Здоровий спосіб життя

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Irka, 13 бер 2010.

  1. manur

    manur Well-Known Member

    Спробуйте повчитися готувати. Може, син і котика і песика б з"їв)))
     
  2. AnnaMilton

    AnnaMilton миється в бані

    Можно різне розуміти під здоровим образом життя
     
  3. Lvetfly

    Lvetfly New Member

    Дуже шкідливим для людей стає все більше це сидіння: сидимо на роботі, в школі, виші, дома перед компом, телевізором. А сидіння прозводить до проблем з хребтом, тому що м`язи хребта деградують і підступно починається остеохондроз. Вже багато випадків цієї хвороби у дітей з 12-13 літнього віку.
    Тобто треба в сучасне життя обовязково вводити рух і дозоване навантаження, особливо тим, хто на роботі сидить, ну і звісно школярам.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. girlstricks

    girlstricks миється в бані

    "Семена конопли содержат больше белка, чем даже говядина или рыба (6 г на столовую ложку)! Также эти семена являются источником полезной для здоровья линолевой кислоты. Семена можно употреблять как добавку к кашам или йогуртам. А еще их можно приобрести полностью законно только не вздумайте сажать)))"


    У нас агрономы вывели сорт конопли без канабинола. Те без того самого вещества из-за которого оно считается ценным для "них". и Этим можно гордится, т.к. рубашки из конопли очень хороши и крепки а самое главное натуральны!!! Я к тому что если засеять поле такой коноплей, то можно не боятся что с ней что-то произойдет))) Всем известно, конопля это "дерево", только ему не дают вырасти :cools:
     
  5. alinakuhareva

    alinakuhareva Member

    Як купила новий телефон, не можу заставити себе щось робити, все у телефон...)
     
  6. Buday

    Buday New Member

    Здоровий спосіб життя - це стиль життя, який включає в себе і правильне харчування, і відмову від шкідливих звичок, і заняття спортом. Все це йде комплексно і потребує щоденних зусиль. Щоб бути здоровим, потрібно зробити свідомий вибір і постійно працювати над собою.
     
  7. dianamm

    dianamm New Member

    головне правило здорового способу життя - це правильно їсти. а правильно їсти - це багато білків. найкраще їсти хорошу дієтичну курятину. нещодавно познайомилась з фірмою *Епікур*, їх курятина не просто ідеально смакує, а ще й максимально здорова. Без антибіотиків і гормонів. Чудово, що така продукція з*явилась на українському ринку. Рекомендую і бажаю всім здоров*я!
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @dianamm, ви вже закохали своїм Епікуром :)))

    Епікур - то такий хлоп з бетону, я у Віки питався ;)
     
  9. IraTyz

    IraTyz миється в бані

    Життя у мене одне і прожити його без сала я не готова!
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Solik

    Solik Member

    Так воно і є.... Хочу почати бігати, але відкладаю все...
     
  11. Dmutroo

    Dmutroo New Member

    Всім привіт)Радий буду всім дати консультацію щодо здорового способу життя)Все занадто просто ніж здається)
    Всі пишіть або дзвоніть на вайбер 097 41 55 433 Дмитро
     
    • Тупо Тупо x 1
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Есть известный пример - артист Крамаров, который в эмиграции решил поставить рекорд долголетия и вел суперздоровый образ жизни. Начинал утро с молитвы и пробежки по берегу океана, днем купание, вечером - прогулки по лесу... абсолютно не пил, не курил, ел пищу без соли, всегда в меню имел орехи, урюк, изюм плюс занимался хатха-йогой.
    И каков результат: в 61 год умирал от рака кишечника, слепой,немой, парализованный, после 2-х инсультов.
    Так что мое мнение такое: какое бы ни было здоровье - его хватит только до конца жизни, а потом хорошее здоровье абсолютно ни к чему.

    Мне кажется, важнее всего не еда, хотя переедать или злоупотреблять, безусловно, нельзя. Курить или носить лишние килограммы - это укорачивать жизнь.
    Но все же значительно важнее - внутренний настрой - не впадать в отчаяние по пустякам, не злиться, не завидовать, не жить рядом с теми, кто тебя гнобит, и в любых передрягах считать, что вконце-концов будет все норм, а если пока все плохо, то это значит, что еще не конец)
     
    Останнє редагування: 17 чер 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Есть люди, у которых в жизни три великие цели и задачи: завтрак, обед и ужин. А я на еду не обращаю внимания, она у меня на десятом месте, если рядом нет малых. Тогда для них разные кашки, омлетики, сырники и запеканки.
    А когда мы вдвоем с мужем- вот сейчас, например, то едим ягоды, свои огурчики с грядки, вишни. А из вареного - каши, борщ, сало, молодой чеснок, свой хлеб (я пеку хлеб в мультиварке из ржаной муки с отрубями и солодом). Скоро будет молодая картоха и малосольные огурчики, компот из ягод. Ну могу для разнообразия иногда окрошку...Больше ничего. Магазины далеко и ладно)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Dmutroo

    Dmutroo New Member

    Все занадто просто ніж здається )Першим трьом людям консультація безкоштовна ) 097 41 55 433(Вайбер)
    Забудьте про лікарів і таблетки.
     
    • Тупо Тупо x 1
  15. iso

    iso Well-Known Member

    Висновок з другого закону Чізхолма: Коли справи йдуть гірше нікуди, у найближчому майбутньому вони підуть ще гірше. Якщо вам здається, що ситуація налагоджується, значить ви чогось не помітили.;)
     
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Можна вважати визначенням песимізму).
     
  17. iso

    iso Well-Known Member

    Стосовно до суспільного життя (українського) - прагматизму:)
     
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Може воно і добре, але недавно дружина заставила мене зігнутися і впертися чолом в стіну. А потім запхала під мене крісло і сказала обійняти то крісло і встати нарівно.
    Я взяв і встав.
    Вона так здивовано на мене подивилася, але промовчала.
    Тепер я не зню, чи добре я зробив.
    Тому ті тести від жінок я минаю тамтою дорогою.
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. Tommi Pel

    Tommi Pel New Member

    Та й то таке)))
     
а де твій аватар? :)