Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Дуже перебільшено, недоречне порівняння, Зеленський набув рейтинг та прихильність на політичній сатирі, 73% було не "вадінтур".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Тупо Тупо x 2
  3. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Тупо, Миху, бо зараз тепло, спекотно навіть. Перший Спас, коли не знали. Це по-перше.
    По-друге, чому той Зеленський, що на карикатурі, українською розмовляє?
    Не клеїться щось у Вас. І Лукашенко розмовляє лише російською.
    Тобто, карикатура дурна. А в народі є приказка "Не той дурний, хто сказав, а той, хто повторює".
     
    • Тупо Тупо x 1
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Тупо, косолапий. Нема першого спаса, ні другого, єретику.
     
  5. 20200814_054001.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    А що ж тоді, турку-нехристе, отут написано
    Спас (свято) — Вікіпедія

    Я вираз "перший спас" використовую як синонім слова "14 серпня". Чи Ви вважаєте, що 14 серпня в природі не існує? Подивіться на календар, хоча б у комп"ютері, і підіть до церкви, висвятіть свою маківку.
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Тупо Тупо x 1
  7. Пам'яті Єлизару, Соломонії та її семи синів із роду Маккавеїв
    Допоки український народ у цей день святить мак - символ сну, а не зброю, справжній символ цього свята, доти він спатиме, замість того, щоб вигнати із своїх міст та з своїх душ московський рабський дух.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Вместо того, чтобы готовится к пандемии, оборудовать больницы, защитить и мотивировать медиков, Владимир Александрович пообещал миллион за вакцину. А деньги из фонда раскидал туда, где их сможет пиздить ближайшее окружение. Потому что за год стоимость километра дороги на "большой стройке" от Зеленского, выросла минимум в два раза. Он это сделал, потому что по всем показателям и прогнозам пандемия пошла на убыль. Просто решил величайший лидер, что пронесет и все будет нормально. А сам без маски ходил для пиара по кафе и магазинам. А вот хуюшки. Не пронесло. Сегодня по заболеваемости мы побили рекорд Китая в пиковые дни. И это только начало. Потому что медицина не готова. Медики не защищены. Обещанные выплаты не делают. Потому что люди просидели в карантине без работы, поверив, что за это время государство подготовится. Но государство предало своих граждан. Нет у нас государства. Нет медицины. И гаранта конституции тоже нет. Есть актер, который после каждых двух дней работы, уходить в отпуск. И за которого его функции выполняет какой-то директор скрепок Ермак, за которого никто не голосовал и не уполномочивал выступать от имени главы государства.
    Так что поздравляю всех голосовавших за Зеленского. Вы теперь один на один с проблемой. И это только начало.

    Подписывайтесь на телеграмм канал - Roman Donik

    И страница ФБ Роман Донік - Roman Donik
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Мих, особисто Ви скільки часу були в Києві на Майдані під час Революції Гідності?

    зі

    а це так зустрічали Порошенка на Майдані
    "Порошенко, иди на ***, жид-мусор"

    View: https://youtu.be/cfxwS2l7x9E
     
    Останнє редагування: 14 сер 2020
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Що занадто, то занадто. Який Китай у пікові дні? Скільки жертв було навіть у розвинутій Італії, з президентом не "кловуном", як кричать деякі порохоботи? Не все ідеально, але не накликайте ще більшу біду!
     
    • Тупо Тупо x 1
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Цікаво, нахіба свинорилому фотоапарат в руці?
     
    • Тупо Тупо x 1
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Він тоді активно вів свої сторінки в мережах)))

    зі

    от дивлюся на цей ролік - я ж там був і це все бачив.
    Але все одно проголосував за Порошенка.
    Бо голосував ніби "холодним розумом" :bad:

    Херня то всьо, тепер знаю точно - нема ні холодного розуму, ні гарячого серця.
    У здорової людини і там і там має бути 36,6 /во я загнув, шо нє? тре запатентувати)))/

    зі

    і ще мають бути чистими вимитими руки. Це щоб не заразитися коронавірусом)))
     
    Останнє редагування: 14 сер 2020
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  14. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Зараз прийде Пріус, не додивиться, подумає, що написано "коронапріусом", і поставить "тупо". А мені - ЗеБест.
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  15. Офіс президента і Укравтодор в черговий раз, зібралися будувати нову об'їзну дорогу навколо Києва. Все як завжди. Перейменували об'їзну дорогу в обкатану, включили її в Велике Будівництво Зеленського і доручили курирувати заму Єрмака, теле і піар менеджеру Кирилу Тимошенко.
    Весь проект коштує 80 мільярдів. Для початку збираються побудувати невелику ділянку між Житомирською та Одеською трасами, за 12 мільярдів гривень. Джерела фінансування невідомі. У Фонді по боротьбі з коронавірусом, який Зеленський і уряд пиляли - гроші закінчилися, епідемія настає.
    Мабуть все побудоване попередниками Вова вже відкрив. Але піар Слугам Народу потрібен до зарізу перед місцевими виборами. Тому планів громаддя і відосікі Зелі - їх все.
    Буде як в кіно про Шурика, тільки навпаки. Зеленський з похмілля. А цю каплицю теж я побудував за програмою Велике Будівництво. Ні, це зробили до вас в шістнадцятому столітті.
     
    • Тупо Тупо x 1
  16. Тортури- це тортури і нелюдське поводження. А не ексцес.

    FB_IMG_1597411937416.jpg
     
  17. 20200814_054001.jpg
     
    • Баян Баян x 1
  18. Ну что ж. Сегодня можно с ответственностью заявить, что наши зеленоватые "чемпионы по борьбе с коронавирусом" обосра....Обосрались они, в общем. Нет цивилизованных аналогов этому слову в данной ситуации.
    Когда ты трындишь про чемпионство, демонстративно бегаешь по заведениям без маски и спускаешь бабло из вирусного фонда на что-то еще, более важное, а потом Украина бьёт рекорды по заболеваемости, обгоняя даже Китай в пиковые нагрузки, ты - обосрался.
    Обосрался в полный рост и любой другой, вменяемый, глава страны вышел бы и сказал: " Простите, люди. Мы не чемпионы по борьбе. Мы - чемпионы по неконтролируемой дефекации вам в уши".
    Но нет. Невменяшки рулят, народ радостно плещется в вирусе и желтых струях заботы собственных слуг. Прязрявля...мля...
    Кароче, кто вам доктор? Думать надо головой, а не телевизором.


    View: https://www.facebook.com/100007764793287/posts/2723555154579951/
     
  19. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @Mykhaylo Khomchyn, Хомчине, а буде захворювань на коронавірус ще більше. Тільки про це треба говорити не в темі про Зеленського, бо Зеленський нікого не запрошує до церкви сушений бур"ян св"ятити. Люди самі йдуть, самі заражають одне одного, потім заражають свої сім"ї і сусідів. Так що Зеленський зовсім ні при чому.
    Але кому я це кажу? Для Вас і в тому, що хтось наступив на міну та загинув, а другого зараз в лікарні рятують, винен Зеленський.
    І Зеленський був винен, коли на міни наступали чи наїжджали за часів Порошенка. І в китайському вірусі Зеленський винен, і в падінні економіки в усьому світі - також він. І в тому, що в водопровідних кранах в Криму води нестало. Все це - Зеленський.
    Не було б Зеленського, а був би Порошенко, міни на мінних полях самі собою позникали б, а з неба через день йшов дощ грибний.

    Ви хоч усвідомлюєте, Хомчине, наскльки Ви підла людина?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Повага до влади у дотриманні таких норм також має значення, звичайно, якщо у когось зі "Слуг" працюють ресторани під час карантину, прості люди дивляться, раз тим можна, чому нам обмежуватись?
    Деякі речі, зокрема і носіння масок у громадських місцях, хто не думає про себе, нехай думає про інших, чому на тебе має дихати, потенційно інфікований? Відмазка, що можу так зайти на ринок, можу так їхати у тролейбусі, можу зайти до церкви... "бо мєє гурєчо в масціі", "я ітак здоровий"... власна свідомість... особисто Зеленський одягати маску і відводити на безпечну дистанцію не буде.
     
    • Тупо Тупо x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)