Нерухомість та будівництво

Здам\зніму квартиру

Posted by levandivka on 13 жов 2007 відповідей - 478
  1. Drive7

    Drive7 Member

    Молода сим я шукає хорошу однокімнатну квартиру з ремонтом меблями та стиральною машиною. Цікавить р-н Сихів, Пасічна, Зелена. Буду вдячен за люби варианти.
     
  2. Shamanka

    Shamanka New Member

    Зніму одно-дво кімнатну квартиру

    День добрий. Розшукуємо одно -або двокімнатну квартиру для того щоб зняти на довгий час ( як мінімум рік)
     
  3. Sue

    Sue New Member

    Молода сім'я без дітей зніме 1- або 2-х кім. квартиру. Цікавить на тривалий термін, та готові розглянути пропозиції на 1-2 міс., бо житло потрібно терміново. Бажаний район - новий ЦУМ, кн.Ольги, Наукова, Тролейбусна, інші варіанти теж розглядаємо. Гарантуємо порядність, охайність, своєчасну оплату.
    Хто має інфо - пишіть в ПП.
    Дякую.
     
  4. anasko

    anasko New Member

    Цікавить для спільної оренди 2- кімнатної
     
  5. Ksjanja

    Ksjanja New Member

    Студентка. Шукаю квартиру в Шевченківському р-ні. Бажано в районі Топольної. Можливий варіант підселення до 1-2 дівчат. Хто зацікавився - пишіть.
     
  6. sannka

    sannka New Member

    потрібна кімната в квартирі на підселення для студента. з початку квітня. буду вдячна за інформацію)
     
  7. lene

    lene New Member

    Молода сім'я без дітей винайме 1- або 2-х кім. квартиру на тривалий термін, бажано з пральною машинкою.
    Бажаний район - Сахарова, Податкова, Чупринки, новий ЦУМ, кн.Ольги, інші варіанти теж розглядаємо.
    Гарантуємо порядність, охайність, своєчасну оплату. Терміново.
    Пишіть, будь-ласка, в ПП.
    Дякую.
     
  8. deepeyes

    deepeyes Member

    Молода порядна сім'я з дітиною винайме 1- або 2-х кім. квартиру (охайну та світлу) на тривалий термін з ремонтом та меблями.Бажано поблизу дитячі майданчики та ринок і магазини.

    Гарантуємо порядність, охайність, своєчасну оплату. Терміново.
    Пишіть, будь-ласка, в ПП.
    Дякую.
     
    Останнє редагування модератором: 5 кві 2010
  9. vivi

    vivi New Member

    Всем привет! Сдаю квартиру в центре Львова! Кто ищет? :)

    ---------- Додано в 18:05 ---------- Попередній допис був написаний в 18:01 ----------

    Я шукаю людей на квартиру! А скільки ви можете платити?
     
    Останнє редагування модератором: 8 кві 2010
  10. Liashenko

    Liashenko New Member

    Шукаю квартиру чи-то кімнату недалеко від центру з вересня 2010р.!..Студент ЛНАМу,охайність, порядність і своєчасну оплату гарантую!
     
  11. allisa

    allisa New Member

    Всім привіт! Молода сім'я з дитиною винайме 1- або 2-х кім. квартиру на тривалий термін.
    Бажаний район - Сихів район шувару або Городоцька район цирку , інші варіанти теж розглядаємо.
    Гарантуємо порядність, охайність, своєчасну оплату. Терміново.
    Дякую.
     
  12. Salariss

    Salariss New Member

    Доброго дня, панове!

    Молода сім'я без дітей винайме 1- або 2-кімнатну квартиру на тривалий час.

    Вимоги: не дуже далеко від центру міста, наявність безлімітного інтернету або технічної можливості його підключення, цілодобова подача води.

    Охайність, порядність і своєчасну оплату гарантуємо! Із вдячністю розглянемо усі пропозиції (якщо не важко - пишіть, будь ласка, у приват).
     
  13. nezabudka

    nezabudka вільна

    Шукаю 1-2 кімнатну квартиру для себе. Може бути без меблів, без техніки та без ремонту. На тривалий термін. Район Мотозаводу-Виговського-Патона-В. Великого-Наукова-Ряшівська-Левандівка-Любінська. Ціна - до 100 у.о
     
  14. Adidas

    Adidas New Member

    Доброго дня!
    Здам в оренду на довготривалий термін 2-х кімнатну квартиру не далеко від центру міста.
     
    Останнє редагування модератором: 13 кві 2010
  15. allisa

    allisa New Member

    Доброго дня! де саме знаходиця ваша квартира і яка її ціна ?
     
  16. Xen

    Xen New Member

    Всім доброго вечора !

    Молода сім'я (без дітей) винайме 1- або 2-кімнатну квартиру на тривалий час в районі готелю Гетьман-Трансбанку. Будем вдячні за будь-які пропозиції.:)
     
  17. anasko

    anasko New Member

    Цікавить мене!!! А де саме квартира і яка ціна?
     
  18. Tyrist

    Tyrist New Member

    Помогите снять квартиру

    Нужна 2-х комнатная квартира, недалеко от центра, 5 спальных мест, горячая вода. с утра субботы 24-го до вечера 25-го апреля. Евроремонт, стиральная машина и тп- не нужно, едем гулять по городу а не дома сидеть, чтоб было где вещи оставить и переночевать.
    Желательно не ссылки на посредников а тел хозяев. заранее спасибо :mocking:
     
  19. Fotynka

    Fotynka Active Member

    Шукаю квартиру, бажано двокімнатну і не дорогу на тривалий-тривалий термін (молода сім"я з дитинкою). Можна без меблів і побут.техніки.
     
  20. Інночка

    Інночка Active Member

    Здаю 2-х кімнатну квартиру, в самому центрі, біля Магнусу. Щойно після ремонту, повністю омебльовану, телефон, ТБ, холодильник, бойлер, вода цілодобово. Пічне опалення, лічильники, дуже економна. Є місце для авто. Ціна 2200 грн.
     
а де твій аватар? :)