Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Тільки порохоботи показують не патріотизм, а культ вождя і лизоблюдство.
    Кому "вам"? Я писав не раз, напишу ще раз, у кого коротка память. Ви були не реалістами, а романтиками, я говорив, як би нам не хотілось, такий відрив не подолається, будь хоч 100% підтримка Порошенка від Львівщини його це не врятує, а ви ще заспокоїтесь не можете.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Баян Баян x 1
  2. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    За попередньої влади у деяких народних обранців також були за плечима злочини, але все було шито-крито.
    Пригадується там якийсь депутат, здається із Одеси, якого свого часу судили за хуліганство, потім він став генералом поліції.
    Про двічі несудимого я вже і мовчу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Яке дійсно мало місце та набуло вже тоді гротескних форм.

    Згоден.

    ) У цьому і є сенс демократії - коли одна сволота гризе іншу,
    а нормальні люди обирають між тих двох сволот
     
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я зараз не про минуле, котре ніби може стати виправданням для когось. Я про конкретні слова конкретної людини в даний час.

    Бо одно діло в передвиборчій гонці нагородити купу арештантів про світле майбутнє, чи в запалі пообіцяти негайно провести розслідування по справі застреленого поліцаями хлопчика і покарати винних. Там є купа виправдань - то народ сам не хоче йти у світле майбутнє, то менти загубили зброю, з котрої застрелили Кирила, тому слідство тормознуло.
    Там все понятно.

    І зовсім інше діло сказати конкретно:
    Якщо завтра буде хоч один факт, хоч щось, завтра я змушу цю людину скласти мандат і піти з партії "Слуга народу" – наголосив президент.

    Про тотого слугу я вже свою думку склав..
    Тепер слово за Зеленським.
     
    Останнє редагування: 21 лис 2019
  5. Термінові новини!
    Зеленський побриє зону бікіні перед зустріччю з Путіним.
    Зуб дає.
     
  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я про це вже неодноразово писав. Ті, що рвуться до влади - більш ушлі і більш брехливі. Тому дуже рідко трапляється таке, щоб до влади прийшла порядна людина. Буває, але то, як правило - романтик, який зіткується із реальністю. Про це казав колись Кравчук (я переказую своїми словами) : дай владу ангелові, і в нього наступного дня на голові пробиватимуться ріжки.
    Тому має бути демократичний вибір влади, щоб попередня сволота боялася наступної і не розперізувалася.
    А перефарбування в польоті і наяву - я про це також писав.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Дещо подібним моментом істини в моєму ставленні до Порошенка була ситуація з Саакашвілі. Я тоді говорив, що щойно Порошенко відсторонить від влади Саакашвілі, перший стане для мене цинічним брехуном. А коли Саакашвілі ще й незаконно викинули грубою силою з України, то для мене, та й думаю, для сотень тисяч, як не мільйонів українців це стало поворотною точкою, щоб не голосувати за Порошенка ніколи в жодному разі. Про це я також багато писав і нахватався негативних оцінок.

    Тепер пильно слідкуємо за Зеленським.
    Те, що в його команді з"явиться багато пристосуванців, в мене не викликало жодних сумнівів.
    Поглянемо, як вони відсіюватимуться.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  8. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Якийсь той ,Зеленський...о-о,інфантільний! Жаль пташку!:cry:


    View: https://www.youtube.com/watch?v=cjOsrx4vKVI
     
  9. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Зелебобики, напомните, я вам сегодня уже говорил, что вы долбойо..ы?Ну как можно быть такими тупыми?(Вопрос риторический, если что),Этими словами ваш "бубочка" расписывается в том, что он хер не только на рояль ложил, но и на Конституцию Украины и избирателей.Президент в Украине НЕ МОЖЕТ влиять на партии.Депутат- персона ВЫБОРНАЯ.То есть, "бубочка" сначала обосрался с отбором кандидатов от своей "партии", а потом положил большой и толстый на избирателей этого поца, которые за него голосовали.Ну и походя положил на Конституцию, когда расписался в том, что является мажоритарным акционером "партии" слуга народа.И ваще- "аз есмь царь наполеончик".
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  10. Новые лица, говорили они. Все прозрачно, никаких конвертов. Все теперь будет по другому, обещали они.
    Зато всех пенсионеров и субсидиантов проверят на получение дохода. И "якщо вдасться знайти порушення, ті гроші, які українці отримали незаконно, змусять повернути до бюджету". Ибонехуй

    В Україні перевірять усіх пенсіонерів, у декого заберуть гроші: ''Слуга народу'' ухвалила закон

    View: https://www.facebook.com/100000659128651/posts/2878483508850258/
     
  11. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    )) А на паркані XУЙ написано - ти що, повірив?
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Гадаєте, що цей буде краще за попередників? У мене за нього рука не піднялася голосувати, хоча вважаю, що не можна йти проти волі небес, тому не маю й краплі надії на краще. Іноді хочеться, щоб вже розпочалося і все закінчилось... Але згадую вірша свого, який закінчив за 5 років, неначе хтось за мене його докінчив.
     
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    І що?
    Що на це кажуть небеса?

    /бо вірша я не читав - там в першій же лінійці ясно сказано: Не марнуй часу/
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    "На чолі держави – колишній генеральний продюсер телеканалу “Інтер” часів Віктора Януковича. На чолі парламенту – колишній активіст Партії регіонів. На чолі президентського офісу – уповноважений уряду Миколи Азарова з боротьби із корупцією".

    [​IMG]
    About this website

    BYKVU.COM

    Майдани і реванш
     
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    MayorMayor

    Скільки нити? Повторяв вже не раз, раз нема реакції, напишу ще раз, були виборці, не стільки прихильники Зеленського, скільки противники Порошенка, значить було за що.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Баян Баян x 1
    • Тупо Тупо x 1
  16. Читаю Зеленського і офігіваю від масштабів фарсу. Про яку Гідність може йти мова від людини, яка веде державу до каптіуляції?

    Людини, яка оточила себе негідниками. Нагадую, Богдан входив до делегації уряду Азарова до РФ під час візиту якої знищили Угоду про Євроасоціацію.

    Зеленський за останні півроку методично знищує усі надбання Революції Гідності. Наступ на Конституцію, тиск на судову та правоохоронні системи, спроба запровадити цензуру.

    Зеленський став гарантом для людей Януковича. Всі вони повертаються і чують себе в безпеці. Більше того, Портнов керує ДБР.

    Тому привітання Зеленського це фарс й знущання над пам'яттю Героїв Небесної Сотні.

    Сьогодні ми зберемось на Віче для того, щоб продемонструвати єдність всіх українських сил і готовність протидіяти капітуляції та реваншу. Наше завдання зараз це сформувати єдиний список вимог,створити спільну платформу для об'єднання зусиль партій, громадянського суспільства та громадян вцілому. Ну і діяти разом. Сподіваюсь сьогодні Майдані побачити усі майданівські сили. В єдності - сила! В силі перемога!
    #МИ_МАЄМО_ГІДНІСТЬ
    #РУХ_ОПОРУ_КАПІТУЛЯЦІЇ
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)