Здоровий спосіб життя

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Irka, 13 бер 2010.

  1. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    А мені в пам'яті добряче закарбувались слова викладача чи то екології, чи то БЖД, який вчив, що овочі і фрукти треба мити в холодній воді. А якщо залишити їх на 2 год в зимній воді, то можна позбутись значної частини нітратів.
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Я стараюсь їсти сезонні овочі і фрукти, м'ясо і рибу, макарони твердих сортів. Відмовилась від свинини, майже не їм картоплі, майонез, кетчуп, газовані напитки вже багато років. :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Ninulya

    Ninulya Well-Known Member

    оце натрапила на допис. Так як там фтнес? А то по приїзді до Львова тре буде шукати фітнес клуб
     
  4. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Моя мама завжди так робить.
    Я теж багато від чого відмовилась,а якщо так станеться що хочаб щось "неправильне" зїм,то зразу дається в знаки.Те що для мене колись було смачним-то тепер я дивитись на то не можу,не те щоб їстио_О
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. kontra

    kontra Well-Known Member

    А я вот ехал в машине... произошел щелчек в мозге и нераспечатная почка сигарет ушла на обочину... В этот день отказался от спиртного (хотя могу стаканчик хорошего белого в праздник).
    Так уже несколько месяцев.
    Хотя отказ от вредных привычек - это ещё мелочи.
    А вот вести здоровый образ жизни ввиде питания и т.д. пока тежеловато, хотя думаю скоро начну.
    Немаловажно есть содержание себя в хорошем эмоциональном состоянии, т.к. ИМХО это есть ключевым фактором хорошего самочувствия и основой здорового образа жизни.
     
    • Подобається Подобається x 8
  6. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Хтоcь з форумлян у спеку тренується , бігає? Важко?
    Мені на футболістів (Мос.) шкода дивитися було. Не тому що гра погана, погода на Москві якась дивна.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Honda

    Honda Well-Known Member

    Для мене здоровий спосіб життя, це: не курю, не зловживаю спиртним, люблю активний відпочинок, на пари ходжу пішки(15хв.), позитивний настрій, і стараюсь свої проблеми вирішувати, не беручи їх близько до серця, тому що їх в житті багато, а я одна:)))
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Не припиняла їздити на ровері навіть в спеку чи дощ. Хіба що коли був дуже сильний дощ, то доводилось перечікувати, або відмовлятись від ровера. В спеку важко дихати і хочеться пити і яблук :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Для мене здоровий спосіб життя, це: курю, зловживаю спиртним, люблю активний відпочинок на ЛФ,

    це теж деколи корисно. :good:
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. night

    night Well-Known Member

    Важко перших два тренування. потім звикаєш і не звертаєш увагу що жарко. Ходжу в зал бігати на орбітреку і біговій доріжці. Після перших занять відчула стільки енергії, витривалості. Але треба мати здорове серце
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Honda

    Honda Well-Known Member

    А тепер ще хочу велосипедом в гори проїхатись
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    В холодну частину року (починаючи з вересня або жовтня і десь до березня-квітня) стараюся ходити в тренажерний зал, хоча б 2 рази на тиждень, де себе досить сильно навантажую. Досить хороша розрядка від сидячої роботи. При нагоді бігаєм з друзями в міні-футбол, але то не стабільно... коли вийде зібратися. Хоча, влітку також би щось треба було... але ніяк себе не заставлю. Ну і плюс - не палю, алкоголь стараюся вживати чим поменше (хіба по великих святах) :) Цікаво, чи гарантує такий здоровий спосіб життя в молодості та зрілому віці відсутність серйозних проблем зі здоров"ям в старшому віці і довшу тривалість життя?
    На прикладі своїх родичів можу сказати, що таки це плюс. Батько - колишній спортсмен, так в 71 рік він ще ого-го, правда було трохи проблем із серцем, але в загальному почувається нівроку ;)
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Summer

    Summer Well-Known Member

    стараюсь багато ходити пішки, але в жару...то трохи тяжкувато :sad:
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. good

    good Well-Known Member

    все своє життя займаюся спортом..любим. літом - плавання, взимку - тренажерний зал. не вживаю алкоголю (фактично ніколи), не курю. йой..дивний троха :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. ENNI

    ENNI Well-Known Member

    Не знала, куди написати. Але дуже сподобався вислів : "Каллории-это маленькие паразиты,которые приходят ночью и ушивают одежду...".
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    А в бальон копаєте?:nea:
     
  17. hunter

    hunter мандрівник

    ЗСЖ для кожного є різний: хтось може випити пляшку пива в тиждень, викурити сигару в місяць і ніякої шкоди впринципі то не принесе, причому що ця людина не сидить постійно за компом, не хоче навть пройтися до трамвая (нашо йти 5хв якшо до маршрутки хвилина)))), а веде активний спосіб життя.
    ось наприклад я - люблю пиво, але гірше мені від нього не стає, воно "вивітрюється" з тим що я весь час рухаюся, всюди їжджу, ходжу дууууже багато, катаюся на ровері, граю в різні спортивні ігри. ось таке воно життя здорове))
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. YuraXXL

    YuraXXL Well-Known Member

    для мене здоровий спосіб життя це перш за все спорт!!! тому ним я займаюсь завжди!!! не курю! не бухаю! випиваю тільки по великих святах(на пяну голову можу і сигаретку викурити) але це в мене раз в квартал буває,тим більше хто з нас без гріха. А так на мою думку це спорт!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Pride girl

    Pride girl New Member

    Здоровий спосіб життя - спорт. Я відвідую фітнес-клуб на Мазепи уже рік і почуваю себе просто супер!
     
  20. Likalika

    Likalika Member

    Для мене здоровий образ життя - це дієта, займання спортом, правильне харчування та висипання.
     
а де твій аватар? :)