Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я ж казав, що Майори з Хомчиними будуть радіти. Два тижні чекали, поки хтось загине. Некрофіли срані.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Тупо Тупо x 1
  2. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Смшно, Васян?Один убит, один ранен.Очень смишно.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  3. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Что вас так подорвало, зелебобик?"Перемирие" жыж.Кстати, смайлик у Васяна, но "радиемо" при этом мы.
     
  4. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @Mykhaylo Khomchyn , Х омчине, самі Ви
    , якщо не бачите, що це - фотожаба, адже Зеленський цигарок не палить.
     
  5. А ось куди пішли гроші
    FB_IMG_1597227279388.jpg
     
  6. Досягнення Зеленського це як злочини Порошенко. Всі про них говорять, але ніхто знайти не може
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Відхилення від маршруту.
    Перше правило поводження на невідомій території - ходити і їздити ТІЛЬКИ ТАМ де ходять і їздять люди.
    Таких випадків безліч. Я в минулому році знімав поле, на якому підірвався наш транспорт. Поле наше і про нього всі знають. Прохід позначений. Але шоферу впадлу було їхати по колії після дощу. Взяв правіше. Як результат - підрив.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Тупо Тупо x 1
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Слухайте, порохокрокодили плаксиві! Поясніть мені хто-небудь, чому Ви інформацію про загибель воїна на Донбасі поміщаєте в тему про Зеленського?
    Є теми "Війна", "Україна проти Росії", "Східна Україна" тощо.
    Я, наприклад, знаю, чому саме в тему про Зеленського. Тому, що Зеленський прагне домогтися перемир"я, щоб люди не гинули.
    Але коли люди не гинуть, значить, Зеленський домагається свого. А Вам будь-який позитивний успіх Зеленського на посту президента - як серпом по яйцях. От Ви, падлюки, і радієте в душі, що хтось загинув. І Ви вже, сидячи за сотні, а може і тисячі кілометрів від місця трагедії знаєте причину загибелі. Ви, скотиняки, іронічно скалите зуби: "Знаємо, які це небойові втрати!"
    Ви хоча б помічаєте, що Ви - підлі люди, для яких чим більше загине, тим радісніше у Ваших чорних душах, бо Ви ненавидите Зеленського, радієте, коли в нього, а фактично - в України щось не завжди виходить?

    Гамнюки Ви смердючі, і МайорМайор, і Хомчин.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  9. А нафіга тут тема про хасидів?
     
  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Пріусе, я в тому короткому переліку не згадав Вас, тому що Ви не гамнюк, а просто дурень. Так що Ваше "тупо" - мимо каси.
    А якщо Ви не дурень, то поясніть, чому три-чотири роки тому ніхто не писав про загиблих в тему, що стосувалася тодішнього президента Порошенка, а зараз пише в тему, що стосується нинішнього президента Зеленського.
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. Вчора під час акції в Дніпрі був один виступ, який особливо розчулив всіх присутніх.

    Неймовірно пишаємось, що поруч з нами був батько справжнього Героя України – Ярослава Журавля.

    Давайте поширювати!


    View: https://www.facebook.com/832922343451368/posts/3336957956381115/
     
  12. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    При Петрі Олексійовичє такої xуй*і не було
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    А чому ви вирішили, що ця тема має містити агітацію за Порошенка і постійно має бути порівняння, що як погано при Зеленському і як добре було за Порошенка?
    Побільше дивишся на порохолизів, побільше бажання не підтримувати збанкрутілу владу, а просто визнати, що це минуле.
     
    • Тупо Тупо x 2
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    та точно. за все літо 2 дощі.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А що ж їм робити? Для чорного піару нема теми. Все робиться не гірше, а часто краще ніж при їх роботодавці.:)))
    Яка жалість) То мости будуються, то схематоз прибирається, то ніхто не гине...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1

  16. View: https://twitter.com/13Hellis_13/status/1293802989820489728?s=19
     
  17. Все диктаторы, очень любят хвастаться перед миром своими процентами, как недоразвитые гопники длинной буя. Вот надо им, что бы была нарисована народная любовь никак не меньше 80% населения, на выборах, а лучше 99,9%, у особо отмороженных. Ну нарисуй ты себе 52% скромненько и со вкусом - не беси народ. Нет, пацаны с России или Северной Кореи засмеют.
    Помнится год назад после выборов, наш Зеленский тоже бегал со своими 73%, как дурень с писаной торбой, бил себя копытом в грудь и кричал что ему все можно, его люди любят. Но потом ничего, попустило. Сейчас, когда рейтинг катится вниз, уже не вспоминает.
    Наверное понял. Что в случае чего - бить будут не по рейтингу, а по роже!
    Oleg Helgiv
     
  18. tiavik

    tiavik Well-Known Member

    Ну, Зеленский вроде пока не диктатор. Да и не рисовал себе 73%.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)