Здоровий спосіб життя

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Irka, 13 бер 2010.

  1. Lacy

    Lacy Well-Known Member

    У мене в сiм`ї- абсолютне табу на солодкi газованi напої, солонi горiшки, чiпси,крабовi палички, сухарики,"швидкi" супчики. Дуже рiдкi гостi на столi- кетчуп та майонез.Нiхто в сiм`ї не палить, алкоголь- тiльки у вeликi свята( келих гарного вина чи шампанське).
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. yadviga

    yadviga миється в бані

    для мене здоровий спосіб життя- це все в міру! :good:
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Всі інгредієнти розумію, окрім крабових паличок. А що з ними не так? Правда, я їх вже сто років не їла, але все одно цікаво.

    До речі, щодо чіпсів. Колись мені стоматолог сказала, що пачка чіпсів приносить шкоду організмові, а особливо зубам, як викурених 2 пачки сигарет (чи навіть більше, вже не пригадую). І не можу не повірити в це, бо в мого чоловіка вже нема 2 зубів, а решта всі латані-перелатані. А йому лише 26! (їв регулярно чіпси, пив кока-колу, + кава, сигарети, алкоголь. тепер вже відмовився майже від того всього, але зуби не вернеш)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Lacy

    Lacy Well-Known Member

    В Інтернеті можна багато цікавого знайти про крабові палички. До їх складу входить 25% риби, а решта- крохмаль,чи соя, штучні фарбники та ароматизатори. Крабів там немає і в помині!
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Summer

    Summer Well-Known Member

    та то не крабові палки, то суримія вроді.... одна назва тільки
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А ніхто й не скривав,що там немає крабів.А для мене крабові палочки як антидепресант і заспокійливе.Я їх обожнюю гризти замороженними.І чіпси люблю,і сухарики...
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. majolika

    majolika Well-Known Member

    я теж така збоченка :)
    декілька років назад подивилась страшилку по тб про крабові палички - довго на них дивитись не могла.
    Але тепер я просто не дивлюся цих "просвітницьких" передач (і це виявилось набагато корисніше :))) ) і спокійно їм все. Головне не багато і не часто, а від 100г ще ніхто не вмер
     
  8. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    У мене 2 шт.в день.Зранку і ввечері перед сном:)
     
  9. ovod

    ovod Well-Known Member

    я теж полюбляє крабові палочки і чіпси... зате який смак....
     
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Жесть. Так точно зубів позбудешся.
     
  11. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А от і ні! Зараз опишу процес поїдання:))Берете паличку,трошки відігріваю в руці,щоб преший шар став м"якенький і починаю шар за шаром смужечками їсти паличку.Купую тількт Водний мир ,більш ніякі-інші не смакують.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Chelovechki

    Chelovechki Member

    і в мене так! Знаю про шкідливість чіпсів, крабових палочок, кока-коли та іншої "нечисті", але іноді таки купую.:pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Lacy

    Lacy Well-Known Member

    А от щодо "гризти як антидепресант", то я віддаю перевагу сухофруктам: курага, родзинки і.т.д. І смачно, і корисно!
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Summer

    Summer Well-Known Member

    а я побачила вчора, що вже пишуть не сметана, а сметанний продукт, от таке...
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Солодке як "антидеперсант" на мене не діє:)
     
  16. Filosof

    Filosof Well-Known Member

    А замість вершкового масла - спрет.

    Я оцих сухариків і чіпсів - сама не їм. Курити давно кинула. Пиво п'ю дуже рідко.
    Зараз кожна друга жінка хворіє на гінекологію. Це усе від неякісних продуктів.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Lacy

    Lacy Well-Known Member

    А як вам подобається отаке-"сирний продукт"? http://petkach.spb.ru/examinations/2010/597-224-225-1.html.
    Сумлiннi товаровиробники хоч попереджають, що перед нами не сир, а сирний продукт, а є ще і недобросовісні виробники!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Filosof

    Filosof Well-Known Member

    Стоїть у магазині молоко без холодильника. І написано: "Молоко для вагітних". о_О
     
  19. SemperTiro

    SemperTiro Well-Known Member

    я десь читав, що шурують у такий продукт сою... :sad:

    аналогічна ситуація... можна навіть сказати, що нема майже 3...але у мене то не через чіпси, а через воду і БАЙДУЖІСТЬ :sad:

    із тим треба вміло поводитись :) спробуйте солодке вживати до 9 ранку (можна так, щоб аж на цілий день)... має подіяти
     
  20. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    А навіщо холодильник, якщо його термін придатності і без холодильника 4 місяці.:)
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)