Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. Знаєте, я думаю, що Зеленський прийшов в наш світ, щоб в ньому ми побачили себе. Свою інфантильність, непрофесіоналізм, шапкозакидництво, дріб'язковість, мстивість, своюхатускраю, мракобісся, вузьколобість, заперечення здорового глузду, віру в доброго царя, помилки практично в будь-якій сфері, безвідповідальність, егоїзм і ще з десяток різних гріхів. Зеленський собою показує нам їх. Щоб ми побачили. Побачили себе з боку. Ох * їли. І нарешті вилікувалися.
    Так, в цьому сенсі Зе дійсно Месія, щоб всі наші перераховані вище гріхи забрати з собою.
    ... ні, хлопчики і дівчатка, це буде вже навіть не Майдан ...
    Аndrew Bulgarov
     
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Вынесет всё — и широкую, ясную
    Грудью дорогу проложит себе.
    Жаль только — жить в эту пору прекрасную
    Уж не придется — ни мне, ни тебе».
    Н.А.Некрасов.

    Чекати лишилось не багато.
    До 9 березня наступного року.
    Чекаємо на вирок.
     
    • Тупо Тупо x 1
  3. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    upload_2019-10-10_22-26-35.png
    “Коли ми підійдемо до прийняття цього рішення, то дамо цьому необхідну оцінку. Я не Нострадамус. Ми прагнемо зробити так, щоб тариф не збільшувався, все для цього робимо, але це не тільки від нас залежить. Зараз я не хотів би давати відповідь на це питання. У мене її немає”, – підсумував прем’єр-міністр.
    "Я не Нострадамус": Гончарук висловився про підвищення тарифів
    А Нотоцомус висловився про те,що буде!:preved:
    00000aas34р2hк43евs7a3а6н2sу3r43к43е2е4v3Р43459.jpg
     
    Останнє редагування: 10 жов 2019
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона



    View: https://www.youtube.com/watch?v=R9ukqTmf66I&feature=share
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  6. Ви хоч уявляєте, як оцінюють іноземці інтелектуальний рівень народу, здатного вибрати таке своїм лідером?
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А хто має уявляти? Зебобіки?
     
  8. Цей ад припинився на деякий час.
    Якщо ви вважаєте, що це було фіаско, то ви явно з тих що за нього не голосували. Його фанам все це зайшло на ура, що відверто каже тільки про одне - коли їх називали ідіотами, то це була не образа, а констатація факту.

    Проте, зеля не зрозумів одного - він відпрацював на свою публіку, яка і так нікуди не збиралася, а ось ту активну частину населення він не те щоб налякав, але скоріше чітко сформулював: суверенітет - значення не має, і якщо він буде формальним його це влаштує. Звісно, що це дарма для нього не пройде.

    Робіть ставки, скільки просидить на троні цей голий король стекловати.
     
  9. Так званий "прес-марафон" може викликати хіба співчуття та нерозуміння.

    Мабуть зараз найелементарніший коментар з цього приводу - це цитата з відомого анекдоту про чукчів:

    "І чого приходив? Може сказати щось хотів..."

    От тільки нічого так і не сказав. Хоча намолотив язиком пів воза вовни...
     
  10. Ніхто нікого, крім себе, не "зробив". Коли один в автобусі обісравсь, тхне весь автобус. З чим зелебобіків і поздоровляю.
     
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Брешете.
    То ви з дідом Петром так би хотіли. Петька он марафон бачив кілька хвилин, а судить за цілий день)))
     
    • Тупо Тупо x 1
  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я вважаю, що на висероперепости просто не слід звертати уваги.
    Я дивуюся, як Зеленський витримав ці, здається, 14 годин і не захрип, не зірвався, не ляпнув зайвого.
    Якби ляпнув зайве, то це було б у висероперепостах негайно. А так - загальні висери: "нічого не сказав, бла-бла, голова порожня".
    Я вважаю, що слід дочекатися оцінок марафону Зеленського з-за кордону та реакції українського суспільства (навіть останньої - в першу чергу).
    Зеленський ні від кого не ховався, всі хто хотів завдавали йому запитання які хотіли. Відповідати ще й англійською (між іншим, досить пристойною, з набагато слабшим акцентом, ніж у того, хто закінчив факультет міжнародних відносин КДУ, а згодом став президентом) уже пізно ввечері - це дуже важко.
    Особливо важко, коли говориш те тією мовою, якою говорив з дитинства. Знаю із власного досвіду.
    Але важливо навіть не те, якою мовою і як довго він відповідав. Важливо те, що не ховався від журналістів, прикриваючись обмеженим за кількістю журналістським пулом ретельно відібраних з ретельно відібранними запитаннями.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Та шо там чекати,вже висвітлюють ті реалії які маємо і на які слід чекати...
    А язиком "мудро" ля-ля,фа-фа,то й ми тут на ЛФі всі вміємо! :cry:
    upload_2019-10-11_9-0-55.png

    “Ні капітуляції”: Зеленський образився за “х-ло”


    View: https://www.youtube.com/watch?v=2Mjqz4EzEro
     
    Останнє редагування: 11 жов 2019
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Далі чудо в пірях ( Пріус ) ліпить, всім у кого інша думка негативні оцінки.

    Mykhaylo Khomchyn
    Нензо, легко когось критикувати, не будучи при таких обставинах у його шкурі. Були випадки, попадались затяті критики Порошенка, що кричали, що майдан ще повинен стояти, ніхто ще не посаджений і не покараний, не такий президент - ідеал майдану, але минулось, так і тут мине.
     
    • Тупо Тупо x 1
  15. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Пір'юс також на Гіннеса тягне. Пропорцією кількості оцінок "тупо" до кількості власних постів.
    Лапкою натиснути раз простіше, ніж самому щось написати.
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Вибирали тут по іншому принципу. Дехто переймається, як такий і такий мій поступок сприймуть сусіди, як такий мій одяг у якому я прийду сприйме якась бабка в церкві... А декому байдуже до інших, а робить як йому зручно, недоліки можна знайти і в інших народах.
    Будь у Зеленського інший суперник, міг би програти.
     
    • Баян Баян x 1
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я так зрозумів, що ви вже не можете відбирати потрібну інфу, а тим паче аналізувати. Взяли і просто поширюєте те, що вам до вподоби вашої внутрішньої черевини.
    З якого бодуна я буду лякатися якогось телевізора? То вам треба позбутися усього, бо все нас вбиває, отупляє і бісить)) А інтернет більш підступний, бо лукавий його придумав), тобто для військової мети, якщо ви знаєте історію. Хоча, завдяки йому, поширююттся знання і про святе писання. І тут теж набагато більше усілякого, то на відміну від ТБ майже безконтрольна брехня. Більший вибір інфи не гарантує її достовірність.
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    1% про свої досягнення - так норм?:)))
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)