Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @Mykhaylo Khomchyn, у Вас, Хомчине, своєї голови немає.
    Як Ви і Ваше Сере Мокро не розумієте, що сторони домовилися не вбивати один одного? Чучело, мяучело...
    Якщо те чучело хай навіть за три метри ходить, але не стріляє, то навіщо в нього стріляти, якщо домовилися не стріляти !?
    Чи по-Вашому, можна порушувати домовленості?
    Що виграє Україна як держава, якщо хтось із ЗСУ уб"є одного чучела, а весь світ зрозуміє, що з Україною домовлятися не можна, бо там в армії - бардак, хто що хоче, той те і робить?

    Хомчине, своїми словами наведіть хоч один приклад із життя армії, коли щось можна робити без наказу?
    У армії основне правило: "ініціатіва наказуєма". І ще одне, також неписане: Солдат не повинен думати, за нього думає його командир.
    Чи Ви в армії не були, а лише прикидуєтеся вищим офіцером?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. На щастя, за 23 роки календаря, навіть
    В Афгані, мені такі довбойоби як вася і кацалапий не попадалися
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. ЦЕ справді КРИК ДУШІ!!!

    І прошу це прочитати...

    "Svyatoslav Volkov:
    Касательно мучительной смерти раненого солдата, пока его президент и главнокомандуюший бухал с пацанами с кривога рога.
    Я никогда не боялся воевать. Я точно знал, что РВП, батальонные, разведосы вытащат в любом случае. Хотя бы ботинки от меня. Один раз я полусонный десантировался из эвакуатора в броне, неверно расслышав команду. На скорости пятьдесят. Катился по асфальту и будякам, громыхая арманентом до забора шо скарабей. Командир подтвердит. Прости, коммандер, реально завтыкал.
    Кажется я даже не проснулся.
    Они вернулись с фарами по простреливаемой улице, чтобы подобрать. Пизды я получил грандиозной, но понял что тебя не бросят никогда. Это исключено. Каким бы ты не был, ты всегда не один. Тебя вытащат даже если придется нарушить все договоренности и вывести танки. Авианосцы, звезду смерти и бубонную чуму..
    Ты украинский воин на конституционной защите Украины, тебя дома мама ждёт, и родная армия не торгуется за твою жизнь, а сразу ходит с козырей. За любого. Даже если потом тебя повесят. Но только свои.
    Фокс сорок километров проходил по стремным дорогам, потому что правосек спину потянул. Ну а шо делать, это наш пацан, и нет другой медицины кроме нас. Из резины колес потом пули доставал. Но он точно знал, шо если с ним что то случится, то правосеки выжгут все в радиусе орбиты Меркурия, и спать не будут, пока не поквитаются.
    Из за этой круговой поруки мы и вламывали пизды ракам, которые приехали отработать ипотеку каждый сам за себя.
    Зелёная лепра старательно доводит нашу армию до уровня советской, где на бритых черепах пишут зубной пастой "Дагестан" и учат мыть зубной щеткой сортиры.
    Причем главнокомандующий в бронежилете задом наперед четыре раза не получил повестку. Он её ещё четыре раза не получит в том Израиле, куда сьебется как чистокровный поляк. Мама Рима скажет - всьо, Вошка, нацарювали на старость, пора делать отсюдова ноги, пока менты не накрыли.
    Все, к чему эта мартышка прикасается, превращается в говно. Даже такие нерушимые вещи как воинское братство и безусловный примат спасения побратима, прошитый на уровне биоса. Оно девальвируется. Нахуй его вытаскивать, все равно умрет, а бабы ещё нарожают. Этот наляканый криворожский пиздюк делает нас россиянами быстрее, чем сам Путин.
    Он бросил своего солдата умирать и поехал на корпоратив бухать. "А шо такое, я должен только маме Римме, а вам я ничего не обещал. Дякаю, дуже дякаю, ваш верховный главнокомандующий. Курить есть шо? А если найду?"
    Я полевой медик и знаю цену страданиям солдата. У меня одно пожелание головокомандующему.
    Шоб ты подыхал блять четыре дня на жаре в степи без воды с вывернутыми кишками.
    Тут все ровно, что посеял, то пусть пожнет сам. Я не желаю ему зла. Я желаю ему того же, что он желает мне. Это же справедливо? Или нет? Или жизнь игривого московского пидараса в лосинах и на каблуках теперь дороже жизни украинского воина в броне и с оружием?"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Тільки, якщо не стратять невинних, а винні відкупляться чи будуть помилувані.
    [​IMG]
     
    • Тупо Тупо x 1
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    А коли є реальна загроза?
    Як приклад з історії, спорудили берлінську стіну, бо знаходження поруч ворожих армій, хтось необережно вистрілив. отримав відповідь... і маємо ІІІ світову війну.
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Кому ви то пояснюєте? Це алкаш. Алкаш не розуміє що йому говорять! Воно напише, що цей наказ ви неправильно зрозуміли, а за 5 хвилин напише, що цього наказу взагалі нема. А Зебобіки повірили блазню і музиканту на пенісі, тому скоріш за все повірять алкашу. Це ж той самий рівень.

    Зверніть увагу, якийсь майор ВЖЕ знає, що НІКОМУ не прийшов цей наказ. Або всі відчиталися перед алкашом Васілієм, або Васілій кожного питав про існування наказу. Це повний брєд для нормальної людини, але не для бобіків. Ті паяци хавають будь-які макарони.

    Васілій, у мене чуйка, що ти від лінії фронту за кілометрів 25 сидиш. Нахрєн тобі давати наказ про заборону стріляти у відповідь?
    Ти ж хрєн міну кинеш на таку відстань.:haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Бачу регулярна уринотерапія дає позитивні результати. Нарешті згадав, що я майор.
    Ще пару раз в сцяки мокну і згадаєш, що не якийсь, а заступник командира частини.

    Ну і тобі, тупорилому сержанту, поясню, що з Міністерства оборони накази розсилають не в кожну частину окремо, а по структурним підрозділам. В моєму випадку на командувача ООС. А в командуванні об'єднаними силами є штаб. А штаб реєструє і розсилає командувачам ОТУ і командирам ЧБП. А у командувача ОТУ теж є штаб, який розсилає накази до окремих частин.
    Тому не треба робити опитування всіх військових на предмет отримання якогось документу, а достатньо відкрити папку з розсилками.
    Це Армія, Брехунчику, а не твоя барижна артєль.
    Ги, і ще раз в сцяки... :mocking:
     
    • Тупо Тупо x 4
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Я міг би надати телефони сваїх знаймих АТОшників, але це буде розкриття конфедиційних даних.
     
    • Смішно Смішно x 2
  9. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я можу надати телефонні номера своїх знайомих, які зараз в ООС, а їх приблизно з пів-тисячі, але п'ятсот раз бути посланим, це за круто...
     
    • Тупо Тупо x 2
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Тема створена, щоб повідомляти про Зеленського.
    От, наприклад, цікаве повідомлення.
     
  12. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    пару місяців тому подивився на ютубі кілька інтерв'ю з цікаво мислячою людиною - казахстанський підприємцем, мільярдером Маргуланом Сейсембаєвим...

    бачу сьогодні в новинах - Зеленський з ним зустрівся...
    не знаю, до чого це приведе Україну, але знайомства у Зеленського непогані :pardon:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не у всіх, може і не у всіх 100%, але будуть представники, нема до них особливої симпатії, але порівняно із ЗаЖОП - нехай вже краще вони.
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Отакий горе-майор у нас в армії. На жаль. Ні самоповаги, ні розуму, як сусідське дітьо, в якогого забрали кофетку.
    Ну поскигли, поскигли в куточку.

    Не армія, а 95 квартал.
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Медведо, ти тупий?

    З ким домовилися? З терористами? Загарбниками? І тому світ зрозуміє? Яке ж ти тупе....
     
  16. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Це ви, свинорилики, скиглите.
    І землю віддали, і армія деморалізована, і карають за захист України...
    Точніше брешете. Хочете, щоби ваше скиглення-брехню прийняли за правду.
    Але брехня ніколи не буде правдою.
    Тільки між вами, брехунами.
    Ти, брехунчику, вже в сотий раз обісрався зі своєю брехнею.
    Побійся Бога, Брехло.
     
    • Тупо Тупо x 2
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

     
  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Не важливо, з ким, але важливо те, що весь світ це сприйняв як домовленість.
    До речі, а що Ви скажете про Мінські домовленості?
    З ким вони були підписані з боку України за згодою самого Порошенка? Часом не з загарбниками? Не з терористами?
    І часом не з главою держави-загарбника зустрічався в Мінську Порошенко?


    І давне не тикати і необзивати один одного. У мене більше підстав вважати Вас істотою з курячими мізками, яка начисто забуває, що було раніше.
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Глянь в дзеркало, дим з носа не валить?:russian:
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    То для тебе "какая разніца", у цивілізованому світі у переговори з терористами керівники держави не вступають.
    Ну але Путін сказав, Зельонка виконує.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)