Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    "Наблюдательный пункт "Берлога" находится на участке, где перед ними нет постов украинских пограничников, Источник: Похищение военного ВСУ: Похищенный оккупантами на границе с Крымом солдат Добринский был на передовом посту один и без оружия, - Бутусов (31.05.20 11:05) « Происшествия | Цензор.НЕТ
    Так. Мене теж дивує, чому головнокомандувач не застрелився після такої ганьби.
     
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ще то брехло...
    Головнокомандувач організовував службу на спостережному посту?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  3. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ви краще не пробачте Порошенку, що він російському шпигуну Шайтанову (після того, як стало відомо що Шайтанов грає на руку агресору) присвоїв генеральське звання і нагородив орденом.

    А взагалі я з Вами дискутувати попунктно не збираюся. Шкода власного часу.
    У Вас є маса вільного часу, який Ви витрачаєте на дурниці. Ви впевнені що Зеленський розвалив Україну. Що все пропало. Навіщо тоді пережовувати одне і те ж із дня в день? "Зебуїни, кловун, кловун, зебуїни..."
    Краще запам"ятайте, що пишеться не Київа, як Ви вже вдруге написали, а Києва, як я Вам підказав.

    Я тут пишу пару-трійку постів щодня, щоб Пріус міг мені "тупо" поставити. От і все.
     
    • Тупо Тупо x 1
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    І всі аргументи коронаПріуса з приводу "кацапа", бо у дечому незгідний із лизоблюдами з приводу Порошенка.
     
  5. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Молодец, Ссанычь!Дави их, мразей!Бгггггг:

    «Південної залізниці» повідомили, що проїхати в електричці на відстань до 5 кілометрів тепер буде коштувати 8 грн замість звичних 3,5 грн. проїзд на відстань 6-10 км подорожчав в 2 і більше разів. Якщо раніше пасажири платили за квиток на відстань 11-20 км 4,95 грн, то тепер їм доведеться викласти 11 грн. Якщо ж потрібно проїхати 300 км, то доведеться викласти 40 грн.
     
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    В який раз дивуюся із тупості та примітивності лизоблюдів, спочатку ярлик "зебобік" нічим не доказаний і необгрунтований, тепер такий же тупий і недолугий ярлик "кацапчик" чи "рускомірський", так само, на чому грунтується, десь кричав чи агітував "Путін цар, Гундяєв Бог", "Дєди ваєвалє", "За сРусь усРусь"? Може вам, із тупими непідтвердженими фантазіями, вам зібратись у відповідному місці і "лічити" один одного, буде "Кукушка хвалит петуха".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Так то ж Мих... Цілий Пан з Розени)))

    Просто @Мих -у не можна пити воду, навіть Розену )))

    Слава Порошенку!

    :)))
     
    Останнє редагування: 1 чер 2020
  8. prius

    prius Well-Known Member

    Рязанский когут знову виліз
     
    • Тупо Тупо x 1
  9. prius

    prius Well-Known Member

    О бачиш тупий як твоя кацапска морда вилазить на світ
     
    • Тупо Тупо x 1
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]

    Знову кацапські звйоздочкі?
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  13. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Цікаво, коли він рвав дупу за бидлокловуна, він був брехлом, чи ні?
    Так чи інакше, він не є для мене авторитетом: колишніх зебуїнів не буває.
    Так.
    Він відповідає за все. Якшо ні за що не відповідає, на біса він потрібен?
    І, до речі, як Ви прокоментуєте ось це:
     
    Останнє редагування: 1 чер 2020
  14. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    А що був суд?
    До речі, як Ви сприймаєте нагороду сепару Вілкулу? Можливо це запитання занадто складне для Вас?
    Так, Ви про це вже писали. Це психологічний захист, поскільки на рівні підсвідомості Ви розумієте, що ворогу Зеленському немає виправдань.
    Дратує?
    І знов дякую за слушне зауваження. Щоправда Ви це раніше не підказували, але це невелика брехня.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. 73 ярди зібрано в травні. Це при курсі майже 27, і це фініш.

    Можна все списувати на карантин, Порошенко, армію прибульців з планети нібіру, але. Але за рік втратити 20 ярдів доходів держ бюджету - треба вміти. Це досягнення найвеличнішого лідеру сучасності.

    Воно вже докерувалося до тотальної дупи, а наслідки саме ви відчуєте у кінці року - коли будуть тотальні заборгованості по зп і держзамовленнях, скажені тарифи, і добита вщент економіка.

    А хороших новин в мене нема
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Почитайте уважно фрагмент із вчорашнього вранішнього мого поста. Я там Є виділив у Києва великою літерою, щоб Ви звернули увагу.
    Але Ви, я бачу, не "чітатєль", а "пісатель". Буває.

    Ваша неуважність в даному конерктному випадку прекрасно підтверджує той факт, що Ви і іншу інформацію сприймаєте неуважно, а тому робите неналежні висновки. Коротше кажучи, Ви в політиці не розбираєтесь. Щось забрали собі в голову і без упину повторюєте одне і те ж. Що абсолютно не співвідноситься із реальністю.

    Крім того, коли я сказав про Шайтанова, Ви відразу прореагували: "а суд був?" і в той же час Ви вчора назвали Зеленського злочинцем.
    Ну, це так, між іншим. Звичайні подвійні стандарти порохоботів
    Був суд, який встановив, що Зеленський вчиняв злочини? І не один, як випливає з Вашого, скажімо так, зауваження?
     
    Останнє редагування: 2 чер 2020
    • Тупо Тупо x 1
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Цел слова Бутусова, а він брехло.
     
    • Тупо Тупо x 1
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)