Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  2. Що , злякався, що комуняки і путіністи позбудуться засобу впливу на людські мізки. Так телеаізор вже давно став засобом отупіння людей.
    Хто хоче давно вже отримує всю інформацію зі світовоі павутини.
     
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Це Зе, зараза така, винен! Це він керує ЛОР)

    У середині вересня цього року Львівська облрада вирішила реорганізувати обласну дитячу клінічну лікарню «ОХМАТДИТ».
     
    • Тупо Тупо x 1
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    угу, при Пороху таке не було.
     
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А хто там нині облрадою керує? Мусет Дубневичі, нє?;

    Во, ставленик Зе відклав реорганізацію, так що не скачіть вхолосту)
    Мальський відклав ліквідацію «ОХМАТДИТу»
     
    • Тупо Тупо x 1
  6. Ну що сказати? Хлоп непогано грає Зеленського. Натурально.
     
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Після всієї копіпасти та виливання помий Хомчином.
    Непогано пройшла прес-конференція, єдиний мінус, що я зауважив - затягування часу - за рахунок, по декілька журналістів заходить,запитання повторюються, чи не доречніше, зробити конференцію зі всіма, час проведення буде не такий довгий і запитання не будуть повторюватися. Хтось звернув увагу, як на запитання львівської журналістки крутився як вуж на сковорідці і так толком і не відповів?
    Не повністю задоволений Зеленським і враження, що не ефективно виглядає серед європейських та американських політиків один знайомий, сам російськомовний, не один це феномен "галичьких патрійотів".
     
    • Тупо Тупо x 1
  8. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    00000aas34р2hк43евs7a3а6н2sу3r43к43е2е4v3Р434.jpg
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Зеленський побив світовий рекорд — «найдовша прес-конференція» / відео

    Національний реєстр рекордів зафіксував новий світовий рекорд — прес-марафон Зеленського триває понад 8 годин, а це вже більше, ніж попередні пресконференції.



    View: https://youtu.be/HUNTdn42-ag
     
    • Тупо Тупо x 1
  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Кількість перепостів Хомчина за добу хто-небудь фіксує? На Гіннеса тягне...
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ось
    Пройшло п`ять років.
    Де Гаага?
     
    • Тупо Тупо x 1


  12. Во время пресс-марафона Зеленского зафиксирован случай заживления жопы у целой семьи.
    View: https://www.facebook.com/100007678779643/posts/2376431109289492/
    FB_IMG_1570732868457.jpg
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Бо п.Михайло писатєль,пр.Зєля болтун,а я катренярщик! Ги-ги! :)))

    00000aas34р2hк43евs7a3а6н2sу3r43к43е2е4v3Р4345.jpg
     
    Останнє редагування: 10 жов 2019
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Зате я дізнався, що ви в душі за Зеленського, та й сумніваюся, що ви за нього не голосували, бо по суті, ви його захищаєте.

    Доречі, про ставленика. Розумний чоловік.

    Для мене Дубневичі - нейтральні. Ні за, ні проти.

    Сказати, що вони аморальні - можна. Сказати, що від них користь - теж можна.

    Поки у нас панує політика олігархату, так буде завжди, а вона реально панує і краще, ніж за Пороха.
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Показати на карті?

    Гаага буде полюбе, рано, чи пізно. А от важливого свідка Зе відпустив.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  16. Хто Зеленського чув той над Кличком не сміється
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Дві третини часу про попередників. 0,5% часу - про свої досягнення. Пора міняти пластинку.
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  19. Сьогодні українці вперше побачили хто такий Зеля. До того він був клоуном, потім його ховали, потім він говорив, але в основному у вигляді записаних звернень і деяких коментарів на вузькі теми.
    Сьогодні він вирішив, що став настільки професійним, що може виходити і говорити годинами про все що завгодно, за межами теплих ванн.

    І те що я побачив, мене трохи засмутило, бо я думав про нього трохи краще ніж виявилося сьогодні, думав він більш самостійний.

    То ж висновки:
    1) Брехня як релігія. Він бреше. Бреше постійно, бреше навіть там де не треба і вірить в це. Вірить навіть в те, де брехня побита фактами.

    2) Лайкозалежність, оплескозалежність як релігія. Ця історія про світовий рекорд - це взагалі апогей пздєца. Це коли чувак в кріслі президента витрачає цілий день на балаган аби йому дали грамоту. Лайки, суспільна думка (не важливо чи правильна вона і хто її формує) визначають його світогляд. І це пздц, особливо на фоні інформаційної війни кремля, якій він не протистоїть.

    3) Як наслідок це сформувало достатно викривлене уявлення справедливості. Справедливість - це тоді, коли більшість людей одобрює. І не важливо чи винувата людина чи ні, і не важливо чого ці люди одобрюють той же арешт (навіть якщо основною причиною є огидна пика). З таким світоглядом живуть багато людей, але це якийсь абсолютно дефектний світогляд для Гаранта Конституції.

    4) В нього відсутня власна думка і навіть мінімальна здатність до аналізу. Його думка повністю сформована оточенням і це видно навіть по тих суперечностях які він викладає. Тому я не здивуюся, якщо чутки про жорсткі ігри за доступ "к тєлу" мають місце. Входиш в довіру - отримуєш реальну владу, як мінімум, в якомусь напрямку чи галузі.

    5) Він слабкий. Йому всі заважають, всі мемасики проти нього робить Порошенко. Бідний, не заглядає в американську пресу, там теж Порошенко все захопив. Всі винуваті, він хароший.

    6) В таких умовах, його не те, що до Хйла пускати не можна, а й навіть до Лукашенка. Зрештою, я в цьому переконався ще під час візиту в Польщу, де односторонні поступки з нашої сторони були трактовані ним як неймовірний прорив. Але тепер зважаючи на його повну несамостійність, важко й прогнозувати можливі результати.

    7) Маріонетка як суть. Маріонетка оточення. Маріонетка лайків. Маріонетка рейтингів. Маріонетка Порошенка.
    Звісно, Порошенко ним не управляє напряму.
    Ним управляє ненависть до Порошенка, змагальництво з ним, ненависть оточення до Порошенка.

    Оця маріонетковість, це прагнення оплесків, брехня самому собі - це дуже небезпечна фігня, яка може похоронити не тільки його, а й Україну.
    І походу немає інших варіантів його тормозити в неправильних рішеннях як сильні реакції на події громадянського суспільства.Mason Lemberg
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)