Нерухомість та будівництво

Здам\зніму квартиру

Posted by levandivka on 13 жов 2007 відповідей - 478
  1. Taska

    Taska New Member

    здамо в суборенду 2-кімнатну квартиру на вул.Гвардійській на період Різдвяних свят
    зараз не маємо можливості переселятись, тому вирішили стати комусь в нагоді)
     
  2. Akela

    Akela Member

    Привіт!ще актуально?якщо так то які там умови і оплата?
     
  3. tigrarion

    tigrarion New Member

    [COLOR=зелений]Сниму квартиру срочно!!! на 1 месяц для 2-х студенток на период сесии!!!или комнату в квартире с хозяйкой.Девченки взрослые порядочные,без вредных привычек.[/COLOR]
     
    Останнє редагування модератором: 7 січ 2011
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    У Львові квартири здають лише дівкам і сім'ям. Хлопи видно в готелі всі жиють.

    Ще один.
     
  5. Vidok

    Vidok Active Member

    Думаю проблема з орендою житла надумана. Я приїхав у Львів і на другий день зняв 1км. кв. за допомогою агенції і все гаразд. При цьому я не дівчина і не сім'я. Живу з червня.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. pavvvell

    pavvvell Active Member

    От тому і так стається - шо такі як ВИ думають "я заплатив і всьо пофіг - хоть шашликі на балконі"
    Я там жив довгий час , і не хотілося щоб сусіди потім( будинок на 6квартир , кожного знаю - і мене всі знають) "виказуси" говорили.
     
  7. Mylja

    Mylja New Member

    Шукаю двох- або трьохкімн. квартиру. Можливо хтось із знайомих здає чи з'їжджає, розгляну усі пропозиції у межах 1500 грн.
     
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Хоч один допис як бальзам на душу.

    Та ні, я вже не одну квартиру знімав, а декілька. Тихіше води-нижче трави. То ви зі студентами плутаєте. А щоб не було ексцесів - то є порядок завдатку, який лежить в господаря і з якого можна відшкодувати збитки.
     
  9. pavvvell

    pavvvell Active Member


    Саме так - проблемка була якраз із студентом.... :drinks:
    Але після нього негативні спогади , от і попереджаю , щоб не сталося чогось подібного.
     
  10. Tasia

    Tasia Member

    Сім"я без дітей винайме 1-кімнатну квартиру на тривалий термін, в будь-якому районі Львова. Розглянемо всі пропозиції (можливо без меблів, без особливого ремонту). Обоє працюємо, шкідливих звичок не маємо. Ціна -до 1000 грн + комунальні.
     
  11. dim45

    dim45 Member

    Сім"я без дітей винайме 1 або 2-кімнатну квартиру на тривалий термін. Розглянемо всі пропозиції. Ціна - до 1500 грн + комунальні.
     
  12. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Сім"я з однією дитиною неспішно підшуковує 1- або 2- кімнатну квартиру квартиру у Львові на тривалий термін. Район - будь-який, крім Рясного і Сихова. Перевага надається Залізничному району, вул. Липинського, Хмельницького. Основна умова - наявність вигод (ванна, санвузол)! По оплаті - до 1500 грн/міс. Без посередників.
    Наперед вдячний!
     
  13. oksankaffk

    oksankaffk New Member

    я також шукаю сусідку :) можна було б удвох винаймати 2-ох кімнатну квартиру десь недалеко від центру :) якщо в вас вже є певні пропозиції щодо квартири, то шукайте мене тут :cesored:
    порядність гарантую :)
     
    Останнє редагування модератором: 11 січ 2011
  14. Nerozdilna

    Nerozdilna New Member

    Є квартира в районі вокзалу (до винайму)

    Всім привіт,

    Може комусь треба 1-кім. квартиру в районі вокзалу. Ми з дружиною виїжджаємо у лютому і хочемо її передати в хороші руки (господарі дуже порядні). Це кінець вул. Залізничної. Ми платили 1400 грн. плюс компослуги (зима - 250 грн, літо - 100 грн.). Квартира охайна. Якщо цікавить, дзвоніть :cesored::cesored::cesored: (в рельсу дзвоніть, а на форумі прийнято писати ПП)

    Даю інформацію на форумах, бо маклери із "Вашого магазину" замучили.

    Олексій

    Модератор: а форумлян замучили "телефоністи". Вам стовпів мало?
     
    Останнє редагування модератором: 16 січ 2011
  15. Azrael

    Azrael New Member

    Зніму однокімнатну квартиру в Шевченківському районі.-До 1300 грн...З ремонтом і побутовою технікою.На довгий період.Гарантую вчасну оплату.
    Пишіть в лічку...
    МАКЛЕРАМ І ФІРМАМ НЕ ТОРБоВАТИ!

    РОМАН
     
    Останнє редагування модератором: 21 січ 2011
  16. Stavr

    Stavr просто русский

    нужна однокомнатная квартира со всеми удобствами, быт.техникой. Район ул.Научной, Вл.Великого, кн.Ольги.
    Рассмотрю все варианты
    только от хозяев
     
  17. Sergunik

    Sergunik Member

    Звільняється одна кімната у 2-х кімнатній квартирі.
    Тому потрібен сосід.

    Всі вигоди, всі меблі, індивідуальне опалення (все по лічильниках), пластикові вікна, 2-х поверховий будинок.

    Оскільки меблі нові - то потрібна людина, яка буде охайно поводитись з чужими речами.

    Район привокзальний, початок кульпарківської.
    Вартість 1100 грн в місяць + комунальні.

    Потрібен 1 сусід чоловічої статі (сорі за дискримінацію).
     
  18. носик

    носик Member

    Молода сім я із 10 міс. дитинкою шукає 1-2-х кімнатну квартиру в р-ні Топольної (лікарня швидкої допомоги). Підходять вулиці : миколайчука, щурата, тичини, хвильового, мазепи, грінченка. Можливий варіант без меблів або частково.
    Прохання маклерам та інфобюро не турбувати.
     
  19. daymos

    daymos Member

    2-кімнатну у Львові ЗНІМУ довготривало

    Вітання дорогі форумляни!
    Якщо маєте знайомих чи, можливо, самі здаєте квартиру у Львові, надішліть будь-ласка в ПП свою пропозицію.
    Для сім’ї.
    Необхідне ліжко, стіл, стілець. Без техніки. Подалі від шуму, гаму і т.ін, хоча, розгляну пропозиції.
    Бажання платити цьотці-агенту немає. Ваш магазин не пропонувати.

    Буду вдячний, коли хто поділиться інформацією яку квартиру знімає сам. Цікавить: к-сть кімнат / вартість / метраж / вулиця
     
    Останнє редагування: 24 січ 2011
  20. nimiz

    nimiz Well-Known Member

    Молода, порядна пара без дітей зніме 1к квартиру з усіма зручностями в р-ні Стрійського ринку!!!
    На тривалий термін...
     
а де твій аватар? :)