сцяки, га, уринофіл брехливий?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  11. Скандальна Звiрoбiй: “Ви, як останні лош*ри, дали розвести себе історіями про баригу”

    Слова автора збережено без змін. Адміністрація не несе відповідальності за зміст блогів.
    Наєзд зараз буде ібо дістало! Знаєте хто винен в тому, що на мені, Софії, Ріфу, Яні тепер кримінальна справа??? Не Зеленський!
    Цей їблан отримав по зубах за хамство на жаль не від чоловіків ветеранів, а від жінки, але мав отримати. Тим не менш. І не зеленоботи, то їблани, які втомились не від війни а від інформації про війну з телевізора, найнижча харчова ланка країни. Вважаю винним кожного, хто голосував проти Порошенка!
    У вас не вистачило розуму бачити щоденну підтримку росії для зеленського! Ви, як останні лошари, дали розвести себе історіями про баригу, дозволили змістити ваш фокус зі справжніх ворогів! Вас і тепер не відпускає та кремлівська технологія! Саме через вас ми всі потрапили в пастку, а дехто за грати без можливості звільнення.
    Я можу оцінювати ці можливості, оскільки при баризі з тюрми витягувала трьох бійців. І різниця, скажу я вам, відчутна! Тоді це було принаймні можливо. Те що ви тупорилим вибором привели до влади – то режим НКВД, де розстрілювали без суду і слідства. Той хто був тепер в судах бачить що, звучать прямо у вигляді звинувачень від прокурорів слова “ВІН БУВ В АТО ТОМУ ВИНЕН!”
    Такого не було НІКОЛИ!!! А тепер ті хто були проти Порошенка (чим підіграли чекістам) кажуть мені створюй свій батальйон ми приєднаємось! За крайніх кілька місяців я чула це більше десятка!!! разів! Знаєте що, це ваша проблема тепер більша ніж моя! Бо наслідки вибору, якого чекала росія, для мене не сюрприз! А ви репетували “раптом що – знімемо зеленого так як Януковича!” Знімайте!!! Ви вже всі терміни протупили! Усі червоні лінії зелені перейшли і обісцяли зверху! Знімайте! Хочу тепер на це подивитись! З браслєтом на ніжці! За який я теж дякую саме вам!!!
    Вам визнати свою помилку буде ще складніше ніж зеленим зректись зеленого, то істоти без принципів. А ви ж герої йопт! Ви ж деякі воювали! Блін зло бере. А ви за свій вибір навіть кримінальними справами не відповісте. А якщо так то ще й іди вас витягуй. І я ж прийду! Обматюкаю з ніг до голови але прийду витягувать! Якщо сама буду не за гратами! Дякую! Дуже дякую! Ви зробили це разом! Я хочу бачити тепер вас НЕ ЛИШЕ НА МАРШАХ!!! Хто не вкурсі коли наступний суд над Ріфом чи Яною Дугарь ТОЙ Х¥ЙОВИЙ ДОБРОВОЛЕЦЬ!
    Моя повага україноботам, яким вистачило розуму розпізнати маніпуляцію, через яку і вас тепер нарекли порохоботами. Боротьба триває! Ідем на ризики!

    Будемо вдячні за репост!


    Маруся Звіробій
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. Щодо дискусії, яка розгорнулася в мережі з приводу вчорашньої світлини.
    Шановні зефани та білопальтошники! Відкрию вам страшну таємницю: ніхто в опозиційному таборі не вважає, що вояків із приводу візиту Верховного головнокомандувача вирішили заморити голодом. І ми всі цілком упевнені, що їх колись-таки погодували. Але...
    1. Тільки абсолютно примітивна, нетактовна, невихована і самозакохана людина починає їсти, коли іншим людям за столом (тим паче, підлеглим, котрих ти приїхав поздоровити з їхнім професійним святом) ще навіть не принесли тарілки.
    2. Тільки абсолютні недоумки-піарники можуть розмістити таке фото на офіційному сайті Президента, а доповнити іншими лише після того, як у мережі розгориться скандал.
    3. Тільки зовсім уже лещенки можуть людей, котрі це перше фото (яке й досі висить на сайті Янелоха) у себе передруковують, називати авторами фейків
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Сцяки, оранжоїди, вальцмани - то твоє, а не моє. Як тобі подобається, яко мойору, який вважає, що це йому личить - бався цим. То не моя справа.

    А якщо говорити про суть справи, то наближений Єрмак теж хотів вИбілити Зе і дав картинку:
    [​IMG]

    Але і тут вляпався, бо хлопці на першому плані такИ без тарілок і таки ковтають слину.

    А тобі правда не подобається, тому й плюєшся на всі сторони, подібно верблюду.:)))
    Це нормальна реакція впертого майора, який не сприймає очевидні речі, а крити нічим.:)
     
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Підкинули і розкрутили ще одну картинку перед виборами.
    Поки що відкинемо політику, до кого приходять гості, чи не для них, спочатку подається, а потім собі та членам своєї родини?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо Тупо x 2
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    І гості наминають, поки господарям не подали?

    Давай, Лактоша, чисть дупу зебобікам, в тебе то добре виходить.:)))
     
    • Тупо Тупо x 1
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    upload_2020-10-15_12-59-34.png

    Пока на свєтє єсть дураки, жить нам стало із рукі.:))):haha:
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    upload_2020-10-15_13-1-18.png

    Оцей з довгим носом голосував за Зеленського.:))):))):)))
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Головою Чернігівської ОДА призначено нову дружину Хомчака
    Президент України Володимир Зеленський призначив головою Чернігівської облдержадміністрації 29-річну Анну Коваленко
    "Вона буде єдиною в Україні жінкою, яка очолює область", – заявив президент.

    [​IMG]


    І жодного кумівства, все згідно конкурсу!

    :))):))):)))
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Мені так подобається. Влада Зеленського грає народ в хвіст і в гриву, а це й ж народ думає лиш про одне: як би залізти в дупу тим, хто їх грає.

    Це, звичайно, гидко, але так справедливо.:))):))):)))
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)