Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. prius

    prius Well-Known Member

    Ось ти навіть доказів не бачиш бо ти кацап тупиий,так що кацапчик стуль писок і не варнякай
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. prius

    prius Well-Known Member

    Він тупий, а тупий і зебуін йдуть поряд тримаючись за руки
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Зебуїни теж тупі.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    пані,

    [​IMG]
     
    • Тупо Тупо x 2
    • Подобається Подобається x 1
  5. Natalka Mishchenko:
    "Ой, а кто ж ето здєлал?"
    Медперсонал інфекційного відділення Київської міської клінічної лікарні №9 не отримав зарплатню за квітень. Тобто, лікарі відділення, куди звозили хворих на COVID-19, не отримали зарплатню за минулий місяць.
    Про обіцяну надбавку в 300% навіть мова не йде. Пані докторці, яка розповіла про це журналістам, загрожує звільнення...

    І тут я повинна була би обуритися. Але десь у глибині душі, навпаки, пробуджується спокій. Бо чим швидше ці космонавти перероблять м‘ясо на фарш, тим швидше запрацює те, чим від природи наділений ходячий організм, — інстинкт самозбереження.

    Каждый вечер наступает вдруг
    Если кушать нечего тебе, мой друг,
    Если ты от жизни от такой устал,
    Может, вспомнишь, курва,
    За кого голосовал?

    — Оце ж нас всіх відправили на карантин за власний рахунок. І за цей час у нас тут скоротили 39 лікарів. Уявляєте? В карантині! Просто потелефонували і сказали, що вони більше тут не працюють. Отак, по телефону!, — бідкається знайома пані докторка.

    — Ой, а кто ето здєлал?, — запитую, не приховуючи сарказму. — Ви ж цього хотіли!

    Аж раптом вона дозволила собі откровення:

    — А за кого ж було голосувать? За Порошенка? Ну добре, я розумію, що він... як це сказати?.. дєржавнік. Але шо простим людям з того? Люди хотіли, щоб він повернувся до них обличчям... пенсії їм дав, зарплати.

    (Далі була моя довга лекція для зрозуміння людиною з вищою освітою що звідки береться)

    — Ви знаєте, що буде далі?, — продовжує стривожено пані. — Ви бачили, що вони робили в тому музеї?
    І тут я скористалася нагодою видати в ефір не свої слова))) І кажу їй:

    — Ви боїтеся, що й до вас додому так увірвуться? Не бійтеся, ви для них «ніхто». Отаких вас «ніхто» використали для того, щоб посадити його на трон. А що буде з вами? Та нічого. Зникнете. В умовному карантині. За власний рахунок.
     
  6. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    О, мародер-Васян нарисовался.Васян, что там с "ротацией"?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  7. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Планктоша в заслугу бубачьке ставил то, что-де "бубачька в макшкву на парад не поедет".А оказывается вон оно чо, Михалыч!Бггггг: Приглашение президенту Украины Владимиру Зеленскому посетить Москву в день парада Победы 24 июня не направлялось. Об этом заявил представитель Кремля Дмитрий Песков.
     
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @Mykhaylo Khomchyn, Хомчине, чому так мало перепостів? Хоча я, коли знімаю ігнор, їх і не читаю, але їх кількість іноді поражає - це ж скільки гадості треба перепустити через себе, щоб отримати таку сильну словесну діарею?
    Щось Ви збавили оберти. Бляберусь за Вас віддувається.
     
    • Тупо Тупо x 1
  9. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Ви знов збрехали. Ви читаєте і досить уважно.
    Інше запитання чому? Років10 тому, коли я був наївною людиною, я міг би перепустити що Ви маєте бажання інколи чути голос правди.
    Але зараз я вважаю що ви читаєте дописи Хомчина лому, що на підсвідомому рівні ви розумієте, що рано чи пізно натовп повісить вора та зрадника Заленького на вуличному ліхтарі. І Ви не бажаєте занадто довго плакати.
    Не слід намагатися читати латинь, використовуючі турецьку транскрипцію.
    Я за вас, зебуїнів, віддуваюся в темі про караван. Чому ви не пишете про перемоги та здобутки вашого президента?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 1
  14. Якої реакції чекає кацалапий любитель російських лібералів, самозваний турецький підданий, молодший клоун ЛФ, а в реальності цинічний демагог, який як вуж на пательні викручується, пробуючи нав'язати українцям всяких зайд
     
    Останнє редагування: 30 тра 2020
    • Подобається Подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  15. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А поруч висітиме Петро разом з Леонідами і Вітькою. Іншого варіанту немає...
     
  16. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Цікаво, хто його про це попросив? Бєнєчка або Пуйло?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    А зебуїни? Будете їх вішати або ні?
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    таємні переговори з Пуйлом, я думаю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Народ прозріває?

    [​IMG]
     
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Стрілочнику-лизоблюде! Порошенко відкрито ставав на сторону Хілларі Клінтон, так чи ні? Про Авакова, Ляшка, Макрона, Папу Римського, на чию сторону вони ставали мова не йшла.
    Тупі ярлики, які мене не стосуються, можете запхати собі в задницю, а те, що ви лизоблюди ітак видно.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)