Нерухомість та будівництво

Здам\зніму квартиру

Posted by levandivka on 13 жов 2007 відповідей - 478
  1. Patriot Ukraine

    Patriot Ukraine New Member

    На длительный срок хочу арендовать квартиру, если кто знает собственников, сообщите их координаты. Квартиру ищу в хорошем состоянии.
     
    Останнє редагування модератором: 1 бер 2015
  2. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

  3. Nelae

    Nelae New Member

    Шановні Львів'яни, підкажіть, будьласочка, може хтось чув, що здається будиночок. Шукаю невеликий будиночок або частку будинку в довготривалу оренду. Бажано, щоб недалеко від якогось парку, з місцем для авто, постійним водопостачанням, інтернетом, з ванною, не душем.
    Ми - молода порядна сім'я з 4місячною дитинкою.
    Чи може порекомендуєте якогось порядного ріелтера?
    Дякую;)
     
  4. Saksoff

    Saksoff миється в бані

    Для короткострокової аренди нерухомості, пораджу сервіси по типу Реклама на форумі платна. Краще від хозяєв винаймати, так дешевше виходить.
     
    Останнє редагування модератором: 10 кві 2015
    Reason for edit: несанкціоноване посилання
  5. Obama

    Obama Well-Known Member

    Потрібна допомога. Гарні друзі їдуть до Львова на травневі 1-3 число, попросили допомогти з житлом, виявилось що все що я знав зайнято або ціни поставили від 1500 за добу, потрібна квартира чи хостел може хтось знає щось чи підкаже куди звернутись щоб знайти житло на ці дні за прийнятну ціну. Наперед вдячний!
     
  6. vladdlav

    vladdlav New Member

    Зніму квартиру на 1 місяць (Липень). Ціна - до 3000 грн.
     
  7. Milovichka

    Milovichka New Member

    знаю удобный портал, объявления только от хозяевов, одно из главных требований - никаких маклеров. ***** дала ссылку со страницей уже по Львову. Есть много объявлений по аренде, как раз и по вашим требованиям до 3000 грн. Попробуйте там поискать, возможно вам этот портал поможет. Нам в свое время он очень помог.
     
    Останнє редагування модератором: 24 чер 2015
    Reason for edit: Реклама на форумі платна
  8. VolodymyrPower

    VolodymyrPower New Member

    Дорогі Львів'яни, хочу переїхати у ваше чарівне місто. Шукаю зараз квартиру, недалеко від ж/д вокзалу. До 2500грн. Шукаю від власника(без агенств). Я добра і порядна людина, без шкідливих звичок, займаюсь спортом.

    Буду вдячний за допомогу. Володимир.
     
  9. Bikk

    Bikk Active Member

    На ******* не пробували пошукати. Там багато пропозицій по оренді квартир. Тому що знайти квартиру безпосередньо від хазяїна досить важко, так що потрібно використовувати усі варіанти пошука.
     
    Останнє редагування модератором: 22 лип 2015
    Reason for edit: Реклама на форумі платна
  10. mr yasya

    mr yasya New Member

    Потрібна однокімнатна квартира в м. Львів для молодої пари та двох діточок 2 та 5 років на період з 04.09 по 08.09.Порядність і охайність гарантуэмо.Агенство прохання не торбувати.
     
    Останнє редагування: 6 сер 2015
  11. mr yasya

    mr yasya New Member

    Вибачте вже все виправив :)
     
  12. Chief

    Chief New Member

    Добрый день. Нужна 2км. квартира для семьи с ребёнком и собакой (французский бульдог), район пешей доступности от ул. Вийтовича.
    Предложения в ПП
     
    Останнє редагування модератором: 7 вер 2015
    Reason for edit: Контактувати через ПП!
  13. beastehg

    beastehg New Member

    Добрый вечер. Молодая пара переехали работать во Львов и от незнания сняли у недобросовестной хозяйки очень дорого квартиру еше и через агенство от которого толку мало а денег берут очень много. На данный момент нужно съехать до 15 числа. Помогите пожалуйста снять хорошую квартиру у хороших хозяев без агенства 1 - 2 комнатную евро ремонт вся техника ( главное не центр так как тут очень дорого снимать ) а район подойдет любой в пределах города цена до 4500 на очень долгий термин
    Искал уже квартиры через олх, ваш магазин но толку ноль так как тут у меня сложилось впечатление что пол города работает агентами да и люди еше свои квартиры отдают агенствам под сдачу ( когда у людей и так нету денег что бы снимать )
    Знакомых тоже к сожалению нету что бы по сарафанному методу найти квартиру ;(
    Я не беженец и не россиянен ( из Харькова и работаю в Английской фирме )
    Буду очень благодарен за помощь ( в долгу не останусь ) Пишите в личку
     
    Останнє редагування модератором: 8 вер 2015
    Reason for edit: Контактувати через ПП!
  14. webprisoner

    webprisoner New Member

  15. Stefano

    Stefano Active Member

    Підкажіть на рахунок подобової оренди. Які зараз ціни в середньому?
     
  16. luca

    luca миється в бані

    [Цитата="Стефано, посада: 2983549, член: 63140"]Підкажіть на рахунок оренди подобової. Які зараз ціни в середньому?[/Цитата]
    Сильно залежить від кількості і району самих діб. Зазвичай на одну добу неохоче здають, хочуть мінімум 2-3. Ну найбільше і впливає ціна від того - ріелтором з напряму чи маєте справу з господарем. Можете на olx глянути конкретніше, там і зорієнтуєтесь.
     
  17. Інночка

    Інночка Active Member

    З грудня буде вільна 2-х кімнатна квартира у центрі біля Магнусу. Квартира чиста, хороший косметичний ремонт, металопластикові вікна, новий бойлер, холодильник, пралка, інтернет. Є місце для авто, домофон з металевою брамою. Квартира дуже тепла та економічна. Ціна 5000 грн.
     
  18. Natti

    Natti миється в бані

    Нещодавно почала цікавитися цією темою,підшукаю квартиру.Невже оце такі ціни і є?
     
  19. Edwyter

    Edwyter New Member

    Хочу приехать к другу во Львов на день рождения, нужна 1к квартира с 2-мя спальными местами с 29 декабря по 1-2 января (Сиховский район)
     
  20. Інночка

    Інночка Active Member

    Квартира здана, прошу адміністраторів видалити дане повідомлення. Дякую
     
а де твій аватар? :)