Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    ЗЕ - це прискорення подій останнього часу, початок яких положив Порошенко, але без Януковича не розпочався би рух блудодія.
    Кожний виконує роль, яка відведена йому Всевишнім.
    Тому порівняння президентів можливо тільки для пересічних невіруючих громадян, які тим чи іншим чином прив'язані до матеріальних цінностей і крім критерія набитого гаманця чи холодильника ніякого іншого не мають, ну хіба що ще патриотичного, який взагалі можно віднести до диявільського облаштунку, із якого лізуть гемофобія, националізм і атеїзм, але всі вважають це за щось обов'язково притаманне для будь-якої чесної і віруючої людини.
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    :popcorm1:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Трохи раніше було. Почитайте "Люборацькі" Свидницького


    Так що точно - не Порошенко і не Зеленський. Почитайте відомий український твір. Думаю, Вам сподобається.
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. Не люблю и не должен спойлерить, но не могу удержаться
    от публикации свежего социологического инсайда по традиционным опросным направлениям. Время проведения: 11-12 января, т.е. уже после трагедии с украинским самолётом. Выборка: 1800 человек по телефону путём случайного генерирования номеров равномерно по всей территории Украины за исключением оккупированных территорий.
    Службе, проводившей опрос, доверяю с частичными оговорками - больше ничего не скажу.
    Предварительные результаты по некоторым пунктам:
    - Полная поддержка действий президента - 29%;
    - Частичное одобрение его действий - 19%;
    - Полное или частичное неприятие действий президента - 30%;
    - Не определились на момент опроса - 22%;
    - Поддержка вступления Украины в ЕС - 63%;
    - Поддержка вступления в НАТО - 52%;
    - Поддержка партии "Слуга народа" (первое место) - 40%;
    - Поддержка ОПЗЖ (второе место) - 12,7%;
    - Поддержка "Европейской солидарности" (третье место) - 12,5%.
    Остальные партии ниже.
    Нет времени сравнивать с предыдущими показателями разумковских служб - тенденции определяйте сами. Мне же они более-менее ясны.
    Helgi Sharp
     
  5. Good man

    Good man Обычный человек

    Мне всевышним определена роль в интеллектуальном доминировании противников Порошенко, роль демонстрации нравственного превосходства сторонников Порошенко над явными и скрытыми сторонниками Зеленского.
     
  6. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Пробігаючи мимоходом попри телевізор і те,що там говориться і робиться на Верховній Раді та перед нею...складається враження,що то все приведе до якогось Народного Суду над тою командуючою верхівкою партії Слуга народу! Ну нє,такої спішки і дикості з розпродажем землі ,та і ситуації з зарплатами міністрів в 50-100 000 гр. ,перевищуючими вдвічі зарплату президента США Трампа - Світ Не Бачив ще!
    Щось той смажений півень починає Слуг в-дупцю клювати!:preved:

    000000 1 Неправда.jpg

    upload_2020-1-14_15-15-32.png
     
    Останнє редагування: 14 січ 2020
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я читав інше, на воротах троїцькому храмі в Почаєві: " Коли воскрес Ісус, то народився антихрист".
    Схожих на АХ багато було за минулі часи, як і іудейських машиахов, але самі розумієте, що ми не в царстві Божому вже живемо, бо зло поширюється по землі, як і Біблія.
    Я не стверджую, що тот є антихрист, чи інший, але побачимо по плодах його і розпізнаємо по святому писанню.
    Чи треба йти проти нього? Я думаю не варто, бо має довести людей до тваринного стану і показати їхню суть, якщо вони не хочуть жити у мирі з Богом ( мається на увазі, щоби віруючі береглися його і хай б'ється з іншим малим і великим злом за світове панування, щоб потім не бігати за кожною гидотою)) . Поки АХ не зробить йому належне, то ніхто йому не стане на заваді, крім вірного і непохитного, котрого Ісус поставить стовпом непорушним у храмі своєму.
    А те, що я написав, хто який має сенс, то взято із першоджерела:"
     
    Останнє редагування: 14 січ 2020
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  8. Зламав систему
    Тепер у владі весь 95 квартал. Юзику півколгоспу привели, щоб його оточити. Бідність переможена серед міністрів і друзів янелоха. Перестали стріляти, що знову потрібна допомога волонтерів в госпіталях. Вже всі забули коли кричали хутін пуйло.
    Зато гундяєвці розперезалися. Вилізли з під шконки. Противно.
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ок.
    Фільм "Слуга народу" й був для розкручування Зе. За довго до виборів.

    Тупою масою легко керувати, але вона не має майбутнього.
    Путін розмазав кацапів, Гітлер - німців, бацька - білорусів....
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Не думав, що ви настільки тупенький.

    Хто такий Філарет сьогодні? Ніхто. Як Філарет може вплинути на рішення Вселенського патріарха? Ніяк.
    Навіть якщо Філарет стане на роги - нічого вже не змінити.

    Томос, даний ПЦУ неможливо відмінити. Хоча би тому, що нема такої процедури. Україна теоретично може зчезнути з карт світу. Томос ПЦУ - ні.

    Без образ. Але ви через власну неприязнь до Пороха, легко впадете на коліна перед Путіним. Томос і створення ПЦУ - настільки велика подія, що якби її добився Зе, то за це б я віддав йому належне. Президенти міняються, а великі справи залишаються. Томос Україні велика заслуга Порошенка і це ввійде в історію України.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Якщо ви і є тота тупа маса, котрою легко керувати, то я не знаю - вам видніше.
    Може тому ви і не маєте майбутнього, га?
     
    • Тупо Тупо x 1
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    тєжко вам на світі. Ющенко розчарував, Янукович - зачарував. Порошенко розчарував, Зеленський зачарував....
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Не думав, що ви настільки тупенький.

    Юридично ПЦУ не існує в природі.
    А тоті всі танці з бубном - це звичайна вистава. Це в якійсь мірі впливає на політичне життя держави, а не на віру народу. Не можна державі лізти до церкви, але так з давних давен заведено в постсовіцьких країнах, тому у нас і в якійсь мірі через це такі роздори в країні.

    Адекватному віруючому по барабану, чи є томос чи нема. Люди моляться не томосу і не патріархам-митрополитам.

    А Петра будуть згадувати як великого брехуна і марнотратника, котрий просрав надії і сподівання народу. І ніякий томос не допоможе.

    Про вашого пуйла і ваш рускій мір я сказав вже багато. Нового поки що нема нічого ;)
     
    Останнє редагування: 14 січ 2020
    • Тупо Тупо x 1
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Забув, Зе теж розмазав Україну.

    менше пийте і не буде вам снитися моє майбутнє. От я. Не пю і не сниться чиєсь майбутнє.
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Тупенький.:))):))):))) Зрештою, то хто у нас розумніший за патріарха Константинопольського? Не косіть під розумнішого, бо виглядає кумедно.


    Тож нехай у державні справи лізе Московський Патріархат. Ви ж їм таких закидів не робите, правильно? Нехай Путін керує через МП хохляцькою біомасою.
    Я все правильно зрозумів.
     
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    На тижні не п"ю, ніззя по закону
    Знову брешете - Тупою масою легко керувати, але вона не має майбутнього. - це ваші слова.

    Мих, а чому ви весь час брешете і мухлюєте?
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Розумна людина шукає причини у собі, а дурна - у когось.
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    )))
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    По більше говоріть "Мих бреше". Ви тим прикриєте власну брехню, бо як то кажуть в народі, "на злодії шапка горить". :)))
     
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    )))
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)