Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    мені нормально,
    уточнюю... поки тут буде погано з їхньої точки зору

    Україна (чомусь) біжить у Євросоюз, і там висувають умови...

    а чому в Україну ніхто не проситься?
    мені цікава ця задачка
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Сільска бидлота, яка в 30-х розкуркулювала тих, хто звик працювати.
     
  3. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    а звідки в України гроші, щоб купляти цигарки? :acute:
     
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Та нам нікого і не треба ;
     
  5. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    не зрозумів :scratch_one-s_head:
    ви не згодні з тим, що паління шкідливе?
    чи з тим, що в селі можна створити безліч робочих місць?
     
  6. Вот мне интересно - а что ХОРОШЕГО за полгода сделал Зеленский?
    (имея уже СВОЮ раду, СВОЙ кабмин, СВОЕГО генпрокурора - и ручные суды).

    Международная политика - ПРОВАЛ, скандал, развал антипутинской коалиции, Нидерланды теперь Украину обвиняют в МН17

    Война - запахло капитуляцией, оставлением н.п. и УКРАИНЦЕВ, которые там живут - на милость врагу.
    (А также "федерализацией" и "Боснией-и-Герцоговиной")

    Медицина - хронические больные остались без лекарств (кстати, сегодня митинговали под КабМином)

    Экономика - падает. Резервы сократились более чем на полмиллиарда долларов.

    Крупный бизнес / Международные инвестиции - предприятия кричат о давлении на них силовиков. + несколько КРУПНЫХ международных табачников (топ-налогоплательщиков Украины) заявили о готовности уйти с украинского рынка и ЗАКРЫТЬ ЗАВОДЫ (в т.ч. Прилуках и Харькове).

    Мелкий бизнес - СТОНЕТ от "чудо инициатив" зеленых (кассовые аппараты, запрет ФОПам предоставлять услуги..)

    Тарифы - будут ПОВЫШАТЬСЯ (по Киеву планируют повысить отопление на 30:wacko:

    Зарплаты - повышаться НЕ будут. Зато грядут сокращения.

    Соцзащита - планируется новый "рабовладельческий" трудовой кодекс, по которому можно будет увольнять ушедших в декрет. (и еще много "фишечек")

    Вопрос - а вот ЧТО при Зеле стало лучше?
    Ну вот "выгнали барыгу". Закрыли гештальт. Ок.

    ЧТО стало лучше? Что улучшилось?
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я колишній курець. Так що впевнено кажу - курець завжди знайде гроші на цигарки. Без хліба і пива обійдеться, а сигарети купить;
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  9. Село знову можна перетворити на сталінську резервацію з селянами-рабами які будуть робити за трудодні з паличками в зошиті.
    Навіщо купляти один новий потужний сучасний агрегат, якщо можна вигнати в поле 100 рабів. Чи не так голота-босота комуняцька
     
  10. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    а шо ти очікував? що хтось за тебе вкрутить лампочку в під'їзді?
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. Я нічого відшмарклі доброго не очікував і не очікую. Така бидлота як ти очікувала, а зараз кричить що за шмарклю не голосувала, дайте йому чергових 100, днів, це не він препездент, а все ще Порошенко.іт.д.
     
  12. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    ха... якраз "новий потужний сучасний агрегат"... індустріалізація і знищила нормальних господарів
     
  13. О не комуняки, які робили розкуркулення по доносам сільськоі гопоти, а індустріалізація ? Ти ба який знаток історіі розвитку с/г. Я так думаю, що згідно вашоі логіки у нас і Голодомору не було. То все індустралізація забрала у селян зерно?
     
  14. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    1)розкуркулювали тому, що буле інше бачення розвитку - крупнотоварне... як зараз... ;)

    2) величезні витрати на індустріалізацію СРСР стали причиною Голодомору - саме так
    + перешкоджання переміщенню населення... вкупі виходить геноцид, да
     
    • Тупо Тупо x 1
  15. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    та я не розбираюся в політиці, і не надіюся ні на кого :pardon:
     
  16. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    І...?
    Я не зрозумів месенджу.
     
  17. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    хіба люди не достойні кращої покупки за свої зароблені гроші, чим цигарки? ;)
    іноді просто треба підкидати людям ідеї... і не втручатися :blush:
     
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Хто зробить?
    Невже та Європа, яка послуговується тільки буквою Закону і Права, піде на перекручування фактів?
    Росія з перших хвилин перекладувала відповідальність на Україну.
    нічого нового.
    А тепер.
    Коли збили Боінг? До цього часу що робили? Чекали Зеленського, щоби винести неправдивий вердикт?
     
    • Тупо Тупо x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)