Здоровий спосіб життя

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Irka, 13 бер 2010.

1. Diiana

Diiana Member

р е к л а м а
    треба все роботи в міру) а головне для здоровья це позитивний настрій у всьому:)

2. manur

manur Well-Known Member

Спробуйте повчитися готувати. Може, син і котика і песика б з"їв)))

3. AnnaMilton

AnnaMilton миється в бані

Можно різне розуміти під здоровим образом життя

4. Lvetfly

Lvetfly New Member

Дуже шкідливим для людей стає все більше це сидіння: сидимо на роботі, в школі, виші, дома перед компом, телевізором. А сидіння прозводить до проблем з хребтом, тому що м`язи хребта деградують і підступно починається остеохондроз. Вже багато випадків цієї хвороби у дітей з 12-13 літнього віку.
    Тобто треба в сучасне життя обовязково вводити рух і дозоване навантаження, особливо тим, хто на роботі сидить, ну і звісно школярам.

• Подобається Подобається x 1
  5. girlstricks

girlstricks миється в бані

"Семена конопли содержат больше белка, чем даже говядина или рыба (6 г на столовую ложку)! Также эти семена являются источником полезной для здоровья линолевой кислоты. Семена можно употреблять как добавку к кашам или йогуртам. А еще их можно приобрести полностью законно только не вздумайте сажать)))"

У нас агрономы вывели сорт конопли без канабинола. Те без того самого вещества из-за которого оно считается ценным для "них". и Этим можно гордится, т.к. рубашки из конопли очень хороши и крепки а самое главное натуральны!!! Я к тому что если засеять поле такой коноплей, то можно не боятся что с ней что-то произойдет))) Всем известно, конопля это "дерево", только ему не дают вырасти :cools:

6. alinakuhareva

alinakuhareva Member

Як купила новий телефон, не можу заставити себе щось робити, все у телефон...)

7. Buday

Buday New Member

Здоровий спосіб життя - це стиль життя, який включає в себе і правильне харчування, і відмову від шкідливих звичок, і заняття спортом. Все це йде комплексно і потребує щоденних зусиль. Щоб бути здоровим, потрібно зробити свідомий вибір і постійно працювати над собою.

а де твій аватар? :)