Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    та ви шо?о_О Це ж мізки треба мати. А там ретранслятор.
     
    • Тупо Тупо x 1
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Такі да, взув ;
    Як бахура )))

    Я після Віктора Першого вже ніби і не піддавався на брехню, але Петька таки спец лапшу вішати.

    Але зате Зеленська команда заставила Порошенка скакати безплатно у них на підтанцьовці та в слоїчок дзюрити :)))

    Та ну на... о_О
    А чо свого Мишу разом з Мариною так і не навчили для них тіпа рідної мови?
    :)))
     
  3. пані теж не мішало б прикупити трохи мізків. Тримайте про свій Харків


    View: https://twitter.com/Yablonyka/status/1264467611724779523?s=20
     
  4. А для хвастунька знанням мов. А хто може доказати, що він менше бреше, як його обранець віслючок. Папір витримає все. Кацалапий бреше про мови як його обранець. Хто небудь чув від обісцяного зе щось, що подібне на правду. Подібне. Про правду не йдеться. не дочекаєтеся зедебіли.
     
  5. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    "Ітогі падвідьом"(С)

    - Чтобы ничего не менять, нужно все изменить.
    - Вы зря не верите в меня. Я не случайный человек в мире политики. У меня не роль политика, а историческая миссия.
    - Почему я так одинок, где те 73%, которые мне аплодировали в день выборов?
    - У меня есть только одна проблема- я не знаю, что еще хорошего я могут сделать для украинцев.
    - Я не помню, что обещал до выборов и что говорил на первой пресс-конференции. Какая разница, что я говорил тогда и сейчас, главное, что мы вместе еще несколько лет.
    - Я умею обнулять то, что делал или говорил- привыкайте. Это будет мой фирменный стиль.
    - Признаюсь, что присутствие Ермака меня успокаивает, а я так нуждаюсь в защите и похвале.
    - Я люблю работать с теми, кого хорошо знаю, а знаю я очень мало.
    - Порошенко мне не друг и не враг, а так. Сразу не разберешь- плох он или хорош.
    - Мне уже сейчас не хватает, ни власти, ни времени. Нужно больше президентских полномочий.
    - Только не обижайтесь и не пугайтесь, но я могу еще очень долго быть вашим президентом, если наши желания и страхи совпадут.
    - Кругом враги и предатели, а друзья сразу же начинают воровать и льстить.
    - Не спорьте со мной и не критикуйте, я еще не все сказал и ничего не сделал хорошего или плохого.
    - Не трогайте моих друзей, даже если они некомпетентны, бездарны и жадны- я им верю, а не вам.
    - Не люблю и пугаюсь сильных независимых профессионалов, лучше молодые грантоеды-реформаторы или опытные хозяйственники-консерваторы из «конюшни олигархов». И те, и другие делают вид, что слушают меня.
    - Я не понимаю, что происходит вокруг меня, я не знаю будущего Украины, но я оптимист в отличии от всех вас.
    До свидания, до новых встреч!(С)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Я не прихильник ЖОДНОГО з них, ідолів, кумирів з них не роблю, тут не в заздрості справа, визнаю, були вагомі вчинки Порошенка, але вони не дають право на погані, це як, цей учень так добре вчиться, має хороші оцінки, забудемо та пробачимо те, що він вкна побив чи класний журнал сховав.
     
    • Тупо Тупо x 1
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    MayorMayor

    Просив ще раніше дати відповідь, ще відповідь не побачив, чи може пропустив? Формуєте автоколону із водіїв із досвідом та "чайників", хто, по вашому, має бути напереді колони і чому?
     
    • Тупо Тупо x 1
  8. Тебе треба ставити на чолі колони полюбому. Ти по життю не доганяєш, не те що в колоні
     
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Трохи від блогерів:
    Тем не менее мы ведь знаем сколько разнообразных "наследств" оставил Порошенко своему сменщику: тут и закон про е-декларации, написанный так, что его отменил КСУ, и национализация ПРИВАТ, проведенная так, что появились основания для судебных исков, и судебная реформа, никак не ограничивавшая права Порошенко. но сильно ограничившая влияние Зеленского, тут и "энергорынок", принятый за полтора года до выборов, но введенный Гройсманом только летом 19 года. причем запущенный так. что доходы Ахметова стали больше даже, чем при Роттердам+ - и я точно вспомнил далеко не все.

    Вот в свете всего этого посмотрите как запускалась проблема "зеленой энергии", превратившаяся для украинской экономики в страшную и несбрасываемую гирю на ногах. Именно в 19 году, когда Порошенко и Гройсман уходили, передавая наследство Зеленскому и Гончаруку - посмотрите что творилось с вводом в действие зеленых мощностей. И учтите - в самом лучшем случае новая власть могла остановить ну разве что декабрьские запуски. А ведь если бы не досрочный роспуск Рады и ураганный темп формирования Кабмина, то в норме новый Кабмин смог бы остановить процесс разве что в марте - когда все уже было решено.
    Но и в реально случившемся режиме все равно в лучшем случае мог бы остановить декабрьские - если бы занялся этим в первый же месяц, что согласитесь малореально.
    Я конечно понимаю всю грандиозность патриотизма Порошенко - но хочу чтобы мне объяснили доводами, почему приведенная картинка не противоречит вашему представлению о патриоте Порошенко.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Вже хтось бере на себе роль Майора Майора, хтось, де не треба пхає своїх "5 копійок", зрештою, обидва дописувачі "Яке їхало - таке здибало".
    Пояснюю, що запитував, так розтолкують в атошколах, на екзамені в австоінспекції: доречніше "дорогу молодим", спереду краще їхати водіям-чайникам, оскільки, вимагається просто постійне дотримання одинакової швидкості, більші маневрування, дотримання відповідного інтервалу та дистанції потрібно, хто їде в середині чи у хвості автоколони, тому там доречніші водії з досвідом.
    0:1 на користь телеглядачів, недознатоки ви наші.
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @Silver bullet Ще попутно зауважу, та й на сьогодні досить.

    У товариша, земляка Вашого, якось у голові вкладається, що Генпрокурор - адміністративна посада, тому Генпрокурор може бути і без юридичної освіти, і без досвіду роботи, зате стосовно Зеленського, який також на адміністративній посаді, він аж заходиться, як це артист без політичного досвіду (навіть головою сільради не був) раптом в президенти!
    То, можливо і Луценку не завадило б трохи побути хоча б районним прокурором.

    А стосовно того, що моряки після полону, (яких послав Порошенко в Керченську протоку, щоб вони посмикали Путіна за хвоста, і там їх розстрілювали з крупнокаліберних кулеметів і запросто могли вбити), пішли дякувати Порошенку, я вже й мовчу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  12. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Ланктоша, мне похрен теоретизирование.Я знаю твердо одно- народцу, не умеющиму управлять "автомобилем", нехрен вообще садиться за руль.Тем более- корежить из себя "инструктора".
     
  13. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Планктоша, я думаю- ты будешь не против, если оперировать лично тебя будет интерн, или только выпустившийся из медвуза студент.А еще лучше- третьекурсник.Но никак не профессор.
     
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    На щастя переносив ще не складі операції, якесь видалення пухлини на сухожиллі ноги, видалення кліща... із таким могли би справитися й інтерни. Всі з чогось колись починали. Щоб не оперував "Проффесор" - двома руками "За".
     
    • Тупо Тупо x 1
  15. Хто такий "трім" чий опус ви тут принесли? Хто така буля, яка принесла сюди опус якогось "тріма"?
     
  16. Кац пропонує здаватися


    View: https://youtu.be/N0r2nQdpM58
     
    Останнє редагування: 24 тра 2020
    • Смішно Смішно x 2
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Лактоша-святоша робить тільки добрі вчинки, але жодного вагомого.
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Дуже просто пояснюється: Бздіти - не мішки носити. Зеленський класно критикував Пороха на сцені, а коли прийшов до влади - негайно всрався. Так само той блогер. Сидить за компом і строчить - фантазує, ні за що не відповідає, все йому чого да пачєму. А посади того блогера на посаду президента - зразу піде сморід.
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Йому все одно, хоч клоун. Ітак нема достойного.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)