Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Пиздатий
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Тупо Тупо x 2
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  3. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я думав, що він уже окочурився. Зайшов у перелік тем, там штурхнув паличкою в нього і - "о, диво!" Заворушився! Ще й понаписував усього,, що тільки в голову збрело, в основному - перейшов на мою скромну особу. крім того що я запитував. Тому що нічого сказати по суті мого питання.
    А суть полягає в тому, що він жодного разу не назвав Росію країною-агресором, а Путіна - божевільним карликом, що розв"язує війни.
    Зате "вош краснокожих" удостоївся його похвали, хоча "вош краснокожих лише те і робить", що переходить на особистості, причому - з тупою одноманітністю. Однаково в усіх постах ображає Сільвер Буліт, Ланктошу і Василя. Одними і тими ж словами.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. prius

    prius Well-Known Member

    Ти дебіл , всі і так знають що рашка агресор а путін хуйло, а ти назви вазелінского божевільним карликом, як не назвеш то ти кацап і ворог України
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  5. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Шановний Пірусе. Мушу Вам нагадати, що Зеленський - законно обраний президент, рік президентства якого високо оцінили західні країни.
    А от те, що Гудман ніяк не видушить із себе, що Росія - країна-агресор, а Путін - узурпатор влади в Росії, зате розсипається в похвалах в Ваш бік, це і характеризує належним чином і Вас, і Гудмана.
    Гудман не висловлюється з приводу подій, що відбуваються, зате переходить на особистості одних, і розсипається в похвалах стосовно інших. Тобто, сіє розбрат серед українців. Чим і може лише займатися кацапський провокатор в соціальних мережах.

    Не подобається Вам Зеленський - Ваша справа. Але він поки що має високий рейтинг серед українців.
    Як би проплачені порохоботи не розпиналися (Ви до них не відноситеся - Ви сам по собі, у Вас так мізки налаштовані - трохи набакир), але Зеленський - не гірший президент, ніж його попередники, але має непогані шанси стати кращим.

    ЗІ Хотів поцікавитися, як там справи із заворушеннями в Чикаго? Ви, коли виходите на вулицю, намащуєте морду гуталіном, щоб негри Вас сприйняли за свого і боки не нам"яли?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  6. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    А ти їще гірший - тобї ж ніхто нічого не каже?

    Всі-то знають, але бачиш, яка штука
    - кацапи панічно лякаються того, щоби від їхнього акаунту пролунала якась хула на адресу хуйла.
    Навіть якщо вони "працюють під прикриттям".
    Як от ця скотина цинічно наліпила аватаром прапор України.

    І мене дивує, як цього деякі не бачать. Це ж очевидно.
    Наприклад, за те, що я обіжаю цю кацапню, мене регулярно банять.
    ))
     
    Останнє редагування: 3 чер 2020
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Тут такі нюанси.
    Чого варті оті "оцінки" з боку західних країн, ми знаємо.
    Рік янучарства вони також дуже оцінювали.
    А потім замисленно мовчали підчас захоплення кацапами українських територій.
    Щодо "законно обраного", то янучара був не менш законно обраний, і навіть лєгєтивний,
    а скоїв зраду - та маємо тепер те, що маємо.
    То ж "законнообраність" не є для президента індульгенцією.

    А який рейтинг був свого часу в янучари, я не нагадуватиму..
    До речі, основна янучарська складова цього рейтингу свого часу забезпечила Петру Олексійовичу однотуровість,
    і вона ж згодом забезпечила перемогу панові Зеленському.
     
    Останнє редагування: 3 чер 2020
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    А Ви не обіжайте. Вони й так обіжені тим, що у них нікчема двадцять років при владі, і ще націлився років на двадцять. От чи вийде йому царювати ще двадцять років - питання.
    От, для прикладу
    Путин разрешил применять ядерное оружие в ответ на угрозу имуществу России

    Так оті всі Гудмани-Бляберусі-Хомчини не поставлять оціінки мені "інформативно" і не скажуть, що Путін зовсім з катушок злетів, а скажуть, що кацалапий знову притягнув кацапський сайт на ЛФ, що при чому тут Путін, скажи щось про Зеленського і т.п.

    А Пріус, вош краснокожих, поставить тупо.

    А я, між іншим, хотів би, щоб в тому імущєстві Росії, до якого Путін застосує ядерну зброю, було побільше тих, хто так любить Путіна. І бажано, щоб те імущєство знаходился десь в районі західної частини Східного Сибіру, або Східної частини - Західного.

    Ну, да, ну, да, зараз гудмани хай піднімуть про невинних діток жителів Уралу.
    Так зразу і репліка: А діток Донецька, Луганська, Маріуполя, Цхинвала, Сирії, Лівії було шкода, коли Путін віддавав наказ російським воякам туди стріляти і там бомбити?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  9. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    У відповідь мав би бути негайний закон про відчудження на користь держави
    будь-якої власності в Україні, де власниками частково є кацапи.
    Націоналізація.
    І це мало бути ще на початку війни.

    Втім, іще раніше було треба думати, коли дозволяли ім брати участь у "приватизації"..
    А то тепер бомонд, який мав змогу тоді ухвалювати рішення,
    вмикає дурня, мовляв, "хто ж міг подумать.."

    ) А що ж мені, хвалити її ?

    ) Не понімаєш, да?
     
    Останнє редагування: 3 чер 2020
  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я на цю тему вже висловлювався. Янукович переміг Юлю з незначним відривом за рахунок донецького адмінресурсу. Хоча, між нами кажучи, Юля була б не меншою чумою для України.
    Зеленський переміг Порошенка (Останній успішно кував свій програш протягом всієї своєї каденції будь-кому, крім, можливо, Бойка) з розгромним рахунком, без усякого адмінресурсу.
    В усякому випадку, нікого в цирк не запрошували і не примушували голосувати за клоунів. (Це я, щоб порохоботи зрозуміли).
    І крім того, я не бачу жодних ознак здачі інтересів України путінській Росії.
    Пам"ятаєте, скільки хаю було торік з приводу розведення сил в трьох точках лінії розмежування? "Віддає кров"ю завойоване, скоро сепаратисти дойдуть до Дніпра!" Ну і?
    Так, стріляють. Так, вбивають, але стріляли і вбивали не тому що президент України - Порошенко чи Зеленський, а тому, що президент Росії - Путін.
    Крім того, коли протягом кількох днів на лінії розмежування не гине жоден український військовий, це для порохоботів справжня трагедія.
    Їм треба, щоб загинуло відразу кілька воїнів, щоб відразу починати гвалт - ось ваш клоун-миротворець
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Абізянка говоряшша щось розбазікалась не на жарт...
    Все ж таки вміють на Заході робити щось путнє...
    Навчили лемура, а лемури вважають самими тупими Абізянами, говорити.
    Цікаво, чи цей примат Прімус себе в дзеркалі пізнає?
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Вальцманоїди на початку війни верещали, що не можна стріляти в сєпараторів, бо путін нападе. Особливо відзначилась в цьому кухарка з Америки Олга. А коли сєпаратори вкрились пірьям, почали волати про війну до останнього українція.
    При цьому жодна місцева вальцманута свиня на передок не рветься.
    Уйомки, одним словом.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Тупо Тупо x 1
  14. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Скільки з тих "вальцманоїдів" тоді було реальних кацапів, про це ми вже не дізнаємось.

    До речі, дуже допомагає "відділяти мух" опція форуму,
    коли для кожного юзера відібражається країна його локації.
    Коли таке зробили на Харківфорумі, то моментально стало зрозуміло, хто є ху.
    Якщо локація раша, або, не приведи боже, Сінгапур - відразу ж прошу до гілляки.

    І тут-таки добру справу зробила наша мова. Це реальна зброя.
    Деякі кацапські ушльопки намагалися тоді навіть гуглоперекладачем користуватися, щоби проконало, але марно.

    Тут таке не заведено, на жаль.
     
    Останнє редагування: 3 чер 2020
    • Подобається Подобається x 1
  15. Схоластика і демагогія
     
  16. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Але влучно.

    І зверни увагу - своїми словами.
    А не як ти
     
  17. Good man

    Good man Обычный человек

    О, обиженный быдломастер появился. До сих пор не может мне простить как я его красиво расписал и точное прозвище дал.:hi:
    Аналитика у тебя на уровне кухни. Так ведь не зря ты в одной команде с борщеварочкой.:)))
     
  18. Good man

    Good man Обычный человек

    А что ему ещё остаётся делать? Разве он может по существу отдать должное Зеленскому? Это будет звучать примерно так:
    medwedo berlogsoni: я поддерживаю падение ВВП Украины (до прихода коронавируса)


    За такое его от него отвернётся даже последний быдлан с харьковского форума. Вот и приходится ему демагогию разводить.
     
  19. Good man

    Good man Обычный человек

    Тема о Зеленском, об Украине, как минимум, куда ты опять лезешь с новостями о России?:facepalm:Он поставит "тупо" и правильно сделает. Я тоже сейчас поставлю.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)