Зеленський і КО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 15 лип 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    1. вони і так живуть в Україні
    2. тому ролику майже два роки
    3. якби ще військових там опитали... що б вони сказали?
     
  2. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    1. Вони мусет так не вважають
    2. Давайте щось свіжіше і бажано альтернативне. Я тільки ЗА
    3. Якби...
     
  4. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Во-во...послухати тіко,що Ти Тут до-шляка ясного мовиш і виговорюєш,то...то справді,таки давай краще по-китайськи! Тим паче приїхав-єс дзядом чей з Казахстану до Стрия!
    :haha:
    Слава Мао-дзе-Дуну!
    Мао жив,Мао жив,
    Мао всравсі й не ожив!(переклад Юрка Нотоцо)
    33DB6A69-8720-45A8-8802-662DF9D75583.jpeg
     
    Останнє редагування: 9 жов 2019
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    При всіх заслугах Порошенка, не роблю і засуджую, хто робить культ вождя, якогось кумира чи його ідеалізує, вже ідеалізували та покладали великі сподівання на Савченко. Дії Порошенка виключно через патріотизм, чи мусить бути ще і бізнес-інтерес? Вступ у СДПУ (о), ПР, уряд Азарова... також через патріотизм? Чи гідна заміна президент Зеленський - сумніваюсь, Порошенку не перетворитись у аналог Філарета, а не піде на поступки Зеленський - для Вата-ТВ перетвориться на Порошенка-2.
     
    • Баян Баян x 1
  6. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Йой,галичани теж таке вміють!:)))

    upload_2019-10-9_20-29-56.png
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Lanktocha, тільки за останні пів-години Ви двічі сказали про якісь заслуги Порошенка /тут і
    #5596 /

    Будь ласка, озвучте ці, на Ваш погляд, заслуги Порошенка. Тільки прошу без художніх відхилень і бла-бла. Бо я вже казав причину.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    на мою думку, події на Донбасі - це нещасний випадок, ну... не пощастило їм :sad:
    найбільше шкода звичайних людей, які випадково попали під роздачу :tormoz:

    політики, бізнесмени і військові вирішують свої питання... їх менше шкода
    а інші люди... хто вони? ці 4 чи скільки там мільйонів?

    вони дивилися телевізор, бачили як захоплюють державні установи в Києві та на заході...
    а шо, так можна? :scratch_one-s_head:
    у Львові можна захопити державну адміністрацію, чому в Донецьку не можна? :not_i:
    хто показав приклад? :acute:
    хто перший схопився за зброю? :hunter: :sad:
     
    • Тупо Тупо x 1
  9. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    свіжіше відео про донбас... та я не забиваю собі голову... якось впораються і без мене,
    ну... краще за вибори ще нічого не придумали, при всіх недоліках такого способу
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Gyppsy


    Про заслуги ще перд виборами кричали, де можливо порохоботи "Армія, мова, віра", сміливість взяти на себе відповідальність у складний час, але і таке не дає права на вседодзволеність і не варто робити за таке із нього ідола чи безальтернативного.
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Такі порівняння я чув і від інших.
    Вважаю тут дещо інший випадок. Силові структури, наприклад, у Тернополі, не захоплювали, а зробили погром, як помста продажним силовикам, може і не дуже він був потрібний. Після погрому ніхто там не залишався і не вимагав створень якихось "Народних республік".
    По такій же логіці, захоплення "зеленими чоловічками" кримського парламенту, відповідь на дії протестувальників у Києві? На шабаші Скабєюшки опладувала би студія.
     
    • Баян Баян x 1
  12. hrim

    hrim Well-Known Member

    Порошенко кастрував агресора.
    Яйця новоросії висять по Славянську, Маріуполі...

    Зеленський використав риторику агресора, втому людей. Зеленському пора піти відпочити.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ну да, ну да...
    Вони не хотіли, то само так сі стало;

    Можете самі нагуглити роліки в ю-тюбі, як в 14 році домбаські звичайні люди випадково лягали під БМП і БТРи ЗСУ, не пропускаючи їх на лінію конфлікту.
    І як в містах знущалися з українських полонених. Наголошую - не бойовики і озброєні сєпари, а цивільні жителі дамбаса.

    Во, мій улюблений ролік про ОРДЛО. Інколи показую в подібних випадках.

    View: https://www.youtube.com/watch?v=VEtwo39_B2w

    У Львові покіпішували, вікна побили, прокуратуру і ментовські дільниці розбомбили і заспокоїлися. Навіть трохи зброї ментам повернули )
     
    Останнє редагування: 9 жов 2019
  14. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    він очолив нашу величезну країну весною 2014 - у дуже скрутний час
    (коли країна швидко розвалювалася - завдяки папередникам у владі, безвідподальним революціонерам і зовнішній агресії)
     
  15. hrim

    hrim Well-Known Member

    Турист член бригади.

    "Депутат горсобрания Златоуста (РФ) Александр Негребецких отправился воевать за Донбасс.
    — Каково соотношение в вашем подразделении россиян и местных?
    — В нашем отряде 90% россиян, остальные — жители Донецка.
    «Из-за неграмотного командования нас расстреливают в упор!»

    Глава фонда свердловских ветеранов спецназа В.Ефимов: "Я помогаю добровольцам отправиться воевать на Украину".
    – Когда начали оказывать помощь в отправке уральцев на войну?
    – После Майдана, ещё до присоединения Крыма.
    Глава фонда свердловских ветеранов спецназа: "Я помогаю добровольцам отправиться воевать на Украину" - новости Екатеринбурга E1.ru


    Игорь Стрелков (Гиркин). Но спусковой крючок войны всё-таки нажал Я. Если бы наш отряд не перешёл границу, в итоге всё бы кончилось, как в Харькове, как в Одессе. Было бы несколько десятков убитых, обожженных, арестованных. И на этом бы кончилось. А практически маховик войны, которая до сих пор идёт, запустил HAШ отряд.

    Александр Проханов, Игорь Стрелков: «Кто ты, «Стрелок»?»


    Доржи Батомункуев, 20 лет, 5 отдельная танковая бригада (Улан-Удэ), воинская часть № 46108.

    — Нам сказали, что на учения, но мы знали, куда едем. Я уже был настроен морально и психически, что придется на Украину.

    В Донецке мы в убежище заехали, припарковались. Нашли радио «Спутник». И как раз там была дискуссия насчет есть ли военные здесь на Украине. И все гости такие: «Нет-нет-нет». Мы ротой лежим такие: ну да. Ну а в открытую кто скажет?

    — Сколько вас зашло?

    — Получается, 31 танк в батальоне. Мы заходили поротно. Десять танков в каждой роте. К каждым 10 танкам прибавлялось по три БМП, мотолыга медицинская и пять «Уралов» с боеприпасами. Вот это численный состав тактической группы ротной. Танковый батальон составляет около 120 человек — три танковые роты, взвод обеспечения, взвод связи. Плюс пехота, конечно. Примерно 300 человек нас зашло. Все с Улан-Удэ. В основном, большая часть — буряты.

    У нас приказ был стрелять на поражение сразу.

    Я, конечно, не горжусь этим, что сделал. Что уничтожал, убивал. Тут, конечно, гордиться нельзя.

    Когда мы были в Макеевке, они вообще нам сказали, что 70 процентов мирного населения здесь — за укропов.

    «Мы все знали, на что идем и что может быть»


    Доклад «Путин. Война.»

    «Война с Украиной – подлое и циничное преступление, за которое наша страна расплачивается кровью своих граждан, экономическим кризисом и международной изоляцией.»

    Putin-War1.pdf
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ану, харківяни, хто спростує інфу:

    \[​IMG]
    KH.VGORODE.UA

    1000 безработных: харьковская табачная фабрика PHILIP MORRIS закрывается
    Новые изменения в законодательстве Украины приносят первые плоды: многие зарубежные компании уже готовы уйти с украинского рынка. Одной из первых стала компания Ф...
     
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Маю що до того поправки, вигнання рашистів з Маріуполя. не додзволили захопити Харків, відбиття Одеси, порядок у Дніпрі... були ще до дострокових президентських виборів.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Толково розповів:



    [​IMG]
    FIRSTNEWSCENTER.EU

    Марчук звернувся до українців з важливою заявою через відведення ЗСУ на Донбасі – НОВИНИ УКРАЇНИ ТА СВІТУ
    Новини Марчук звернувся до українців з важливою заявою через відведення ЗСУ на Донбасі 1 min read 1 день ago center Перший керівник СБУ і колишній прем’єр-міністр України Є....
     
  19. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    я написав про те, що жителів Донбасу - громадян України станом на 2013 рік - кілька мільйонів
    більшість з них - нормальні беззбройні люди - такі ж як і більшість галичан, до речі

    а ви мені вказуєте на активну меншість, яка мутить воду... до того ж іноземних авантюристів
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Це такі досягнення? о_О

    Армія.
    Майже половина контрактників не проголосувала за Порошенка ні в першому, ні в другому турі

    Мова.
    Взагалі ніякої заслуги Пороха.

    Віра
    в Україні станом на 01.01.2019 р. було
    12437 громад Української Православної Церкви (Московського Патріархату)
    215 монастирів

    в Україні станом на 01.01.2015 р.
    12241 громад Української Православної Церкви (Московського Патріархату)
    207 монастирів

    Де Ви бачили, щоб жид московського патріархату зробив добро українцям? (з мого;)

    Яка ще "сміливість"?
    Що він зробив сміливого за час гетьманства? Парад в 14 році? Чи послав катери на розстріл в КП?
    Якщо він такий сміливий, тоді чому втікає від свого ДБР?)


     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)