Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Бачили би Ви мене тоді на Майдані )))

    Я у своєму вікті туди поїхав, у своєму вікті там майданив, ще й на всякі фонди грошинки жертвував. І ще й оранжевим прапором махав.

    Оранжоїд, адназначна! )))
     
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    О. Абізянка говоряща вилупилась...
     
    • Тупо Тупо x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Щось до хати_сти привезли?
    Наприклад наші полкові валянки?
     
    • Тупо Тупо x 1
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    )))
    Нє, не привіз нічого. Приїхав до хати попутками, голодний і два дні немитий )

    Але знаю тодішнього майданівця, котрий привіз додому і валянки, і шкарпетки в упаковках, і навіть гігієнічні прокладки для жінки. Він зараз депутатить в нашій сільраді)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Всього два дні? Дехто там місяцями не мився
     
  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    А я в той ранок, коли переможцем об"явили Януковича, і народ почав збиратися на Майдані, поїхав не у відрядження, як планував, а пішов на Майдан. Був там зранку, через кілька годин після того як об"явили попередні результати, які, звичайно, були сфальсифіковані ( не могли тоді люди з одного і того ж регіону віддати за Януковича в одному і тому ж місті 30 відсотків - на відкритих дільницях і 90 - на закритих (лікарнях, в"язницях)
    Що було, то було. Розвів Порошенко (основний спонсор Майдану) народ, як котенят.
    Я також гроші жертвував. З рахунку перераховував, готівкою давав. Компакт-диск з "майданними" піснями купив. На велосипед помаранчеву стрічку наліпив. Ходив, як ідіот, в помаранчевому галстуку. Чашка для чаю з підковою Так! десь лежить, правда, тріснула.
    Але без цього етапу, видно, обійтися не можна було. Другий Майдан уже був не такий романтичний. Але і на другому народ надули, тільки на цей раз - більш цинічно.

    До Ланктоші звертаюся персонально: Термін "вош краснокожих" можете використовувати на власний розсуд. Рояліті не вимагаю. Дарую.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    "Там" не милися тільки ледачі. Бо "там" було все - від бутильованої води, одноразових станків для гоління, зубної пасти, мила і до нульової білизни і верхнього одягу.

    А не мився два дні в дорозі, бо тоді для западенців на заправках і в мотелях "не було води"
     
  8. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Це нам знайомо. 2 роки тому дехто для "біндєрафцеф" на байдарках теж води не дав. Зате ми з хлопцями і води показали де їм взяти, і сала надавали, і картоплі, і цибулі, і часнику.... 2 тижні гребти - це Вам не мило по тазу ганяти
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    З нашого полку відвезли машину валянок. Казали, що по скачках повернуть...
    Наїмали...
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

     
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Зато я тотого нашого депутата весь час при нагоді питаю: Ну шо там? Наталка затички ще має? Може знову робимо майдан?
    А нагода така випадає тоді, коли є велика забава - бо ми з ним через його жінку зятя брата швагра трохи ніби і родина)))
    А такого моменту я не пропускаю, тим більше при хорошій закусці;
     
    • Смішно Смішно x 2
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А якщо детальніше?
     
  13. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Відпочивав я якось з друзями на березі річки отутечки

    І побачили ми байдарошників (я тоді нарахував понад десяток байдарок), які пропливали мимо нас. А плили вони за маршрутом Ворожба-Батурин. Стартували тут приблизно

    Маршрут був розрахований на 13 днів. Після привітань і нашої поради вони вирішили зупинитися на ночівлю недалеко від нас. І так сталося, що під час цієї подорожі, пропливаючи через Путивль і попросивши в когось води, їм сказали: "Пашлі на)(уй атсюда біндєрафци". Контингент там був різний: Київська область, Житомирська, Вінницька. І якщо я не помиляюсь, зі Львівської також хтось був. Цілими сім’ями були. Було багато малечі - починаючи від дошкільнят.
    Так ми з хлопцями їх трохи прикормили))).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. prius

    prius Well-Known Member

    Ти тепер гандошею тупий і ще тупіший, так і будете разом чушкаритись кацапики
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну як брехло? Васілій не міг голосувати за брехунів!
     
  17. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Як показує практика бувають.
    А чого Вам так подобаються зебуїни? Ви зоолог?
     
  18. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Це слова не Бутусова.
     
  19. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Хто би говорив про які тупі морди. Мавпа, що здатна ліпити значки, від коментарів нехай утримується, краще жувати, ніж говорити.
    Розвести срач не вийде!
     
  20. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Як завжди дякую за слушне зауваження. Але Ви не виділили літеру "є", ви просто набрали її великою.
    Ні. Напевне ви мене поплутали з розумово-відсталим зебуїном. Бо лише дурень взмозі прийняти українця Порошенко за еврея Вальцмана , а єврея Зеленського за українця Голобородько.
    Ось дуже цікавий сайт:
    Лічильник порушень Президента Зеленського
    Він постійно мониторить всі порушення законів, які вчинив злочинець Зеленський.
    А пам"ятаєте, як він обіцяв полишити посаду, як тільки порушить закон? Але досі не покинув. Невже тварюка не нажерлась?
    Який суд? Хіба оманський віслюк відмінив недоторканість президента?
     
    Останнє редагування: 2 чер 2020
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)