Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. Знаєте чим це закінчиться?
    Цей плювок в обличчя армії закінчиться танками ЗСУ на Банковій.

    Найвеличнішого лідера потягнуть за ноги по асфальту, а потім йобнуть, як його попередника з Румунії, після короткого військового суду на стадіоні.

    І раптом що - це не погроза терпілі. Це просто аналіз ситуації.

    Бо коли говнокомандуючий каже "це все провокація, вона не зірве мирний процес на Донбасі", "у нас 1 загиблий, співчуваю йому, а тепер про п̶о̶г̶о̶д̶у коронавірус", "я побіг, я зайнятий", це все лютий пздць і плювок на Армію. Таке може закінчитися тільки тим, що Армія його уронить з неба на землю, як вронили його посвідчення під час інаугурації.

    До речі знаки під час інаугурації завжди збуваються. Це теж, раптом що, спостереження. Перед яником закрилися двері у Раду, біля Порошенка захитався військовий, а у цього клоуна військовий вронив посвідчення президента.

    От так військові вронять його, як президента. Ще ось ти був, а ось тебе вже нема.

    Бо якщо тебе обрали лідером, ти маєш діяти, як лідер. Звинувачуй ворога. Вимагай пояснень. Скликай засідання ООН. Звони партнерам. Вимагай у світу посилити санкції. Тисни на ворога, щоб він ХОТІВ миру, а не хотів класти на тебе хер. Навіть, якщо у тебе в голові - досягти мирного процесу, показуй всьому світу, що ти намагався досягти миру любою ціною, але ворог цього не захотів.
    Але дій активно!

    А якщо ти не дієш, то ти і не лідер. Ти шматок лайна. А шматок лайна, вибачай, довго над собою терпіти не будуть.
    Джон Сміт
     
  2. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Є люди, політики світового рівня, які в тисячу раз розумніші, ніж усі ті чорноволохимаксилембергиар"єви, разом узяті.
    Волкер оцінив Зеленського як розумного політика.
    Після цієї оцінки всі, хто вважає Зеленського клоуном, можуть іти. Хто в жопу, хто в дупу, хто - прямісінько в путінську сраку.

    Волкер назвав «розумною» стратегію Зеленського щодо Донбасу
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  3. Good man

    Good man Обычный человек

    Человек просто сказал то, что ты, иуда, хотел услышать, чтобы ты от него отстал. А вот ты, иуда, показал своё истинное лицо. Тебе неинтересна правда, тебе неинтересны факты, ты хочешь только вбить клин между людьми.
     
  4. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Можливо, хтось забув, хто такий Курт Волкер і його роль у підтриманні України на міжнародному рівні, нагадую
    З Вікіпедії.
    Волкер, Курт — Википедия
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  5. Good man

    Good man Обычный человек

    Опять иуда палится.:facepalm: Википедия российская по ссылке.:))):))):facepalm::facepalm:
     
  6. Однак Волкер додав, що ця стратегія повинна мати межу і не приводити до поступок України на адресу Росії.

    "Готовність до діалогу не повинна призвести до думки про те, що проблема – в Україні. Потрібне дуже чітке розуміння того, що має робити Росія для виконання Мінських домовленостей. І у мене є враження, що Київ має таке розуміння", - сказав він.
     
  7. Віслючок сьогодні на прес-конференціі щось там бекав-мекав про коронавірус. Але сцить. Літак сяде у Львові.
    "Львівський аеропорт підтвердив ТСН, що літак, на якому
    повернуть українців з Уханю приземлиться саме у них. Боїнг компанії "SkyUP " сяде у Львові вранці 20 лютого. У списках для евакуації - півсотні наших співвітчизників та три десятки іноземців.
     
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Зеленському ідуть козиря?
    Обстріли в Золотому і по всій лінії зіткнення будуть використані як привід для припинення виконання домовленостей в Парижі.
    Обговорення обміну полонених і нове розведення військ буде зупинене. Зараз важливо конкретно і впевнено продемонструвати нашим західним партнерам, що Україна готова була шукати компроміс і не винна у зриві паризьких домовленостей.
     
    • Баян Баян x 1
  9. В дурдомі без змін
     
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Зміни від Зеленського у простому побуті:
    - Якщо дорожчають майже всі газети і журнали, макулатура дешевшає, якщо назбиралися картонні коробки, старі газети і журнали, може простіше просто викинути чи спалити, ніж нести велику "кравчучку" і дістати 7 - 10 гривень;
    - Зникла дешева гірілка, мені на мазі чи деякі настойки особливо дорогої не треба, навіть за Порошенка була дешева, може і нелегальна волинська, "Олександрія", славнозвісна харківська "Краля", тепер такої не знайдеш, все таки лікеро-горілчана галузь контролюється інакше.
    Якщо зараз буде штурм Банкової, паралельно може бути штурм російськими танками Харкова.
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. Good man

    Good man Обычный человек

    Кто тебе это сказал? Опять включили методичку - нельзя критиковать Зеленского, иначе Путин нападёт. С таким подходом к власти уезжай в Россию, там на тебя Путин точно не нападёт.:)))
     
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Обстрілів в Золотому нема!
     
    • Тупо Тупо x 1
  13. Good man

    Good man Обычный человек

    Это тебе сержант по Экселю в штабе рассказал, а, пидривник?
     
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Кума Порошенко шесть лет скрывала в своем доме находящегося в международном розыске криминального авторитета Анисимова.

    Задержанный в Киеве криминальный авторитет Евгений Анисимов, находящийся в розыске, с 2014 года проживал под Киевом у кумы Петра Порошенко, экс-народного депутата Украины Оксаны Билозир.

    Об этом «Преступности.НЕТ» рассказал собеседник в Офисе Генерального прокурора.

    Как известно, в Киеве 16 февраля задержали криминального авторитета Евгения Анисимова. Анисимова подозревают в создании преступной организации, которая занималась вымогательством у предпринимателей, незаконном хранении и переделке оружия, организации криминальных «сходок» и координации деятельности преступных групп, участники которых совершали тяжкие преступления. Также его подозревают в присвоении чужого имущества и отмывании доходов.
    По словам собеседника издания, несмотря на то, что Анисимов на протяжении шести лет находился в розыске, он с 2014 года проживал в Конче-Заспе у кумы Петра Порошенко – экс-нардепа Оксаны Билозир. Сотрудники правоохранительных органов все это время его не искали.

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Порошенку слід на куму подати на розлучення. Так томос спаплюжити. Хай Бог милує!
     
    • Тупо Тупо x 1
  16. в прошлом году свёл на нет общение с одним приятелем, который из неких "идейных соображений" проголосовал против Порошенко. много их тогда вдруг появилось таких, "идейных"

    это было неприятно, потому что приятель в 14-15-м воевал и воевал достойно. но мне тогда просто насточертело слушать от неглупого и патриотичного парня всякую х...ню, которой обильно поливали Пятого в течение всего срока его каденции

    и вот час назад он вдруг написал в ватсапе. сказал, что зеленский был ошибкой. причём, судя по событиям сегодняшнего дня, роковой. и что, "если дать ему ещё сто дней - Украине придёт п...да"(с)

    вы знаете, я неплохо владею устной и письменной речью. но сейчас я ни хрена не знаю, что ему ответить и отвечать ли вообще. просто глухая злоба переполняет душу, сердце, мозги, гортань и кулаки

    обматерить и послать его нахер не могу. знаю, что хоть он сейчас и на гражданке, но, в случае чего, одним из первых рванёт на фронт. в отличие от многих из нас, преимущественно воюющих в фейсбуке

    пожалуй, помолчу до вечера, не буду пока отвечать. может найду к тому времени для него пару ласковых и нежных слов

    p.s. чувствую, когда дойдёт до дела, рвать эту криворожскую вазеленскую хрень с особой злобой будут именно такие - наломавшие дров и потихоньку о*уевающие от окружающего сюрреализма нашей с вами действительности...

    View: https://www.facebook.com/100002310140733/posts/2823465357740441/
     
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Хто сказав? А не було від порохоботів, що не виходьте на мітинги із критикою Порошенка, бо Путін нападе?

    Хіба слабкістю та безпорядком не може скористатись ворог?
     
    • Тупо Тупо x 1
  18. Вчора на засіданні РНБО о крім негайних питань щодо невдалої спроби прориву незаконими збройними формуваннями РФ наших передових позицій на Сході країни, короновірусу - евакуації українців з Китаю розглядалися два вкрай важливих питання : прийняття Стратегіі національної безпеки та оборони, Державне оборонне замовлення.
    Від цих двох стратегічних документів залежить наша самостійність і незалежність.
    На мою думку, требо було більш детально розповісти представникам ЗМІ та суспільству про те, що ми будемо мати для держави після їх прийняття.

    Стратегія національної безпеки України — є основним документом оборонного планування.
    Вона основа для планування діяльності органів державної влади у сфері національної безпеки.
    Виходячи з її положень розробляються доктринальні документи з питань воєнної безпеки, зокрема воєнна доктрина, основні напрями зовнішньої політики, стратегії інформаційної безпеки, кібербезпеки, реформування сектору безпеки і оборони, інших нагальних питань національної безпеки, а також державних програм за окремими напрямами державної політики національної безпеки. Органи державної влади керуються Стратегією при розробленні та реалізації законодавчих актів, концепцій, доктрин, стратегій, програм, планів та окремих заходів, укладенні міжнародних договорів і угод, інших міжнародно-правових документів, звітують про стан виконання Стратегії.
    То що ж ми будемо мати і як це будемо реалізовувати протягом п‘яти неповних років???

    Що стосується Державного оборонного замовлення. Його висвітлення було також незрозумілим для професіоналів. На деяки питання по ДОЗу відповіді були дані без конкретики, а фраза «на 16% збільшено фінансування ДОЗу», мала б потішити всіх.
    Але...те що я побачив та знаю, викликало у мене обурення та нерозуміння запропонованих рішень.

    Виходячи зі свого досвіду, я прошу Президента Верховно Головнокомандувача Збройних Сил України не підписувати ДОЗ, а відправити на доопрацювання.

    Те як він підготовлений, викликає питання до компетентності керівників та відповідальних за його підготовку. Прийняття його в такому вигляді, призведе до зриву ключових оборонних програм та ініціатив, у подальшому може призвести - до послаблення нашоі обороноздатності замість нарощування!!
    Саме головне, це стосується ракетної програми!!!
    Її розвиток турбує не тільки мене, військових, а ще багато свідомих украінців.
    Так само вона цікавить і росіян, бо наша ракетна програма - наш щит!!
    Ми за розвиток програми , а вони за згортання. Для них наші ракети, як кістка в горлі .
    Протягом попередніх років, ракетна програма була пріоритетом!!!
    Сьогодні, цього я не почув.
    Багато «голів» у фінансуванні інших важливих напрямків від зв’язку до бронетехніки.

    Не люблю окозамилювання, не терплю популізму там, де мають бути чіткість, кількість, впевненість та перспектива.
    Можливо, важко розібратись у військових питаннях стратегічного рівня не маючи досвіду, знань, не будучі на фронті - то слухайте професіоналів!!!
    Президента, я бачив на фронті в серпні 14, 95 квартал допомогав нашим воїнам - тому стоячи поряд з Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України - ще більша відповідальність у стратегічному плануванні, за Стратегію Нацбезпеки, ДОЗ аби Президент, армія та народ були впевнені - безпека держави в руках надійних.

    Закликаю, дуже виважено підійти до стратегічного планування, можливих розвитків подій та прийняти рішення виключно на користь держави, її оборони та безпеки.
    Kryvonos Serhii
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)