Здоровий спосіб життя

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Irka, 13 бер 2010.

 1. Diiana

  Diiana Member

  р е к л а м а
  треба все роботи в міру) а головне для здоровья це позитивний настрій у всьому:)
   
 2. vendylove

  vendylove Member

  Не знаю розсмішу вас чи здивую, те саме що потрібно для створення цього позитивного настрою))))Побачила цю темку і згадала))) Недавно натрапила в інтирнеті на статтю -Гра яка допоможе обрати здорову їжу дітям (Компьютерная игра может помочь детям выбрать здоровую пищу - NeBolet.com ) , в нії розповідається про нову компютерну гру за допомогою якої діти почнуть їсти корисну їжу) Мені б додому таку гру, може б в мене син капусту та моркву почав би їсти))))
   
 3. manur

  manur Well-Known Member

  Спробуйте повчитися готувати. Може, син і котика і песика б з"їв)))
   
 4. AnnaMilton

  AnnaMilton миється в бані

  Можно різне розуміти під здоровим образом життя
   
 5. Lvetfly

  Lvetfly New Member

  Дуже шкідливим для людей стає все більше це сидіння: сидимо на роботі, в школі, виші, дома перед компом, телевізором. А сидіння прозводить до проблем з хребтом, тому що м`язи хребта деградують і підступно починається остеохондроз. Вже багато випадків цієї хвороби у дітей з 12-13 літнього віку.
  Тобто треба в сучасне життя обовязково вводити рух і дозоване навантаження, особливо тим, хто на роботі сидить, ну і звісно школярам.
   
  • Подобається Подобається x 1
 6. Peppa

  Peppa Member

  А что, я тоже похожую информацию читала. Вот, на smileseeds.com.ua есть в продаже такие. Вариант пищевых добавок для спортсменов и людей с активным образом жизни неплохой, без всяких химических добавок.
   
 7. girlstricks

  girlstricks миється в бані

  "Семена конопли содержат больше белка, чем даже говядина или рыба (6 г на столовую ложку)! Также эти семена являются источником полезной для здоровья линолевой кислоты. Семена можно употреблять как добавку к кашам или йогуртам. А еще их можно приобрести полностью законно только не вздумайте сажать)))"


  У нас агрономы вывели сорт конопли без канабинола. Те без того самого вещества из-за которого оно считается ценным для "них". и Этим можно гордится, т.к. рубашки из конопли очень хороши и крепки а самое главное натуральны!!! Я к тому что если засеять поле такой коноплей, то можно не боятся что с ней что-то произойдет))) Всем известно, конопля это "дерево", только ему не дают вырасти :cools:
   
а де твій аватар? :)