Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. Надихаюча промова Стіва Джобса перед випускниками Стенфордского університета:

    «Дякую, а... дякую, до всім бажаю успіху, це найголовніше, мені здається я дуже коротко ви знаєте... я є сьогодні перше в своєму житті був, ге, тут... в Стенфордськом політехніці. Ви знаєте дуже чудовий-чудовий університет що я побачив-побачив та... так ми звикли ми всі навчались в університетах ааа по-перше я побачив... а.. державний університет і коли ми бачимо саме словосполучення «державний університет» і заходимо потім... що ми бачимо-бачимо... сьогодні я побачив.... таке відчуття сучасний, приватний, щось не наше. І тому я вражений, дуже задоволений просто... як громадянин США що є такий університет. Але найголовніше що я побачив там окрім ціх умов про які можна дуже багато говорити, пишатися, детально і довго, не буду витрачати час. Я побачив найголовніше: я побачив однакова... єєє...розумних, студентів та викладачів. Однакова енергійних, однакова молодих, однакова інтелектуальних і однакова задоволених і в цілому це що? Це однаково щасливих. Є... Вікторе я всім бажаю але вам хочу особисто сказати: після всього що я бачив і тещ... тещо не вигадаєш і... знаєте так підготувати так д-до.. є-єє... спеціально до приїзда президента епла. Тобто воно - Є. Я хочу вам сказати що ви... мені здається ви зробили щасливими студентів Стенфордської політехніки. Я вам бажаю щоб ви зробили так для всіх мешканців Стенфорда. І тоді, апелюючи до вашої промови, і тоді вам не буде соромно.»
     
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Поярков, попри його яскраву діяльність під час Євромайдану, зараз сам виглядає придворним порошенківським паяцом і тикати пальцен на когось тут недоречно.
     
    • Тупо Тупо x 1
  3. Рукопожатий Офшор:
    ПутіноГебня ненавидить порохоботів
    Диряві мотороли ненавидять порохоботів
    Зрадофіли ТризубоСемени ненавидить порохоботів
    РигиЯнуковочі ненавидять порохоботів
    ПліснявіНелохі ненавидять порохоботів
    Нац і Онал лізли ненавидять порохоботів
    АнтиКурвапціваньєри ненавидять порохоботів
    УП-реджені журнаглісти ненавидить порохоботів
    Би&ло ненавидить порохоботів
    Сук, дякую за довіру!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Баян Баян x 1
  4. Лицемірне чув#рло
    Іван Савицький:
    «Не чіпайте дружину і дітей»

    «До критики того, що я роблю, я звик, все нормально. До критики з усіх каналів я теж звик, тобто можна вже всім розслабитись і не старатись, я вже спокійно це сприймаю. Хочу попросити, щоб не чіпали моїх дітей і мою дружину, вони не мають до цього відношення», - заявив Володимир Зеленський.

    Володимир. В державних ділах, ти мабуть багато інфи отримуєш і просто забув.

    Давай я нагадаю і залишу пару посилань. То такі. Перші ліпші по пошуку. Бо я не фанат 95 кварталу.

    1.
    View: https://youtu.be/YD0UunjZ1mo
    (про дружину Порошенко)

    2.
    View: https://youtu.be/8GoMR5bj5hY
    (про сина Порошенко)

    P.S. "Посієш вітер- пожнеш бурю",- говорив цар Соломон. "Якою мірою міряєш, такою й тобі відміряють",- говорив Ісус Христос. Читай-те Біблію, пане 3е.
     
  5. Нарешті осилив половину інтерв’ю Богдана.

    Він сказав те, про що деякі знали, багато здогадувалося, але завдяки цьому інтерв’ю - більшість почує вперше.

    В чому помилка Богдана і чому виграв Єрмак?
    Ми ж розуміємо, що різниці між Зеленським 2019 і Зеленським 2020 жодної і, якби Богдан не програв кулуарну боротьбу, то цього інтерв’ю не було?

    Богдан запускав непідготовлених людей до Зеленського і Зеленський мав сам схвалювати рішення, обираючи між декількох варіантів, чим створював конфлікт, ділив людей на своїх симпатиків і опонентів після кожної наради. Для нульового за компетенцією Зеленського кожна така нарада була мукою, він дратувався як через необхідність схвалювати рішення, яке він абсолютно не розумів, так і через негативні емоції під час наради.
    Те, що це є частиною роботи Президента - він не переймався, бо досі не вийшов з клубно-циркового формату.
    Єрмак зробив хитріше, сам став центром схвалення рішень і, фактично, наради у Зеленського перетворилися на рольову гру: жодних конфліктів, рішення відоме зазделегідь. Фактично, недолугого Президента самого підштовхували до єдиного варіанту, далі він його радісно «від себе» оголошував. Оплески, завіса! Єрмак - лутшій!
    Те, що завіса одного разу стане гільйотиною - Зеленський передбачити не може, бо для цього треба прочитати бодай одну книгу, окрім абетки...

    Більшість людей традиційно не любить владу: зарозумілі, замість турботи про маленького українця - говорять про якісь далекі пусті стратегії, добре їдять і гарно вдягаються, а нічого не знають і не роблять.

    Прийшов Зеленський: простий, неотесаний, веселий, який пообіцяв зламати цих чваньків від влади, всім дати все.

    І раптом виявляється, що нічого не змінилося, навіть стало гірше, Президент Зеленський обдурив усіх, хто за нього голосував.

    Президент Зеленський корупціонер і покриває корупціонерів.

    В принципі, люди звикли, що політики, навіть новоспечені, не виконують обіцянки.

    Люди знають, що політики - крадуть. Золотими батонами і унітазами більше нікого не здивуєш.

    Але все це разом, ще й помножене на повну некомпетентність у часи кризи, коли люди особливо гостро відчувають потребу в сильних лідерах, - таке руйнує віру в будь-які подальші обіцянки. Магія зникає...

    І, так, перший і останній козир Зеленського - Мир - теж побитий.
    Миру не буде, Єрмак повертається з Берліну з пустими руками. Бо Росії не потрібен мир, Москві потрібна перемога і окупація України.
    А що Україні потрібна перемога і розпад Росії заради спокою бодай декількох наступних поколінь українців - Зеленський навіть допускати боїться.

    Думаю, звільнення Єрмака - Зеленського вже не врятує.
    Володимир Омелян
     
  6. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    1) подивився десь годину з чотирьох інтерв'ю з Богданом... більше не влазило в голову... наступного дня пробував дивитися, але загальне враження вже сформувалося, деталі не так важливі

    2) основні враження:
    - Богдан значно розумніший, чим я думав раніше - у питаннях організації виборів та державного управління...
    , (під час виборів було зрозуміло, що на Зеленського працюють серйозні фахівці, думав це якісь таємничі брати Шефіри), тут склалося враження, що роль Богдана була значно більшою...

    2) оцей проект з виборами і президентством Зеленського - настільки божевільний і успішний... з точки зору менеджменту, що може попасти у відповідні підручники

    3) за посмішкою Богдана відчувається серйозна напруга..... тому що:
    попереду нові виклики:
    - місцеві вибори...
    - коронавірус, який (разом з війною) тягнуть за собою економічну кризу, безробіття, бідність, незадоволення населення...

    4) ну і... вся інтрига у тому, як зе-влада впорається з цими викликами...

    А хитрий Богдан думає собі, з ким у цій дуже нестабільній ситуації вигідніше мати справу )

    (оцініть, я ні про кого не написав ніяких образ... роботи в цій країні вистачить усім)
     
  7. Dred

    Dred Well-Known Member

  8. Dred

    Dred Well-Known Member

  9. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

  10. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

  11. Dred

    Dred Well-Known Member

    • Не подобається Не подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Далі стогони... Не зрозумілий такий вибір у 2019, це минуле, але порохоботів ще болить.
    Коротко пр цей вибір - не всі дурні чи "агенти Кремля", але не побоялись змін чи експериментів, консервативні та бояться змін - вибір мера Садового у Львові, бо "Як там буде з кимось іншшим", "Той вже накрав і заспокоїться, а новий буде красти більше", чому довічні президенти у Казахстані, Узбекистані, Туркменістані... у РФ Пуйло шугає, що як не він, повернеться криза 90-их, Америка нападе... а балтійські країни перемін і чогось нового не побоялись і що втратили?
     
    • Тупо Тупо x 1
  13. elektrik

    elektrik Well-Known Member

    [​IMG]
    "Опора" зафіксувала порушення виборчого законодавства на Львівщині.
    От вам зебобіки,крадуть на очах.


    View: https://youtu.be/4SxJwy60PH0
     
  14. Dred

    Dred Well-Known Member

    1.jpg
    2.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Dred

    Dred Well-Known Member

  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Знайшли авторитета-правдоруба, продажного Тарася Чорновола. Далеко не до всіх санкцій проти Росії має відношення керівництво України, ось як отруєння Навального, ні Зеленський, ні Порошенко не впливали на нові санкції.
     
    • Тупо Тупо x 1
  17. Dred

    Dred Well-Known Member

  18. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Медведо, я прекрасно вижу и анальное огораживание Васяна от неудобных для него вопросов.И "сидение в окопах" с интернетом- тоже вижу.И наивность (заметьте- я не написал "тупость") некоторых форумных персонажей.А теперь подумайте, почему я пишу посты про Васяна?(Если сможете, конечно)))
     
  19. elektrik

    elektrik Well-Known Member

    Зважаючи на те, що Зеленський їздить країною зі своєю тумбою, на якій замість українського Тризуба нашкрябане клоунське ЗЕ, пропоную не вважати його президентом, не називати головою держави і, взагалі, як і раніше, сприймати як Голобородька з серіалу.
    Ігнорують національну символіку лише вороги, а не президенти.

    [​IMG]
     
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Не вважай. Ще всякий втікач буде нам розповідати про нашого Президента.
     
    • Тупо Тупо x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)