Здоров'я дітей (профілактика)

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем levandivka, 25 лип 2008.

  1. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Здоров'я дітей (профілактика)

    ТАК і я на стор.2 написав:
    А як інакше? :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Марічка

    Марічка Well-Known Member

    Відповідь: Здоров'я дітей (профілактика)

    Стягнули, подивилися, посміялися, переглянулися, стали думати-гадати, показувати бабусям фільм чи ні... шкода, що трошки пізно...
     
  3. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Здоров'я дітей (профілактика)

    Ніколи не пізно показувати. :)
    Все тільки починається! (с)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Здоров'я дітей (профілактика)

    Тоді в мене питання. Ми в без шапочок-шкарпеток постійно. Шкарпеточки могли одягати коли холодно. Але коли малий вдома (в нас не жарко) голенький полежить, то починає щикати. Це реакція, що він змерз? Бо так виглядає.
     
  5. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Відповідь: Здоров'я дітей (профілактика)

    Я б сказала, що так. Хоча, Левандівка може і не погодиться
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Здоров'я дітей (профілактика)

    У нас теж щикав, то ми тепліше одягали. А після року малий сам почав роздягатися і вже не щикав :)
     
  7. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Здоров'я дітей (профілактика)

    Тогди почекаєм до року ;) Бо я настрашилась не на шутку, як заспокоїти те щикання ніяк не могла

    Додано через 4 хвилини
    Майже як Комаровський про бабусь ;)
     
  8. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Здоров'я дітей (профілактика)

    Це скільки? :)
    Щоб визначитися, чи погодитися...
     
  9. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Здоров'я дітей (профілактика)

    Зараз на термометрі 20, при тому, що надворі спека. В попередні дні таки холодніше було, а вікно в мене і цілу зиму відкрите.
    Про 33 причини гикання. Наразі спостерігала зв"язок саме з холодними ніжками. Перед тим починали гикати коли зригнув трохи.

    Додано через 12 хвилин
    Я так само за "виховання" дитини з пеленок. До тих 5 хв пауз в мене двояке ставлення.
    1. Коли малий на руках і потім його кладеш, то починається крик протесту. Можна його, звичайно, зразу ж і підняти, то крик обривається моментально. Але можна поставити забавку чи заговорити-зарухати, він так само затихає. Тому тут + тим 5 хв (хоча тут не 5, а 2-3 напевно хв)
    2. Коли малий трохи часу протестує і ніхто не реагує, то починається плач ображений дуже і потім заспокоїти важче. Як на мене, то він запам"ятовує ту образу і краще до неї не доводити. Бо потім навіть беру на руки і дитина замість того, щоб притулитись, починає вередувати. Тобто "-" тим самим 5 хвилинам
    Але ще хочу уточнити. Є різні плачі. Коли мене дитина кличе, хоче привернути увагу чи щось йому "не так", то він, можна сказати, кричить-вимагає, а зовсім інша справа плач зі сльозами, який в більшості і перетворюється після тих 5 хв чекання.
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Здоров'я дітей (профілактика)

    Йой!
    Оце вчепилися фрази (цифри)... :)

    Наспівуючи:
    Я вам песенку спою про пять минут.
    Эту песенку мою пускай поют.
    Пусть летит она по свету,
    Я дарю вам песню эту,
    Эту песенку про пять минут.

    Пять минут, пять минут.
    Это много или мало?..
     
  11. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Здоров'я дітей (профілактика)

    Малий як почав сам сидіти, а тоді повзати - то сам зліз з рук.
    А оцими тренувальними 5-ти хвилинками можна тільки знервувати дитину і відтягнути той час, коли дитина набудеться на руках і захоче з них злізти. Таке моє бачення.
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Здоров'я дітей (профілактика)

    Тут може бути по-різному. В знайомої малий вже і ходить але з рук злазити не хоче. Так всі носили по черзі - вдень мама, а ввечері ту місію зразу на бабцю перекладали. Так і дотепер.
    Всьому має бути міра. Пізнавати світ на руках мами - заняття чудесне, але і полежати побавитися, повивчати самостійно причинно-наслідкові зв"язки також треба
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Здоров'я дітей (профілактика)

    ви однаково праві.
    просто треба дивитися по дитині та по ситуації, коли на ручки взяти, а коли й дати самому побавитись.
     
    • Подобається Подобається x 7
  14. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Здоров'я дітей (профілактика)

    ну от :))
    А я веду мову про те, що дитині краще з мамою. І не обовязково весь час носити на руках. Можливі варіанти: на руках, у слінгу, біля мами на ліжку, в кріселку- на кухні і т.д. Але мама нікуди не зникає і максимально в контакті. І не відкладає у дитяче ліжечко "хай сам бавиться". Мені це здається неправильним. Коли дитина захоче сама бавитися - вона дасть знати :)
     
    • Подобається Подобається x 8
  15. Аня

    Аня Well-Known Member

    Відповідь: Здоров'я дітей (профілактика)


    Ми теж часто щикаємо. Деколи ноги зимні, а деколи мабуть повітря виходить. То я до грудей прикладаю і за хвилину все проходить
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Здоров'я дітей (профілактика)

    От мені цікаво. Я вже писала, що в мене малий досить спокійно на все реагує. Тобто купаємось ми без яскравих емоцій, гімнастику робимо так само. От коли малий в ванночці і я стою збоку не в полі його зору, то він тоді починає активно хлюпатись-бавитись водичкою. То він просто привертає увагу чи просто сам бавиться? При тому, що як перестаємо зарядку робити, то свариться...
     
  17. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Здоров'я дітей (профілактика)

    І в мене. Деколи не знаю, чи подобається йому щось чи ні. От наприклад з візочком напівсидячим - сидить з виразом "а мене нема" і не реагує як до нього говорю. В іншому візочку плакав, а тут не плаче, але той вираз бентежить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. dimalozz

    dimalozz Member

    Відповідь: Здоров'я дітей (профілактика)

    Левандівко, як ви думаєте, чому такий хороший дядько як Комаровський (мені сподобався, доречі) виступає за вакцинацію?
    Наразі він мене ще аж ніяк не переконав робити щеплення майбутнім дітям, але при тому, що основні його прогресивні ідеї мені імпонують (природа про все подбала), а тут така стійка позиція на гнилих барикадах вакцинаторів... Прокоментуєте?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Здоров'я дітей (профілактика)

    А шо тут коментувати..?
    1. Йому не набридло числитися педіатром.
    2. Почне писати\говорити "проти" - запишуть у радикали-шарлатани, і ніц не продасть.
    3. Можуть в нього бути свої "прибабахи"? :)
    4. Є приказка: розумний не скаже, дурний не помітить. ;)
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Здоров'я дітей (профілактика)

    ми ще в утробі щикали :) регулярно 2-3 рази на день в середньому по 10-15 хв. в даному випадку що змерз казати досить абсурдно [​IMG]. зазвичай щикання починалось після того як я поїм - видно околоплодні води ставали смачнішими і він їх пив, а потім щикав [​IMG]
    потім ще щикав до певного (точно вже не скажу) віку, але тут я вже скажу що виглядало на те, що змерзав або після їжі (вдягали шкарпеточки або давала молочка).
    після року точно вже такого щикання не було ;)
     
    • Подобається Подобається x 6
а де твій аватар? :)