Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @mypucm, Ви колись по справжньому курили? Так щоб системно і хоча би рік, більше пів-пачки в день?

    Якщо ні, то можете не відповідати;
     
  2. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я тут запитував разів п"ять Гріма, чи повинні олігархи повернути вкрадені мільярди українському народові.
    І він відповів так, щоб усі знали його позицію у цьому питанні.
    Відповів у темі, яку крім мене ніхто не читає (його пост наводжу повністю, без скорочень).
    Тобто, красти - погано, а особливо погано красти вночі, коли темно і погано видно. Можна випадково наступити ногою на капкан.
    Ну, що ж - позиція зрозуміла, і я більше не буду приставати до Гріма з ідіотськими запитаннями.
    Розвиток теми про залізні капці, які надійно захищають пальці ніг від пошкоджень капканом, залишаю іншим.
     
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А мені не видно дописів Гріма :cry:
     
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    О, прийдеться брати чвертку і йти до Івана на телевізор;

    Юлія Мендель
    16 год ·
    Хто хотів конференцію? Отримуйте цілий марафон! Весь день Володимир Зеленський відповідатиме на питання ЗМІ:

    У четвер, 10 жовтня, о 10:00 розпочнеться прес-марафон з Президентом України Володимиром Зеленським. Глава держави відповідатиме на запитання журналістів протягом усього дня.

    Місце проведення: Kyiv Food Market, вул. Московська, 8.

    Формат заходу: представники медіа ставитимуть запитання Главі держави групами по 7-10 осіб. Групи змінюватимуть одна одну щопівгодини. Формуватимуться вони за списком акредитації.

    Кожне медіа отримає у відповідь на свій лист підтвердження зі вказаним часом для зустрічі з Президентом. Також представники ЗМІ матимуть змогу працювати у прес-центрі, організованому на території Kyiv Food Market, де здійснюватиметься пряма трансляція інтерв’ю.

    Крім того, марафон транслюватиметься онлайн у соцмережах на офіційних акаунтах Офісу Президента.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    • Тупо Тупо x 1
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Є тепер думки, раз нелегко справитись Зеленському із бойовими діями, якщо зумів обхитрити Порошенка, піти на його умови, щодо дебатів, з Путіним не так, що прийняти для зустрічі, диктує не Зеленський. Досвід може грати важливу роль, як починав працювати крупє - адміністратор відразу не міг поставити на серйозну гру по високих ставках, водій-початківець не може відразу їздити на великі відстані, по дорогах з інтенсивним рухом, по автобанах... Не дико би сприйняли дострокові вибори, але чи є гідні кандидатури? - закричать зараз порохоботи "Даешь Порошенко!", безвладдя - на користь не йде.
     
    • Баян Баян x 1
  7. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    це думки вслух чи кіт спав на клавіатурі? о_О
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Смішно Смішно x 1
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Трактуйте як хочете.
     
  9. У городі бузина- у Києві дядько. Я у мами дурачок, але то ніхто не бачить.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1

  10. View: https://www.facebook.com/100001492863657/posts/2538063242920080/
     
  11. Пробігся по стрічці, глянув що воно мололо

    Висновки:
    1) це суцільний ходячий набір комлексів і скелетів в шафі. Ну і звісно, Порошенко насрав йому в портки і досі сре.
    2) ніхера чувак не контролює (від слова ніхера), а його думка є думкою оточення
    3) патологічний брехун, який заганяється в двох фразах з інтервалом 5 хвилин
    4) він зробив пресуху для того, щоб вирішити питання формули Штайнмайєра і протестів, а походу своїми звинуваченнями в проплаченості противників штайнмайєра зробив тільки гірше
    5) Янек був не найтупішим президентом України.


    View: https://www.facebook.com/100011308905714/posts/914297392290549/
     
  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я Вас не бачу, бо Ви у мене в ігнорі.
     
    • Тупо Тупо x 1
  13. Теперь зрозуміло для чого Васька іздив на Схід. Моніка розкрила Васю:

    View: https://www.facebook.com/100007764793287/posts/2431741480427988/

    Вырежу этот кусочек в отдельную историю.

    А история в том, что приезжают с обеих сторон какие-то личности и постреливают. Вот и не удается развести войска, вот и не удается завершить войну.

    С обеих сторон. Постреливают. С ОБЕИХ СТОРОН, БЛЯТЬ, ПОСТРЕЛИВАЮТ.

    Этим видео я передаю большой привет личному составу ВСУ и прочих силовых ведомств, которые уже шестой год постреливают и не дают завершить войну.

    Надо.
    Просто.
    Перестать.
    Постреливать.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  14. На що інше ви розраховували? Для чого ви знущаєтеся зі свого здорового глузду, слухаючи цього барабана?
     
  15. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    • Смішно Смішно x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    То ви взагалі не маєте своєї думки, а тільки капіпастіте інших?
    Скільки платятт за таку работенку?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)