Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    :facepalm:# ТО ЛІ ЯЩО БУДЄТЬ!@:yes:

    upload_2019-11-9_15-59-20.png
     
  2. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Меркель призвала Европу “защищать демократию”
    Ой,пацан по-вуха вже в...проблемах.
    Зі Всіма!:facepalm:
    Катрен - пророча ругань

    Зєля,Зєля,хлопчик Зєля,
    Куди ж ти запхався?
    Чи не бачиш Хто навколо?
    Дивись щоб не всрався!
    Путя має Тебе в дупі,
    Трамп десь на запас,
    щоб як треба буде зжерти,
    то зіжре за-раз!
    Макрон має тебе в споднях,
    Меркель має в носі...
    Ой,ще взує тебе моцно..
    Поматросіт-й-бросіт!
    Хайфа,Хайфа,то твій вихід,
    а не демократи,
    що насцяли в-зупу Трампу
    й тобі будуть сцяти
    !
    То такі гамериканці ,
    супер-демократи -
    їм тебе купити легко,
    ще легше продати!
     
    Останнє редагування: 9 лис 2019
  3. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Mykhaylo Khomchyn

    І що ця копіпаста доводить?
    Нічого надзвичайного ще не сталося. Принагідно, у 2014 так само були розмови, що у І турі повинен перемогти Порошенко, тоді, і війна закінчиться, і економічна ситуація покращиться..., також не в усіх оправдались сподівання.
     
    • Баян Баян x 1
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    То просто капець.

    [​IMG]
    About this website

    WSJ.COM

    Ukraine Corruption Concerns Stall IMF Bailout
    The IMF has put off a bailout for Ukraine because it is worried the country’s president won’t recoup money allegedly looted from banks.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  6. Зеленский поручил Кабмину разработать общий стандарт меню для ресторанов.

    Зеленский поручил Кабмину разработать общий стандарт поручений Зеленского Кабмину.

    Зеленський видав указ про стандарти новин. Оруел знав, що ми житимемо у клоунократії!!! І сміх і гріх. Тепер у новинах обов‘язковим буде , як я розумію називати Україну повією і грати причинним місцем на роялі.
    Я не хочу бути критиканом. Я щиро хочу, щоб Україна рухалася вперед як європейська демократія, хто б не був президентом. Але хто йому підсовує цей малограмотний диктаторський абсурд??? Ау!!! Є ж серед слуг не тільки слуги ідіотизму, а й слуги совісті і відповідальності? Зупиніть його!!!
    PS. А закон про заборону громадянам країни-агресора володіти медіа не потрібно розробляти у Кабміні. Потрібно просто перестати блокувати на догоду країні агресору мій законопроект 2072 , у якому така заборона ефективно виписана. Мені шкода, що президент моєї країни виглядатиме у світі як смішний маленький тиранчик.

    View: https://www.facebook.com/1058993524/posts/10217365454582537/
     
  7. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Міжнародний валютний фонд відклав допомогу для України, оскільки побоюється, що президент країни не поверне мільярди доларів, нібито розкрадені з банків - у тому числі той, який колись контролювався близьким прихильником, - стверджують люди, знайомі з переговорами.
    МВФ заявив президентові Володимиру Зеленському, що він повинен наполегливо шукати відсутні гроші, щоб виконати обітницю очищення фінансової системи, відірваної від шахрайства, відмивання грошей та крадіжок.
    Фонд натякнув на ці проблеми, коли заявив, що затримав схвалення нової застави у вересні. Чиновники МВФ виявили "недоліки в законодавчій базі, всеохопній корупції та значній частині економіки, де домінують неефективні державні підприємства чи олігархи", - заявив тоді Рон ван Роден, керівник місії фонду.
    Чиновники центрального банку України повідомили The Wall Street Journal, що вони зобов'язані позбавити занепокоєння МВФ та відновити зниклі банківські депозити.
    "Очікування МВФ та інших міжнародних партнерів полягає в тому, що ми повинні докласти всіх зусиль, щоб повернути ці гроші", - сказала в середині жовтня перший заступник губернатора центрального банку Катерина Рожкова.
    Керівник центрального банку Яків Смолій сказав журналісту, що сподівається забезпечити новий кредит МВФ до кінця року.
    _____________________
    ТРЕБА РОБИТИ ТАК,як Греція...яка набрала 330 млрд.долярів і-і-і...ніц не віддала й по-нині! Бєня брав,Бєня нехай і віддає в Швейцарію!:haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Капець? :))) Анекдот, тільки анекдот тупий.
    То слуги народу розікрали гроші з банків???
    Скільки треба часу, щоб прибрати за командою вашого любого державного діяча?
    Тільки цим і займатися треба, більше нема чого робити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Тупо і примітивно, думати, що те, щоо було у спектаклях "95 кварталу", буде у новинах, вже були страшилки перед президентськими виборами і ніщо не справдилось.
     
    • Тупо Тупо x 1
  10. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Буля,ну чого Ви Миху Тупо вліпили?
    Ви...Ви з тим Зелею,як ото-во...:)))

    View: https://www.youtube.com/watch?v=GxhEkry7JD8
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Останнє редагування: 9 лис 2019
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    То розікрав татко зебобіків - Бєня. Між іншим, при нинішній владі - недоторкана корова.:)))
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Не набридло? Вже ж давно пережували цю новину.

    The IMF is holding up the next set of loans until it is convinced Mr. Zelensky’s government will aggressively try to recoup an estimated $15 billion stolen from more than 100 banks, including PrivatBank, over the past decade.
    The IMF, however, remains skeptical after a history of broken promises. Kyiv hasn’t successfully completed any of a series of IMF bailout packages over the past two decades, with systemic corruption at the heart of much of that failure, according to IMF records and officials.
     
    • Тупо Тупо x 1
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Навіть перекладу, Василю.
    МВФ задерживает следующий набор займов до тех пор, пока не убедится, что правительство г-на Зеленского будет настойчиво пытаться вернуть около 15 миллиардов долларов, украденных из более чем 100 банков, включая ПриватБанк, за последнее десятилетие.
    МВФ, однако, скептически относится к истории невыполненных обещаний. За последние два десятилетия Киев не выполнил ни одного из ряда пакетов помощи МВФ, и, согласно отчетам и должностным лицам МВФ, системная коррупция лежит в основе большей части этой неудачи.
     
    • ... ... x 1
    • Тупо Тупо x 1
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я ж кажу - це анекдот, що Мих це вивалює як провал Зеленского.
    Мих не доганяє, що вивалює історію імпотентності свого куміра - великого державного діяча Петра, якщо не преступну пряму його провину.
    Зеленський не мав жодного відношення до тих 100 банків, а от Порошенко мав відношення до всього - це був його особистий стиль керівництва.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо Тупо x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я зрозумів. Бєня - хароший. При Пєті був в бігах, а зараз - недоторкана корова. Україна може не отримати кредит через те, що Зе прикриває Бєню.
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)