Нерухомість та будівництво

Здам\зніму квартиру

Posted by levandivka on 13 жов 2007 відповідей - 478
  1. torpeda

    torpeda New Member

    У Львові дуже важко знайти житло, і це напевне тільки через тих маклерів!І взагалі тут важко, середні зарплати до 1500 грн., та й то якщо пощастить, і оренда 1-кімн. квартири в тих же районах, просто жах, вижити нереально!
    Я вже місяць намагаюсь знайти 1-кімн. квартиру у Шевченківському районі з нормальним житловим станом, І з оплатою в місяць 800 грн. і без посередників, та нічого не виходить.
    Буду вдячна за інформацію
     
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Колись думав поїхати пожити у Львові, та бачу що гнилий номер. Маклери - то теж бідаки, які за невеликі гроші працюють, теж їсти хочуть, куди мають йти? І господарю тому хату здавати за 1000 грн., я подумаю чи я б так здавав, то толку мені було б з тої нещасної тисячі? Так що всім зле.
     
  3. torpeda

    torpeda New Member

    Я це все розумію,
    Я студентка, навчаюсь на платному, гуртожиток на 5 курсі не дають, а по спеціальності в Львові аж цілий 0, а якщо без визначених навичок, то...
    Тобто і мені жити якось треба...:dntknw:
     
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

     
  5. Karavan

    Karavan New Member

    Олексій, актуальна ще Ваша інформація?
    Терміново житло потрібне за помірну ціну...
    Роман
     
  6. daymos

    daymos Member

    Гороховська

    Увага! Став жертвою шахрайства!
    Довідкова служба надала номер хозяйки, з якою я домовився про зустріч, яка після оплати 280 грн зникла. Інші номери квартири, що не відповідають умовам. Хозяйка, з якою домовлявся, їх коліжанка (зі слів співробітниці), говорила про домовленість з тою службою, двоє інших, не мають ніяких зв’язків. А прийшов то я заради саме тої квартири. Повернути гроші вімовились. Відправив заяву в міліцію, службу справ споживачів (там, як тільки сказав, що проблема з службою довідковою, то самі спитали: "... що? Гороховська? Є така в нас, багато вже наскладали заяв..."), прокуратуру. За днів п’ять подаю до суду.
    ФОП Гороховська. Городоцька 8 каб 22 (Магнус)
    Номери телефонів: 096 4702410, 097 7629707, 097 4758983 (не знаю, чи модератор не затре, контактувати з ними певно не стануть таким чином)
     
    Останнє редагування модератором: 29 січ 2011
    • Подобається Подобається x 1
  7. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Хто зникла? Служба чи хазяйка?

    І тут зміст не зрозумілий. Хто двоє інших?
     
  8. daymos

    daymos Member

    дві інші квартири
     
  9. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Шось білше-менше поняв, але не до кінця. Ви службі заплатили, чи хазяйці?
     
  10. Karavan

    Karavan New Member

    ПП Гороховська

    Потрапив сьогодні в ту саму халепу. На свою біду по оголошенню в "Ваш магазин" натрапив саме на "агенцію" п. Гороховської. Домовився за наданим в її агенції номером телефону з власницей квартири про зустріч - вона спершу зустріч перенесла на пізніше, а потім взагалі телефон відключила. 280 грн. - запий водою...
     
  11. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну зі мною те саме було ще десь у жовтні. Агенція в дворі навпроти палацу Потоцьких. 260 грн. за послуги. Перша "господиня" спочатку домовилась про зустріч, все як водиться, а потім вимкнула телефон. Але адреси присилали довго по СМС, там правда лівака більша частина - під офіси, студентам.
    Якщо ви підписали угоду, то там здається не придерешся - надання інформації просто.
     
  12. daymos

    daymos Member

     
    Останнє редагування модератором: 8 лют 2011
  13. lasunka

    lasunka New Member

    Привіт усім...
    Люди поможіть...мені потрібна квартира...двохкімнатна...бажано з хорошим ремонтом..Сихів...Кн.Ольги...Наукова..десь в цих районах....Хто має шось на увазі..пишіть...в контакти або в ПП..ТЕРМІНОВО....
     
  14. Sergunik

    Sergunik Member

    Звільнилась одна кімната у 2-х кімнатній квартирі.
    Потрібен сосід.

    Всі вигоди, всі меблі, індивідуальне опалення (все по лічильниках), пластикові вікна, 2-х поверховий будинок.

    Оскільки меблі нові - то потрібна людина, яка буде охайно поводитись з чужими речами.

    Початок кульпарківської.
    Вартість 1100 грн в місяць + комунальні.

    Потрібен 1 сусід чоловічої статі (сорі за дискримінацію).
     
  15. Heppines

    Heppines New Member

    Привіт. Шукаю порядну, охайну дівчину для спільної оренди квартири, вул. Наукова. Вартість 500грн. + комунальні.. Якщо вас зацікавило це повідомлення, пишіть в приват.
     
  16. lackora

    lackora New Member

    винайму 1-2 кімнатну квартиру

    Молода сім'я з двома дітками винайме 1-2 кімнатну квартиру в районі Петлюри-Кульчицької-Любінська-Виговського-Садова до 2000 грн. Гарантуємо порядність та своєчасність оплати! ПОСЕРЕНИКІВ ПРОХАННЯ НЕ ТУРБУВАТИ!
     
  17. mimicon

    mimicon Member

    Потрібна 2кімнатна квартира не дуже далеко від центру. Не вбита, бажано із хорошим ремонтом і меблями. На тривалий термін.
     
  18. UpShifter

    UpShifter Member

    Молодий чоловік без дітей винайме 1кімнатну квартиру не надто далеко від центру. До 2400грн. Посередників прохання не турбувати.

     
  19. Bambook

    Bambook Persona non grata

     
  20. Sergunik

    Sergunik Member

    Пропозиція вже не актуальна)
     
а де твій аватар? :)