Здоровий спосіб життя

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Irka, 13 бер 2010.

  1. Irka

    Irka миється в бані

    Напевно, багато хто із нас хоч раз в житті говорили собі - "Все з понеділка (с 1го числа, с нового року) почну вести здоровий спосіб життя. Стремління дуже похвальне, але що саме включає в себе це поняття? Здоровий спосіб життя - це правильне харчування спорт, відказ від шкідливих звичок?​

    :):):)
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    У мене найшкідливіша комп'ютер, намагаюся на ньому працювати ,та марную зайвий час.
    А так все поруч ліс озеро , всі умови для нормального життя.
    Раніше треба було хоч дров наколоти , та води наносити без цього жодного дня. Зараз- тю віртуальна реалитате. По мережi харч й дівчата (не про мене конкретне, але й се ля віха пійшла)
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

     
    • Подобається Подобається x 6
  4. night

    night Well-Known Member

    Для мене здоровий спосіб життя це прогулянки на природі, спортивне навантаження мінімум три рази на тиждень, вживання якісної їжі, відсутність дієт, не зловживати спиртними напоями і звичайно не курити. Плюс хороші емоції, мінімізувати стреси і психологічне навантаження.
     
    • Подобається Подобається x 13
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    От я давно, ще в дитинстві сказав собі, що з 1 липня почну бігати. З того часу, я кожного року першого липня бігаю. Слово - є слово, нє?
     
    • Подобається Подобається x 13
  6. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    Тіко один день на рік бігаєте? :)
     
  7. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Ви,щось вже занадто придираєтесь (я то останнім часом почала помічати) На справдні Ви ж зрозуміли,що це слово означає, --ПРАГНУТИ,але Вам того замало,треба підкреслити. Може Ви вчителька,цікаво якої мови? Не забувайте Ви не в школі і не нароботі а на ЛФ. Тільки без образ,розслабтесь трішки .............:)

    Здоровий спосіб життя,то не їсти все підряд,а потім від того очищатись,всілякими дієтами,травками і т.д. Якомога більше і продуктивніше рухатись.................Не палити не вживати алкоголь.:)Фантастично просто:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Нагадав си анігдота...
    Про комуніста.
    Котрого спитали:
    - Ради партії курити кинеш?
    - Кину....
    - А пити?
    - Кину...
    - А з жінками тойво..?
    - Кину....
    - А життя ради партії віддаш?
    - Віддам.На фіга мені таке життя.:sorry:
     
    • Подобається Подобається x 15
    • Смішно Смішно x 1
  9. poetka

    poetka Дуже важлива персона


    А шось в тому є:)
     
  10. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    Панацея від усіх хворіб:
    зїсти кусень сала з хлібом, закусити 2 головками часнику, можна і цибулею, випити 2х літрову баньку чаю з калини і накінець напарити ноги, і я вам гарантую нечиста сила буде вас обходити 10ю дорогою...
    А якщо повернутися до здорового способу життя, то треба, однозначно, регулярно і ситно їсти, спати 8 годин в день, вести рухливий спосіб життя і мати оптимістичний настрій. І бажано не вживати ніяки пілюльок, травки - кращі.
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    І добрі католики теж , тому що смород буде не християнський.

    Та багато порад для здоров'я -не різати м'ясо і сир одним ножем і на одній досце.Не цілуватися з котами. Чомусь всьо для товстунів пишуть.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    воно то так, але коли хворий, то вже байдуже що їсти.
    І добрі католики теж хворіють і поширюють мікроби, а так БАР'ЄР. :haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. poetka

    poetka Дуже важлива персона


    Та нє!!!!!!!!Якщо ножа помити,то все гуд.

    ---------- Додано в 13:15 ---------- Попередній допис був написаний в 13:14 ----------

    І шо пити?
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Є такі погані ножі що на них сліди крові на довго залишаються ,слідчі знають.Конструкція погана , буває що той хто миє не в кращому стані.

    І шо пити?

    Головне не перевищувати дозу , за вагою вважати товстуни можна тр.більше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    Можна пити цай, можна настойку, можна коньяк, можна 50 грам горівки у лікувальних цілях.
    Але саме головне це цай...
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Irka

    Irka миється в бані

    Якщо для кожного продукту мати окремий ніж, то ножів не вистачить
    :):):)

    На рахунок котів, я знаю те що дійсно вони саме більші переносчики інфекцій, особливо для вагітних жінок, дівчат
    Це я знаю тому що одній моїй знайомій сказали, якщо ви хочете мати здорову дитину , то відайте комусь свого котика​
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Чупага

    Чупага Well-Known Member



    Не дорого мати 10 ножів.
    Якщо в стоматології або хірургії "ножі" не стерилізують, потрібно це засудити як злочин.​
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    А Ви таки гуморист,однако!!!!!!!!:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Ті, хто веде здоровий спосіб життя: не п'ють, не палять, обмежують себе в смачній їжі, голодують на різних дієтах, з жінками не тойво... - живуть, як правило, довго. Але скучно :)))
     
    • Подобається Подобається x 7
  20. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Тацi щo живуть не довго але яскраво пишуть нам вірші та пісні .Ми нудні це читаємо і слухаємо.Трапляється що пишемо рецензії та біографії авторів - люди всякі потрібні , Боженьки видніше для чого.:)))
     
    • Подобається Подобається x 4
а де твій аватар? :)