Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. І так по Юлия Кузьменко, як обіцяв розгорнута інформація на даний час!
    1) Юля затримана! Сьогодні запобіжний захід в Печерському суді , час додатково повідомлю! (Орієнтовно після обіду)
    2) Обшук житла та авто. Нічого особливого не знайдено, ніяких вибухівок, зброї, детонаторів і навіть близько до цього!. Вилучено все по стандарту, одяг, носії інформації, телефони. Щось же треба було вилучити.
    3)По дорозі додому кінець кінцем додивився брифінг. Реально шокований, що там був генпрокурор (це можна зрозуміти), але, що там був і президент! Це вже не юридична, а політична акція однозначно, яка звичайно ну зовсім не буде тиснути на суд, і про об'єктивне і справидлеве рішення судді та оцінку доказів можна лише мріяти, коли вище перелічені особи вже призначили винних!
    Тим не менше, я вимушений був глянути на ті "беззаперечні" докази, якими хочуть переконати суспільство. Я їх не почув і не побачив!
    По порядку:
    А) Вбивство відбулося 3,5 роки назад! І дуже багато подій!
    За цей час можна було наговорити що завгодно і про що завгодно, і вставити ці слова в потрібний контекст! Адже, якщо б не було підводки того генерала, то просто пусті балачки ні про що!
    Б) щодо жодної розмови не вказується дата коли вона відбулася, вчора чи 3 роки тому. А це важливо для контексту! Особливо про Марусю Звіробій, де спікер робить підводку що ніби то Юля шукає сакральну жертву для чогось страшного, хоча розмова відбувається після намагання звинуватити Марусю за погрози президенту Зеленському, саме в контексті, що в суспільстві створюється жертва режиму вже цього!
    Щодо градів по Києву. Так і я часто говорю про те, що жодна людина не зрозуміє що таке війна поки на його будинок не впаде бомба, бо війна на Донбасі зовсім по іншому сприймаєється, там і в Києві чи Львові! Що там злочинного в розмові, я так і не зрозумів.
    В) Щодо походки і якихось фізичних ознак, що все вже підтверджено висновками експертів. Та де ж посилання тоді в підозрі на ті висновки та інші докази. Власне тому і викладаю повний текст підозри. Щоб було всім зрозуміло, що окрім фантазії слідчого я там нічого не прочитав. Туди вставте будь які інші прізвища і получаться вони підозрювані. Тому, щоб була підозра обгрунтована, кожен викладений в ній факт має підтверджуватися якимсь, хоч більш менш, належним доказом причетності особи до злочину!
    Г) щодо нажитого майна, я був адвокатом Юлі в розподілі майна подружжя при її розлучені з чоловіком і історію нажитого майна знаю безпосередньо, і нажите воно задовго до волонтерства і війни! Знову просто інформаційна прикормка для обивателя! Низько як на рівень цілого МВС та Генпрокуратури!
    P.S. і позиція по справі, узгоджена з Юлею:
    - здає всі необхідні зразки для проведення генетичних експертиз.
    - проводимо всі антропометричні експертизи для порівняння особи на відео та Юлі уже живої та в наявності.
    - проходимо поліграф. Це для початку, і якнайшвидше!

    View: https://www.facebook.com/100002356130334/posts/2667747569980421/
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Особенно усталі нєвоюющіє, сидящіє в барах, хохочушіє на концертах "95 квартала" и на "рассмєши смєшного". Им надоєло защіщать родіну.
     
    Останнє редагування: 13 гру 2019
  3. Це не влада, це пародія, це карго-культ на владу.

    Вчора керівник держави разом з міністром МВС взяли на себе роль суддей і ще не обвинуваченим, ще не затриманим людям винесли вирок.
    На підставі чого: на підставі маніпулятивних здогадок про загальне хвилювання групи, грубого притягнення фактів за вуха і футболок з принтами.

    Мало того... для об'єктивності і неупередженості вони не придумали нічого кращого ніж передати справу на розгляд в Печерський суд судді Вовку. Портнов був зайнятий і не зміг?

    Сьогодні справа тріщить по швах. Тільки з прочитаного мною (а я заглядував у стрічку новин хвилин 15):
    - Дугарь, в той момент коли вона згідно версії слідства нібито фотографувала камери в Києві, перебувала закордоном про що є відмітки в закордонному паспорті, а в момент злочину - у військовій частині в зоні АТО, про що є документ з військової частини
    - Клименко, яка нібито підкладала бомбу, має алібі на момент злочину
    - Антоненко взагалі не схожий на мужчину з відео. Зокрема сьогоднішні фотки з його профілю за день до злочину і день після нього наочно показують, що борода в злочинця дуже відрізняється від бороди того, хто вчиняв злочин. Відрізняється він також статурою. Враховуючи факапи з принтами і інші, виглядає так що це взагалі ліва людина.

    Я розумію мотиви керівництва держави показати людям кіно про злочинців і як вони викривають злочини.
    Це необхідна річ в контексті обсирів на всіх фронтах, від економіки і соціальної сфери і закінчуючи зовнішньою політикою і русскім міром, що став ближче.

    Але вчора, бажаючи нагодувати плебс видовищами замість хліба, зробивши те, що роблять слідчі фальсифікуючи гучні злочини з метою отримання медальок, керівництво держави відкрило скриньку пандори.
    Звинувативши в злочинах не простих людей. А тих, хто бився за Україну. Звинувативши військових і волонтерів на основі фальсифікованих доказів (судячи з вищеописаного), а той час коли сепарів і терористів ви відпускаєте.

    І я вже не кажу про те, що справжні злочинці, після такого відео, зачистять всі ниточки і вже точно уникнуть покарання.

    Хотіли нагодувати ватний плебс видовищами, а відкрили скриньку пандори, яку закрити вони будуть вже не в силах.
    Mason Lemberg
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Спокій є тоді, коли бачиш, що країна йде в НАТО, а не відмовляється подати заявку. Спокій є не тоді, коли президент заграє з ворогом України, відходячи покидає свою землю. Спокій є тоді, коли СБУ ловить бандитів, шпіонів і невідпускає до Росії, як ото Цемаха. Який спокій, коли від представника ЗСУ чути, що наші солдати порозуміються з кацапськими. Неспокій є тоді, коли наші будуть разом патрулювати з тими, хто вбивав і вбиває наших синів.
     
  5. Якщо б ми беззаперечно вірили у те, що каже наша поліція, то за вбивство Каті Гандзюк сиділа б невинна людина, Микола Новіков. Про доведеність підозр проти нього особисто казав радник Авакова Антон Геращенко. Хоча вже тоді було відомо, що Новіков був у зовсім іншому місці під час здійснення замаху. До речі, Яна Дугарь, одна з підозрюваних у вбивстві Шеремета у час, коли вона, нібито, знімала на відео камери спостереження біля будинку майбутньої жертви замаху, за офіційними документами була в АТО. Подивіться на скріні. Що із цими письмовими доказами її алібі, їх досліджували слідчі?

    У випадку із Миколою Новіковим, його алібі не цікавило ні слідчих, ні Геращенко - їм просто треба було повісити на когось замах на Катерину Гандзюк. Зате тепер підозрюваний у замовленні вбивства, Мангер, попри усі докази - на свободі. А його радник став спонсором передвиборчої компанії партії "Слуга народу". Він надав від 20 до 26 мільйонів гривень, щоб "Слуги" поставили рекорд і створили моно більшість у Верховній Раді.
    Посилання на розслідуваання BIHUS.info про ці мільйони для "Слуг" у першому коментарі.

    Якщо ми віримо на слово підлеглим Авакова, то виявиться, що саме кардіохірург Юлія Кузьменко вбила полковника СБУ Хараберюша у Маріуполі. Про те, що це одна жінка казав той самий радник міністра МВС Антон Геращенко. А ще Геращенко казав, що ця ж сама група готувала замах і на нього самого. Подивіться скріни.

    А що там з організатором замаху на Бабченка? Яке шоу було від СБУ з залученням Президента: воскресіння "вбитого" Бабченка, затримання орагнізатора Бориса Германа, а тепер Герман на свободі, шле фоточки з привітами з Ізраілю.

    Так який був мотив у кардіохурга і музиканта-військовослужбовця, щоб холоднокровно підкласти вибуховий пристрій, натиснути кнопну і вбити Шеремета? Нам кажуть, що мотив - не головне. Для ідеаліста-революціонера-бомбіста - так. Він в полоні ідей і таке інше. А для цілого гурту інших осіб мотив має бути обов’язково. Там же не лише жінка-хірург із співмешканцем, не лише військовий рок-музикант, не лише військова медсестра Яна Дугарь, не лише Інна і В’ячеслав Грищенки, не лише їхній товариш, який застрелився... Цих "не лише" вже семеро. А сьогодні до них додалися ще двоє волонтерів, подружжя Акастьолових, до яких прийшли з обшуком. І ніхто не тікав, не залягав на дно... Не забагато для безкорисливих іделістів?

    Я нагадаю, що змова Наді Савченко і Рубана про планування теракту у Києві стала відомою СБУ на першому ж сторонньому військовому, якого спробували завербувати. Зброю для теракту підозрювані тягли вже під контролем сбушників. А тут лікарка таку банду ідеалістів зібрала, так виходить?

    Мотив має бути тому, що комусь потрібно фінансувати це величезне угруповання і забезпечувати, десципліну і конспірацію великої групи осіб. А поки кількість підозрюваних роздувається, як мильна булька: сьогодні були обшуки у волонтерів Акастьолових - теж по справі Шеремета. Не слідчі, а якийсь принтер, який друкує підозри і ордери.

    Тим, хто репертує "вбивця має сидіти в тюрмі", нагадаю, що у випадку із вбивством Гандзюк у тюрмі опинилася б невинна людина, а вбивці залишилися б невідомими, а безкарність мотивувала б їх до нових злочинів. А, ну да, підозрюваний у замовленні вбивства, Мангер, і так вже на свободі, а його дружки віслинюють мільйони на потреби партії влади.

    Ще одне питання: чому брифінг із доказами вини підозрюваних у вбивстві Шеремета перетворили на шоу з залученням Президента? У мене поки одне пояснення: щоб натиснути на суддів і сформувати суспільну думку. Я не знаю, чи пов’язані з вбивством затримані особи, але я вже багато разів бавчив, як інших людей кидають за грати заради зірочок на погонах та утримання у міністерських і прокурорських кріслах.
    Александр Курбатов
     
  6. В той час як по Майдану гуляють журналісти каналу "Звєзда", а начальник Управління цивільно-військового співробітництва ГШ Олексій Ноздрачов робить заяви щодо «реінтеграції» української та російської армії

    "Спецназ выломал двери в квартире Антона Мухарского и провёл ночной обыск." Вчера Мухарский поюзал зелоха, а ночью спецназ выломал у него в двери квартире и провел обыск. : ukraina

    Антін Мухарський:
    СЬОГОДНІ ВНОЧІ СПЕЦНАЗ ВИЛАМАВ ДВЕРІ У МОЇЙ КВАРТИРІ НА ПОДОЛІ, ДЕ ЖИВУТЬ ОРЕНДАРІ. ОБШУК ТРИВАВ 5 ГОДИН!!!

    Вчорашній пост Антіна:
    Спасібо житєлям Крівбаса...
    ШОУ!! ШОУ!!ШОУ!!!
    Ця путінська консерва все пертворює на ШОУ!!!
    Тіки замість Юзіка і Жєні - Аваков та полковники МВС з обов'язковим монологом Зеленського в кінці!!

    Ця пресконференція - Шоу: структурована спланована, та цинічна акція з дискредитації усього волонтерського руху та вереранів АТО, шита білими ниткам!

    Шиють обвинувачнння за телефонними інтонаціями та фразами вирваними з контексту бесід (як ху#ова бульварна преса), даючи перед усім 'простому народу каторий устал от войни' сигнал мочити 'ср@них поцрєотов'...

    Інформ війна в найцинічнішому її вимірі, в той час як по Майдану гуляють журналісти каналу "Звєзда"!!! П...дець!!!
    Антін Мухарський
     
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Звісно - в Мінську! Він і жбурлявся мінськими паперами!
    От дивно, можна подумати, що здати інтереси країни можна так, що це не відкриється. А як же виконувати?
    Але порохоботам все одно - в них логіка рибки-гупі.
     
    • Тупо Тупо x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Є суд, хай розбираються.
    Те, що дехто вертаючись з війни, не може зупинитись вбивати чи спокушається на великі гроші за заказні вбивства, не маючи гідної роботи, це часто буває в країнах, де точаться військові дії.

    Зараз тільки-тільки викрили кілерів з добробату, що дитину застрелили. Все доведено, признання є.
    Не думаю, що зараз притягли за вуха факти на невинних атошників, бо президента підставляти ніхто б не став .
    А ще треба державі приймати якісь рішучі рішення для адаптування таких людей до мирного життя, робочі місця, усіляка побутова допомога. Бо суспільству тільки тероризма всередені країни бракувало.
     
    • Тупо Тупо x 2
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    [​IMG] нещасне диво в пір'ях з інтервалом рівно в 1хв продовжує ліпити свої дитячі"тупо")). Хвореньке, зле, мовчазне...Що тобі треба тут на форумі? Напиши хоч щось зв'язне, чи ти зовсім хворе? :)Я тобі обов'язково відповім - я вже тебе вивела з ігнору.
    :) чекає, не уходить, бо треба нажати "тупо" і з радістю побігти далі шукати мої пости. Не читає, не пише...Ані ївши, ані пивши, скачи дурню ошалівши)
     

    Вкладення:

    • Тупо Тупо x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Нинішня влада робить все, щоб через деякий час сказати, що ти був активістом Майдану, волонтером чи добровольцем було соромно. Щоб у майбутньому кожна адекватна патріотична людина тричі подумала чи приймати участь новому Майдані, допомогати армії чи ну його... Але все ж таки вірю, що Зе та його куратори помиляються... Не та країна!!!
     
  11. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Операция "Реинтеграция", Або Зачем полковнику рот



    Оба, началось!



    «шьо ви імєєтє сказать за реінтеграцію з росіянськими військовими і бойовиками…»



    Ну, тогда вечер в хату. Убирайте детей от наших веселых экранов, а лучше отправляйте их к бабушке, или даже сразу в Израиль. Потому шо с веселых экранов польется такая Зрада, шо зрадодемон, зрадозавр и зрадзилла разбегутся с визгом.







    Итак, кто же предложил нам «реинтегрироваться» с войсками агрессоров и окккупантов? Читаем досье: начальник Управления гражданско-военного сотрудничества ВСУ Алексей Ноздрачев.



    Иными словами — командир «симиков».



    Кто такие симики (от «сивил-милитари корпорейшн») в армии не знают только люди со странностями или приравненные к ним околовоеннослужащие, ни разу не попадавшие в зону боевых действий. Это такая прокладка между гражданскими и военными, частично выполняющая гуманитарные функции, частично эмпишные (в тех местах, куда доблестная Нацгвардия заходит редко, потому что форма слишком новая, может испачкаться)



    Например, симики забирают двухсотых. Не свежих, которых притащат свои же товарищи, а хуйпоми чье тело, котрым уже лисы брезгуют. Или дохлую бабку, которую случайно нашли в доме.



    Этим их функцкии не исчерпываются, естественно, но в целом их роль ясна. Именно симики вывозили утопших рыбаков из Бердянского, отловленных то ли на десятый, то ли на тринадцатый день — я описывал описывал это случай, когда ненасытная утроба Фокс из любопытства поднял край брезента в пикапе «чиста пасматреть», и через секунду я понял — кто тайком сожрал консервы из индюшатины, заедая волонтерским зеленым горошком.



    Опять же обмен телами — их работа. Почему? Да чтобы не повторилась та же хуйня, как в ДАП, когда под предлогом «забрать убитых пацанов» противник заминировал наши укрепления. Или чтобы тело двухсотого не стало объектом снайперской охоты. А для этого хочешь, не хочешь, надо договариваться с той стороной



    То есть вынужденный контакт с противником — это часть их работы как мортусов, иначе наши матери не дождутся своих павших героев, а участки ростовского скотомогильника подешевеют. На ростовские участки мне как то поебать, но наших солдат надо возвращать домой всех, до последнего, живые они или мертвые.



    Кроме того у сивил-милитаров есть еще дохуя обязанностей, которые я не буду расписывать — но которые так или иначе предполагают коммуникацию с противником. Потому что ставкой может стать мирняк, например. Или объекты инфраструктуры, в которых равно заинтересовано население с обеих сторон. И все они предполагают вынужденный контакт с врагом.



    Из этого снановится предельно очевидно, что сивил-милитари ВСУ в той или иной мере аффилированы с СБУ. И не делайте круглые глаза, все, кто шарится по «красной зоне» так или иначе имеет контакт с СБУ. Да, и я тоже, упс! Все врачи имеют. Ко мне подошли, представились и объяснили свои трудности и мои возможности. Определили, что служить я им не должен, но помогать обязан.



    Поскольку ты не сидишь на цепи в располаге, шароебишься по округе и более-менее знаешь практически всех местных, вплоть до состава самогона у Дяди Мартына и артериального давления у Тети Светы, то незнакомый велосипедист с лукошком грибов в середине декабря тебя явно заинтересует. Дежурный на посту скорее всего просто проводит его взглядом. А что он сделает? Бросится догонять? Застрелит на всякий случай? Побежит докладывать командиру?



    Поэтому повторю: то, что работа симика так или иначе связана с контактом «по ту сторону», это такая же тайна, как то шо золотарь имеет дело с говном, а не с золотом.



    ***

    Так вот должность главного симика — она сладкая с точки зрения Сук Народа, котрые подгребают под себя любую позицию, так или иначе связанную с силовыми ведомствами — а особенно с ГШ ВСУ и отчасти СБУ. Потому что в Квартале-95 уже никто работать не хочет. Заебало артистов гримироваться, цветы эти получать, на поклоны выходить... А тут целый полковник! Тем более, имея ручного симика можно такие сальто через линию фронта крутить — ой вей!



    Ну и дело, собственно, сделано — полковник отстранен за перевранные слова, теперь еще один артист варьете может пришивать к лосинам лампасы.



    Все. Забирайте детей из Израиля и от бабушки и сажайте обратно к нашим веселым экранам, пусть поучатся как правильно жить.



    Для примера — вспомните какой вой аваковы-геращенки подняли, когда при Муженко взрывались склады боеприпасов. Потом что надо было потеснить НГШ и впихнуть своего человечка в Генштаб. Сейчас склады рвутся еще веселее, последним, кажется, на днях ебнул склад 35 ОБрМП — но шо Аваков, шо Геращенко, шо оба брата Зорян и Шкиряк как вакуума в рот набрали и только глазами из под коряги крутят. Не Хомчака же им менять!



    Точно так же и до скандального высказывания полковнока про «реинтеграции сотрудничества» - они что, не знали чем заняти симики, и каким образом они это делают? Что представляет собой это «сотрудничество» и каким образом оно «реинтегруется»



    Это вы не знали. И я вам сейчас рассказал. Примерно. В самых общих чертах.



    А они знали лучше вашего. Поверьте. В «красной зоне» это каждая собака знает.



    ***

    Так вот. Печально, конечно, что у полковника Ноздрачева нет речника, которы бы мог боле-менее понятно разъяснить — что его керивнык имел в виду (хотя бы на том уровне, как я вам сейчас распедалил). Возможно, полковник решил сам, и получилось стандартное: «в общем… э... и целом имеются задатки и недостатки, но мы их улучшаем и боремся… э… за сохранение изменений… как в наступающем году, так и в нашем ведомстве... »



    Военным лучше иногда материться, чем говорить. Или жевать чего нибудь, в крайнем случае ствол пистолета.



    А может быть он как раз ровно все изложил как специалист — забывая однако тот факт, что далеко не каждый военный знает что такое «гражданско-военного сотрудничество», aka «simic». Не говоря уже о обывателях, для которых это нечто, в лучшем случае смутно связанный с игрой в sim-sity.



    И имел он в виду, что надо иметь отработанные методы вынужденного взаимодействия с противником по линии сивил-милитари, а не пользоваться маханием белым флагом из окопа, нешифрованной радейкой с переговорами неустановленного «атамана Гунявого» (который потом искренне удивляется: «Кто стрелял? Никто не стрелял!») или посредническими услугами Бабы Тони, имеющей (по слухам) двоюродного внука в Новоазовске.



    Но лопата медийного говна была подана читателям настолько мастерски, что даже я, имеющий личный опыт работы с симиками на протяжении не одного года, подавился айраном и прочитал заметку дважды — пока понял где тут собака порылся.



    Запомните самое главное: все, что говорят россияне и их зеленые коллаборанты — заведомо ложь. Даже если они утверждают что «дважды два — четыре». Берите калькулятор и перепроверяйте. И если на калькуляторе «пять» - значит «пять».



    Калькулятор может поломаться, но он не может пиздеть сознательно. В отличие от россиян и их малоросских пособников.(с)
     
  12. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Ждем всхрюка Васисуалия о "праклятам парашенко и милом бубочке".
     
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    • Тупо Тупо x 1
  15. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    З Вашої реакції я зрозумів, що Зеленському закидають, що він, мовляв, про щось домовився із Сурковим, а потім здав назад.
    По-перше, виникає резонне питання, якщо Зеленський обманув Суркова, то який сенс був йому здавати назад? Що - сам Порошенко сидів в Парижі під боком Зеленського і сказав - не роби цього, відмовся? Малоймовірно.
    А по-друге, чому це там хтось так переживає за Суркова, що його, такого хорошого, обманув такий нехороший Зеленський? Головне - які папери підписані, а не те, що там балакають перед цим. Балакати можна що завгодно. Але лише офіційно утверджені документи грають роль, і на них потім повинні всі орієнтуватися, і по них будуть судити, виконуються вони чи ні.

    Так що, на мою думку, якщо хтось так переживає за Суркова, що його Зеленський обманув, той є ні ким іншим, як сурковським прихвостнем.

    Я цілком поділяю Вашу думку, що під словом "договаривались" мались на увазі саме Мінські домовленості, підписані Порошенком. І можливо, Зеленському вдалося трохи відтіснити дєдушку Путіна з його позицій, переконати в чомусь, що вигідніше для України. Але молодий і хитрий Сурков відразу це побачив, розлютився і послався на те що "договаривались" в Мінську.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Децентралізація (визнана однією з найуспішніших реформ попередніх урядів) до Зеленського йшла по лінії економічній, коли бюджет перерозподілявся на користь місцевих органів влади - це зменшує корупцію і робить використання коштів більш раціональним. Так від цих повноважень наші зелені реформатори і технократи відкусили добрячий шматок.
    Зате почали децентралізацію політичну, котра має всі шанси обернутися федералізацією - з усіма невтішними наслідками, котрі з цього випливають. Для цього й пропонуються зміни в Конституцію
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)