Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. В сухому залишку:

    Федині за жорстке слово проти Зеленського - підозра і кримінальна справа.
    Слузі Юрченку за хабар і рішалово - чисте ніхрена.

    Отже, своїм вседозволеність, а іншим - закон. Влада брехунів і сволот.
     
  2. Пишуть, що у проекті бюджету-2021 на фінансування Офісу Президента закладено на 40 відсотків більше грошенят аніж цього року.

    Зейобіки, це у вашого вчителя Голобородька велік зламався чи прищепку для штанів треба нову?
     
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member


    Почуємо ще казки Братів Грімм, що Порошенко когось підкупив своїми цукерками і завдяки його просьбам виключили РФ із G8?
     
    • Тупо Тупо x 1
  4. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    То Богдан ще Хомчина не читав. Він би і не про таке дізнався. (Від чорноволоха).
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Тупо Тупо x 1
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Чи доречно інтелігентній жінці, народному депутату поводитись як вискочка, як паяц, при цьому називати клоуном когось?
     
    • Тупо Тупо x 1
  6. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    У мене невеличке питання до Пріуса.
    Пріусе, навіщо Ви читаєте мої пости, коли там все "тупо"? Може, якщо Ви зрозуміли, що я нічого розумного не напишу, просто поставити мене в ігнор (а також Ланктошу, Василя, Сільвер Булліт, Джипсі та Капітошечку) і не мучити себе, не тратити марно своє дорогоцінне життя. Воно у Вас одне. А Ви його витрачаєте на читання тупих дописів.
    Чи у Вас якась інша причина - ставтити "тупо"?
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Вгадали. Пріусу нема куди дівати неадекватну злобу, неврастенія в запущеній формі. Хіба людина поважного віку (а він дід) може таким займатися? Це ж досить смішно. Я йому і не ставлю ніяких поганих оцінок тому, що воно давно і точно хворе.
     
    • Тупо Тупо x 1
  9. Планктоша, завдяки тобі і тобі подібним неповносправним істотам у нас президентом вибрали клоуна, паяца.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  10. Планктоша, ти зовсім тупий? Можеш обійтися без своїх кацапських відосиків. Чи бог обділив знанням мов?
     
    • Тупо Тупо x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Як то тєжко... Скільки таким пояснював, не дійшло... Я прогнозував і не помилився, із таким відривом і такими антирейтингами Порошенко не переможе, я мііг махнути чарівною паличкою, щоб такого не було і не махнув? Досить шукати винних, там де їх нема.
     
    • Тупо Тупо x 1
  12. От якщо Слуги приймають закон.
    Б'ють себе п'ятою в груди, що вони маладци і класно служать нам.
    А насправді, за якусь маленьку правочку , як змінює суть закону для когось з неприємної на приємну, платять 200 тисяч гривень - то скільки ж заплатили депутатам за Закон про імпічмент, за яким нам легше зняти з посади папу Римського, ніж Володимира Першого.
    Бо 3/4 депутатів - це вам не конституційна більшість.
    Ось як-би закон про імпічмент є - а Зеленського знести можна лише революцією. Офіційно - ніяк.
    Ось наче закон про недоторканість є - а Юрченко - на свободі.
    Питання: скільки Офіс президента заплатив за такий закон кожному Юрченку?
    Злі язики говорять, що цим вони відробили своє дерутатство.
    А ще, що їм заносять "нажизнь" по $5 тисяч щомісяця доплати до офіційної зарплати.
    Але ж хто у це повірить, правда?
    Я нє. Бо Бубочка ж порядний і чесний, правда?
    Людям просто потрібно у щось вірити.
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Планктоша, чому ти такий тупий? Яким боком тут Порошенко? Це ти тупий, бо дав можливість клоуну прийти до влади.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Ні, це тупий Ваш коханий Петрик. І саме завдяки йому клоун прийшов до влади. Бо він (Петрик) вже так всіх затрахав за 5 років, що люди ладні були навіть чорта лисого вибрати - аби лише не цього 3,14здобола-баригу
    Тре було вести себе з людьми по-людськи, а не по скотськи. І тоді сидів би знову в кріслі 5 років
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Врятував би тільки кучмівський сценарій, як той вивів у ІІ тур реально більше зло комунягу Симоненкеа, так і вони тягнули за вуха Бойка. Не пішло по сценарію, скільки тепер тріпатись і шукати винних там, де їх нема?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А отут тупий наш "мудрий нарід", який повірив клоунам.

    26 !!!!!!! кримінальних справ проти ПОРОШЕНКА ЗАКРИТО!!!!!!!!
    Тобто Порошенко не барига, просто ЯЩИК Коломойського вплинув на мозок тупого неосвіченого, любителя граблів - український нарід.

    Як там торгівля на крові? Де Амстердам+ ? Де Сьома і Ко?

    [​IMG]

    В дупі?
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Від чого? від руху в Європу і НАТО? Від децентралізації і зростання економіки?
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  18. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Мені насрати на ящик Коломойського і взагалі на ящик - я не дивлюся його
    І мені насрати на ті кримінальні справи, які були відкриті чи закриті. Наявність чи відсутність справ не вирішує головного питання - барига перед тобою чи не барига. Можна все життя бути баригою, але при цьому не засвітитися в жодній справі. А може бути й навпаки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  19. Дай визначення слова барига?
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)