Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Щось з того, про що віщають порохоботи (якщо це без істерики і закидування фекаліями нової влади), є правдивим і з цим більшість (і сама нова влада) згодна:
    1.Нам необхідний мир (реально), але нам не потрібно приєднувати окупований Донбас - нехай там покомандує Путін. Це жорстоко, але вибору немає: Україна сьогодні такий камінь не витягне.
    2.НАТО нам необхідний при наявності такого сусіда.
    Крім того НАТО - це керувальні стандарти сучасної армії, а Порошенко частково возродив радянську. Це потрібно переробляти і без допомоги НАТО цього нам не досягти.
    3. Мова - потрібно захищати українську, тут нам Путін просто не залишив вибору, перетворивши мову в знаряддя агресії і наголосивши, що Росія буде всюди захищати російськомовних, хоча її ніхто про це не просить.
    Раз мова стала знаряддям війни - так до нього слід і ставитися - захищатися від агресії. Коли агресія припиниться -тоді і подивимось.

    До речі, на форумі є дописувачі (наприклад,майори), що не пишуть на мові, чи пишуть з великою кількістю помилок. От це насторожує найбільш, бо такі особи насправді часто ненавидять все українське, а тільки прикидаються патріотами.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    [​IMG]

    :)))
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Капризних дітей зараз, якраз, нагадують порохоботи.
     
    • Тупо Тупо x 1
  4. Good man

    Good man Обычный человек

    Ловко ты сейчас тупой скотиной назвал:

    Зеленского
    Главу партии слуга народа
    Главу фракции слуга народа
    Главу парламентского комитета от слуги народа.



    Тебе не стыдно, что ты привёл во власть столько скотины?
     
  5. Good man

    Good man Обычный человек

    Ты за кого голосовала? За Зеленского.


    В общем, так, сосна. Чем на форуме писать, ты лучше следи за своими "детьми низкого качества". "Оттюнингуй" себя. А когда тема нужная пойдет, придёшь и покажешь, какая ты сосна, как ты умеешь. Обещаю, я после этого подпрыгну и скажу "Баба, да!".
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А ось ще одна новинка, котра ганьбить нашого президента:

    Іран відправив до ФРАНЦІЇ чорні скриньки збитого літака МАУ, які Зеленський "домовився повернути" ще 11 січня 2020.
    https://ua.112.ua/…/zelenskyi-domovyvsia-z-rukhani-pro-poch…

    І як тут не згадати про те, що ці нікчеми першим ділом після збиття літака відкрили кримінальну справу проти пілотів, аби не сваритися з Іраном, керівництво якого просто відверто плює на цих нікчем.
    https://ua.korrespondent.net/…/4179544-v-ukraini-vidkryly-s…

    Ще півтора року тому ми жили в гордій країні і могли пишатися тим, що нас поважають, а тепер це просто сором і ганьба...
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Мих, а чо ж Ви не захотіли і дальше жити в тій гордій країні, а взяли і пішли з Петром на бек-вокал, підтанцьовку і розігрів до 95 кварталу? :)))
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  8. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Я не запрошував падлокловуна: мені в хату його затягнуло тупе хохлячє бидло.
     
  9. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Дякую за Ваш допис! Ви мені чергового разу нагадали що зебуїни швидко деградують.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Може за цей час падлокловун щось зробив для боротьби з епідемією? Невже навіть брехливий зебуїн невзмозі нічого вигадати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 1
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Закохали вже порохоботи - голосували за Порошенка, а весь час намагаються пуцати Зеленського.
    Альо, порохоботи!, а яке вам діло до Зеленського? Розбирайтеся зі своїм Петром, чому він вас кинув через рошен ;)

    зі

    Доброго ранку!
    Сухо:yahoo:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  13. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Мені цікаво - Зеленський піде на ті кроки, які пропонує Саакашвілі?

    Всім пропоную дослухати до кінця, а пану Василю - хоча б до того місця, де сказано, що спецназ повинен залетіти в приміщення, мордою в підлогу і до слідчого. Це приблизно 2:25. Але можна послухати і до кінця.
    Я вирішив полегшити Василеві життя і виставив ролик на місці, яке його має зацікавити найбільше.

    View: https://youtu.be/KmquKb94QpQ?t=109
     
    • Тупо Тупо x 1

  14. View: https://twitter.com/3141222446t/status/1277682941599125506?s=19
     
  15. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Ці зебуїни вже задовбали - голосували за кловуна, а весь час намагаються пуцати Порошенка.
    Альо, зебуїни! А яка вам справа до Порошенко? Насолоджуйтесь своєю бубочкою, яка вас кинула через "квартал".
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Не піде.
    Бо йому ніхто не дозволить так радикально радикалити. Хіба президентом стане радикал Ляшко Олежик;

    зі

    а взагалі-то це несерйозно такий ніби важливий текст гнати голосом з-за кадру. Солідні контори такі заявки подають відео і прямою мовою із грубою нарізкою ;
     
  17. FB_IMG_1593488784882.jpg
     
  18. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Польську не розумію, але прочитав!:rock:
     
  19. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Бо воно сцикло.
     
  20. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Є і пряма мова. Просто тут іде нарізка із дійсно сказаного ним. Дикція Саакашвілі дещо нівелює важливість сказаного. У мене деякі проблеми зі слухом, тому я не завжди можу розібрати, що сказав Саакашвілі.
    А тут підбірка чітким і зрозумілим голосом. Причому недарма сполошилися всякі михи (чи самі, чи з подачі). Вчорашня реакція Миха на пропозицію скасування Конституційного суду в його нинішньому вигляді. Всі ми пам"ятаємо, як КС одного і того ж складу ухвалював діаметрально протилежні рішення.
    Причому пропонується не лише прото розігнати КС, а створити новий орган на нових принципах.
     
    • Тупо Тупо x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)