Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Зєля теж вас взув. Ви давали йому шанс.
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А от тут Ви знову брешете ;

    Я на Зе і не розраховував.
    ЦИРК як ЦИРК )))

    Та й нічого гіршого від часів правління діда Петра, і нічого неочікуваного я тепер не спостерігаю.

    Все норм :good:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  3. А це про цигана


    View: https://www.facebook.com/100001833175280/posts/3872237476180653/?d=n
     
  4. Good man

    Good man Обычный человек

    Что значит не будешь? Он инвалид - возможно, результат операции, проведённой третьекурсником. Ему вполне гармонично поддерживать Зеленского.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  5. prius

    prius Well-Known Member

    Він тупий з народження, йому навіть прохффесор янукович вже не допоможе, тількі евтаназія
     
    • Тупо Тупо x 1
  6. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Хто тактй Хомчин я не в курсі. Але деже сумніваюсь що Ви взмозі щось спростувати.
    Хоч ктулхіст. Згідно конституції Украіни людина має право на свободу віросповідання.
    Я, наприклад, не пишу що падлоклоун божевільний іудей: в мабуть найбільш безпечному місці в світі, соборі св. Петра, він дефілював в бронежилеті; коли біля стіни Плачу він не користувався обладунком.
    Зате кловун навчив. До речі, я особисто незнайомий з дітьми Порошенко, тому не буду це коментувати.
    Бажаю успіхів. Але це ваше особисте життя, тому не цікаво.
    Але Ви теж не довели, що кловун повинен бути президентом, а потім втікти з краіни, яку перетворив на російську колонію.
     
  7. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Дуже радий що навчив культурі дикого, невихованого зебуїна.
     
  8. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Ви впернені що Ви не зубуїн? Бо це так схоже на зебуїнів: вони на рівні підсвідомості розуміють яку небезбечну або, можливо, фатальну дурницю вони зробили. Але звувачують будь кого: порохоботів, ЗОГ, рептилоїдів. Кого завгодно, але не себе та свою дурість.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Blaberus, я думав, що буду тримати Вас в тотому самому списку, що і Синенка, але вчора Вас чуть помоніторив в павутині - таки ідете до фракції своїх однобидлів і однохахлів з кацапами )))

    Бережіть себе.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я бажаю Вам аргументовано довести, що Зеленський в майбутньому втік із країни, яку перетворив на російську колонію.
    Оскільки Ви в цьому абсолютно впевнені, то на це у Вас є вагомі підстави і неспростовні докази.
    Поділіться своєю інформацією, щоб і нам, зебуїнам і не зебуїнам, і звичайним бабуїнам, це стало відомо.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  11. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Молодец, Ссанычь!Дави их, мразей!

    Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища планує збільшити ціну за перші 100 кВт-год. з 0,9 грн до 1,68 грн з 1 жовтня 2020 року.
     
  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Тобто, Ви визнаєте, що в одному із двох випадків ( присутність на штундистському собранії і присутність на врученні Томоса) Порошенко лукавить? Де гарантія, що він не лукавить в інших, вигідних йому ситуаціях? Адже боротьбою за Томос він лише переслідував власні цілі - утриматися при владі.
    Можете назвати ще віруючих, які б і співали штундистські пісні, і будували особисту православного спрямування церкву у власному маєтку?

    Стосовно того, що не знаєте, чи діти Порошенка розмовляють українською... Це свідчить про обмеженість інформації, яка до Вас доходить, а отже, нестача інформації обов"язково призводить до хибних висновків. В Інтернеті повно роликів, де видно, що Льоха Порошенко двох слів українською не зв"яже. Але Ви про це не знаєте, зате знаєте, що сценічний герой Зеленського грав там чимось на роялі.
    Одне те, що Ви не бачите різниці між артистом і героєм фільму чи роллю на сцені, яку цей артист виконує, свідчить багато про що.
    Якби Ви були присутні на цьому форумі давно, то напевне знали б, що я таких людей порівнював із бабулькою із фільму "За двома зайцями", яка здоровкалася з губернатором, якого показували на кіноекрані.
     
    • Тупо Тупо x 1
  13. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Звідси випливає, що Ви особисто знайомий з Зеленським, Саакашвілі, Гриценком, якщо так активно їх коментуєте і даєте їм оцінки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  14. Звідси висновок, що кацалапий злодій, оскільки стверджує, що Порошенко крав. Значить помагав йому., Або вони крали разом.
    Звідси висновок, що кацалапий ворог, оскільки сам хуйло доповідає йому, що робить Порошенко на його користь і з його відома.
     
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    І далі бушують коронаПріуси та інші фекалії.
    І далі безпідставні ярлики, вам хоч до посинінь пояснюй, що не фанат Зеленського, але треба гавкати по команді "Фас!".
    Всі вже попеклись і переконались, що робити із когось ідола не доречно, ідеалізували колись Ющенка, багато в чому розчарував та не оправдав очікуваного, ідеалізували Савченко, після цього всього дехто ще хоче ідеалізувати Порошенка.
    Чи професіонал ніколи не помилиться - корабель "Титанік" спроектований та під управлінням професіоналів - від затоплення не врятувало, ноїв ковчег - побудований та під управлінням любителів, ЧАЕС - спроектована професіоналами, інженери - професійні освітчені люди, від аварії не врятували, під складними операціями, гинули під хірургічним скальпелем і у професорів.
     
    • Тупо Тупо x 2
  16. Логіка і життя
    Провів зранку соціальний експеримент. Результат: логіка і факти - це найслабший засіб змінити переконання людини. Щоб змінити чийсь світогляд, потрібно давити на ендокринну і лімбічну систему, а не на кору великих півкуль. Це джерело усіх наших теперішніх і майбутніх проблем.
     
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Це Хомчин - до нового Вашого кулєги.
    Я ніколи не стверджував, що роблю висновки лише стосовно людей, з якими знайомий особисто. Я, як між іншим, і ви зі своїми лємбергами, висловлюю думки, спираючись на доступну в мережі та ЗМІ інформацію. А Ваш кулєга відморожується, кажучи, що особисто не знає дітей Порошенка, тому не може судити, знають ті мову чи ні. Хоча є ролик, де Льоху запитують українською (депутата ВР, між іншим), а він бекає-мекає, не вміючи двох слів українською зв"язати докупи.

    Так що хто-хто, а Ви, посилаючись на висновки жор із брайтона та їм подібних, хоча б не вискакували, а помовчали в ганчірочку.


    До речі, Балберус Вас не знає, про що вчора доповів. І багато втратив, тому, що лише Ви подаєте "об"єктивну" інформацію, ретранслюючи її. Хай спочатку Вас почитає.
     
    • Тупо Тупо x 1
  18. А я роблю ви
    А я роблю сновок що ви брехло рідкісне, тому що стверджуєте, що вчите мови, а сам дуб дубом.
    Що ви кацапський корисний ідіот, тому що послуговуєтеся ліберальними кацапськими джерелами, а кацапські ліберали закінчуються рівно там, де починається українське питання.
    І що ви клоун. Чому? А скажи кого ти підтримуєш і я скажу хто ти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. В каждой стране был президент, который стал национальным позором. У Франции это был Филипп Петен, который стал колоборантом, в Англии Невилл Чемберлен, который боялся Гитлера и тд.
    В Украине национальным позором будет Зеленский. Пройдет какие то лет 10-15 и все будут так думать.

    Леусенко (з криївки):
    Мстивий карлик! ЗЕ штампують фальсифіковані справи проти Порошенка, як з рогу достатку.
    Одночасно в рашаЗМІ та в проросійських г+г, ньюзванах, зік, 112 на Пороха йде масована атака. Кремляді мочать Пороха синхронно з буратінами мов він досі керує країною.

    Юрій Каракай:
    Були часи! Колись для проведення спецоперації створювались легенди - якийсь патріот-майор, касетний магнітофон на трибуні ВР, красівий, як комісар Каттані, Морз гладить голову юного Луценка, сльози на очах офіцерів СБУ, кум Путіна рятує Україну. Кіно!
    Щас ніт! Зараз сейф в Адміністрації відкрили, передали архівні записи кураторам з ФСБ, а створенням легенди ніхто навідь не переймається. Який сенс? Піпл оскотинився остаточно, хаває і так.

    Йозеф Кнехт:
    11.05. Інтерв'ю Горндона з поклонською
    18.05. Інтерв'ю Горндона з гіркіним
    В п'ятницю Гадя була у Шустера і розповідала, який Горндон молодець. Що спільного між цими інтерв'ю? Спільні російські куратори, спільна нелюбов до України та Пороха і всі вони виходять з інтервалом в один тиждень. Це теж узгоджено СБУ та ОГПУ? Ця спецоперація лише починається. Майже впевнений, що через тиждень буде ще одне інтерв'ю "українця" росіянам.

    Hellis:
    И вот информационный захват страны достиг Западной Украины. Садовой встал на колени ради сохранения места под ж@пой:
    - Міський голова Львова Андрій Садовий продає куму Путіна медіахолдинг, в який входить інформаційний сайт ‪http://Zaxid.net‬, телеканал «24» та ТРК «Люкс»

    Max Pobokin:
    Думаю, що туї на Хрещатику не просто так посадили, а з натяком)))
    Посадив Іван смереку, а виросла туя.
    Це вже вдруге ми обрали президентом...
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)