Нерухомість та будівництво

Здам\зніму квартиру

Posted by levandivka on 13 жов 2007 відповідей - 478
  1. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Шановні форумляни! :) Потрібна квартира на вихідні для гостей з Києва, 4 людини. :) Квартира бажано 3 - кімнатна, але може бути і 2 і 1 - кімнатні... "на крайняк". :)
    Якщо ви не маєте вільної квартири, але працюєте рієлтором, дайте свій телефончик. :))) Чи якщо хтось не рієлтор, але має знайомих рієлторів, теж поділіться телефончиком. :)
    Якщо хтось може допомогти, пишіть тут або в ПП. Наперед вдячна. :give_rose:
     
    Останнє редагування: 17 тра 2010
  2. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Здається 1-кімнатна (44 кв. м.) квартира в центрі міста після капітального ремонту: пластикові вікна, тепла підлога, техніка Бош, плазмовий телевізор. $350 +комунальні. Без посередників
     
  3. wawawa

    wawawa New Member

    Винайму кімнату в р-н. Зеленої, Сихова від 400-500 грн.. можна з дівчиної, без шкідливих привичок, порядність гарантую.. ТЕРМІНОВО.!!! Пишіть в приват.
     
  4. radasim

    radasim New Member

    Привіт всім! Я шукаю однокімнатну квартиру у Львові до 1000 грн на довготривале проживання. Відпишіть будь-ласка, якщо хтось здає або має знайомих, які здають квартири. Без посередників.
     
  5. Heppines

    Heppines New Member

    Привіт. Шукаю порядну, охайну дівчину для спільної оренди квартири, вул. Майорівка. Вартість 400грн. + комунальні.Можливий варіант підселення до дівчат. Якщо вас зацікавило це повідомлення, пишіть в приват.
     
  6. slavutskyi

    slavutskyi New Member

    Шукаю квартиру

    Привіт, шукаю для себе квартиру, порядний хлопець без шкідливих звичок !
    Шукаю 1-2х кімнатну квартиру з ремонтом під евро, та побутовою технікою. Галицький, франківський р-н. Готов платити 2500 грн. Бажано без посередників.
    Скільки зараз треба платити посередникам, 100% або 50% від вартості квартири, мабуть є ще дешевше ніж 100 або 50 % ? :) тоді я згоден :preved:
    Розгляну всі варіанти, Дякую.
    Відповідайте у приват, або у темі.
     
  7. freebsd

    freebsd New Member

    сниму 1 комн.кв. на неделю, до 800 грн.
    хотелось бы недалеко от центра, если такое возможно.
     
    Останнє редагування модератором: 2 чер 2010
  8. Irunka

    Irunka Member

    Шукаю дівчину на підселення, нас 2, студентки (3 і 1 курс) в двохкімнатній квартирі, Залізничний район, 10 хв.від вокзалу, тихий район (біля Електрону), ремонт, пластикові вікна, автономне опалення, 500грн + КП
    пропозиція знов актуальна;)
     
  9. Sergunik

    Sergunik Member

    Давай мінятись сосідами :)
    В мене аналогічна ситуація ("двохкімнатній квартирі, Залізничний район, 10 хв.від вокзалу, тихий район (біля Елект...").
    Я тобі віддам свого сосіда, а ти мені свою студентку :)))
     
  10. Thorn

    Thorn New Member

    Усім привіт!!!:)
    Шукаю 2-кімнатну квартиру для себе і подруги для довготривалої оренди. Бажано у р-нах Наукової, Центру, Зеленої. Євроремонт,наявність побутової техніки, окрім холодильника та пралки, не обов'язкова. Готові платити 1400 грн.
    Розглянемо усі варіанти.
    Чекаємо відповіді у приват або у темі.

    Наперед вдячні,
    Людмилка і Марічка :)
     
  11. MaKapu

    MaKapu New Member

    Привіт усім! Їду до Львова в творчу відпустку. Малювати. Шукаю однокімнатну квартиру на місяць з оплатою до 1200-1500 грн., або на крайняк кімнату. Умови підійдуть самі прості. Головне щоб було живописненько, може в якомусь старенькому будиночку))
     
  12. irysyk

    irysyk Member

    Увага! Хочеться застерегти бажаючих знімати кімнату у квартирі з хазяйкою. Це не докінця хороший варіант. Спочатку варто добре подумати. Приклад- в районі Південного здає кімнатку одна власниця і сама ж проживає з внучкою в квартирі. Будьте обережні, бо пропадають речі і не дешеві!
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Sergunik

    Sergunik Member

    2-х поверховий приватний будинок, 4 квартири.
    Пропоную одну кімнату у 2-х кімнатній квартирі (іншу кімнату я сам знімаю).

    В квартирі всі меблі, ванна, кухня, пластикові вікна, індивідуальне опалення.
    Навпроти будинку спортивний майданчик.

    Вартість 1000грн на місяць.
     
  14. yuristishka

    yuristishka New Member

    Зніму квартиру!

    Молода сім'я зніме 1-2 кімнатну квартиру в нормальному стані. Розглянемо всі пропозиції. Порядність та вчасну оплату гарантуємо. Посередників - просимо не турбувати!
     
  15. adelle

    adelle Member

    доброго дня! шукаю 1-2 кімнатну квартиру для довгострокової оренди, з 20 липня. бажано у гарному стані, з новим ремонтом і побутовою технікою. ціна 150-200$ на місяць.
     
  16. MANJANA

    MANJANA New Member

    Молода сім'я зніме 1-2 кімнатну квартиру в нормальному стані в Личаківському р-ні,до 1200 грн. Розглянемо всі пропозиції. Порядність та вчасну оплату гарантуємо. Посередників - просимо не турбувати!
     
    Останнє редагування: 18 чер 2010
  17. Pasha

    Pasha New Member

    візьму в оренду 2 кімнатну квартиру, щоб не дуже далеко від комерційної академії. жити буду з сестрою. порядок і своєчасну оплату гарантую. розгляну всі пропозиці.
    Павло
     
    Останнє редагування модератором: 21 чер 2010
  18. Kucja

    Kucja New Member

    Привіт всім! Я шукаю однокімнатну квартиру у Львові до 1000 грн на довготривале проживання (бажано вул.Наукова, В.Великого, Виговського, Кн.Ольги). Відпишіть, будь-ласка, якщо хтось здає або має знайомих, які здають квартири. Без посередників.
     
    Останнє редагування модератором: 22 чер 2010
  19. adalia

    adalia New Member

    Шукаю однокімнатну квартиру в Привокзальному районі, до 1000 грн.

    Твоя пропозиція ще актуальна???
     
  20. oliaska

    oliaska New Member

    подобова квартира

    Маю 2-ох кімнатну квартиру на вул.Мартовича.ремонт -"мега
    євро"+вся побутова техніка.можу здавати подобово.ціна договірна.
     
а де твій аватар? :)