зцілення

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем plastic, 9 лют 2014.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    А я хочу, щоб людям приходило полегшення навіть без моїх рук.
     
  2. Levko

    Levko Well-Known Member

    Але ж недаремно Бог говорить про руки?
    Значить це важливо, раз говорить?
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Ми всі орієнтовані на дари сильного духовного служіння. Ми віримо, що наш Бог живий і реальний, а тому має владу через духовні дарування, які дані окремим християнам в Церкві, являти особливу Свою славу та чудеса у зціленні тілесного каліцтва, воскресінні мертвих, уздоровленні від різноманітних хвороб та ін.
    Однак наступні слова Христа переорієнтовують Церкву Божу, зміщуючи такі вже звичні для нас акценти: «Багато-хто скажуть Мені того дня: Господи, Господи, хіба ми не Ім'ям Твоїм пророкували, хіба не Ім'ям Твоїм демонів ми виганяли, або не Ім'ям Твоїм чуда великі творили? І їм оголошу Я тоді: Я ніколи не знав вас... Відійдіть від Мене, хто чинить беззаконня!» (Мт. 7:22-23).
    «Як взагалі таке може бути? - спитає хтось. - Невже можливо творити такі надприродні речі, не знаючи Бога?!». Виявляється, що так.
     
  4. Levko

    Levko Well-Known Member



    Я також колись багато думав над цими словами Ісуса...
    Але тут НЕ сказано, що всім, хто пророкував, виганяв демонів, творив чуда великі Ісус скаже, що він їх не знає.
    Написано, що скаже це тільки тим, хто чинить беззаконня.
    Тобто, це Божа воля, щоб Його діти робили чуда, такі як робив Ісус і ще й більші, щоб виганяли демонів, зціляли хворих, пророкували і т.п... І це зовсім не означає, що всі, хто це робить, роблять це неправильно.
    Ісус так і сказав, що багато кому він скаже- "відійдіть від Мене", але багато і кому не скаже цього...
    Згідний.
     
  5. Levko

    Levko Well-Known Member

    Давайте, може закінчимо про покладання рук на хворих.
    1.Важливо це робити якщо Ісус про це говорить?
    2.Що в тому поганого, що я кладу руки на хворих?
    3.Чому ви називаєте то шарлатанством, якщо я роблю те, що сказав робити Ісус?
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Тому що ви розумієте ці слова якось не спочатку, а з кінця.

    Пояснюю: Ну раз я кладу руки на хворого, значить я - віруючий. Чому? Тому що так сказано у Письмі.
    Це у мене такі асоціяції, по відношенню до вашої ситуації.

    Ви зараз скажете: "Та нє, я спочатку віруючий, а потім кладу руки на хворого." Добре, скажіть, а хто не кладе руки на хворого - невіруючий?
     
  7. Levko

    Levko Well-Known Member

    Так і скажу!
    Про невіруючих я взагалі не говорю, тільки, виключно про віруючих в Ісуса.
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я запитав, хто не кладе рук на хворих, віруючий, чи невіруючий?
     
  9. Levko

    Levko Well-Known Member

    Віруючий зовсім не визначається по тому чи кладе він руки на хворого...
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    логічно.
     
  11. Levko

    Levko Well-Known Member

    от ви, наприклад, віруючий, а не кладете руки на хворих, більше того насміхалися з тих, хто це робить, без розбору називали то шарлатанством... А виявилося, що все логічно і все по Писанню, а значить по волі Божій...
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    зауважте, я вірю у зцілення, але не те, що ви пропонуєте.
     
  13. Levko

    Levko Well-Known Member

    А що я таке пропоную, чого нема в Писанні, чого Ісус не сказав робити?
    Ісус казав, що віруючі будуть класти руки на хворих і хворі будуть ставати здоровимим (чи буде приходити покращення, як ви казали).
    Ви вірите в це?
    І
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Вірю, але є одне але.
     
  15. Levko

    Levko Well-Known Member

    яке?
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Коли ви покладаєте руки на хворого, ви не звертаєтесь до Бога за зціленням, не покладаєтесь на Його волю, а на своє бажання. Ви посилаєтесь на Писання, але Бог є живий, Він є поряд, тому звернення є логічне. Ви вірите в те, чого нема. а саме в те, що знаєте Його волю по відношенню до всіх - всіх оздоровити, а вам - людині віруючій варто покласти руки і маємо зцілення.Ви в це вірите тільки до того моменту, коли дійсно є хворий, якого всі знають, що він такий і вилікувати не вдається. Виходить, Бог хоче, ви хочете, а результат нульовий. Це можна переконатися на Зоряні, на Дзеку. Ще один фальш я бачу в тому, що серед всіх пронумерованих відео нема жодної невдачі. Хоча я переконаний, вони в житті є, але просто приховуються, не висвітлюються. Образно кажучи, це називається ходіння в темноті і боязнь світла. У Бога нема нічого темного, все має бути правдиве, чесне і світле.

    Наступний показовий момент. Я колись написав: ваша головна ідея - вашої релігії - щоб померти здоровим. І ви то сприйняли майже з радістю, дописавши: жити здоровим. І я остаточно зрозумів, що це зовсім інша релігія, ніж християнство.
    Є зараз багато неохристиянських течій, які заохочують людей різними приємними речами. Наприклад, СЄ викинули пекло і кару. "ГУляй дУша- пєкла нЄма". Уявляєте. як то приємно? Можна грішити як завгодно - відповідальності не буде. Є течії, які зваблюють людей хорошим настроєм, проводячи тренінги на тему як все кругом добре, я - щасливий, у мене все просто супер. Тобто навіюється психологічний позитив. Ще трошки гіпнозу, самонавіювання і люди стають просто зазомбовані в єйфорії.

    Подібне є у вашій течії, тільки у вас коньок - врачєваніє. Люди поголовно зціляються, всі щасливі... просто супер. Але це не є християнство.

    Ісус каже: візьми свій хрест і йди за мною. Основною метою християнства є спасіння душі, а не тіла. Чому люди не думають, що бути християнином - це обовязки, це робота над собою - своїми поганими звичками, це перебороти свою гордість, полюбити ближнього, не вкрасти, не обманювати... Всім хочеться лиш ейфорії, або випросити у Бога грошей і безмежного щастя вже, в цю секунду, головне - себе не напрягати. Ось що треба людям. Одним словом, головне чомусь не те, що Бог хоче для людини, а що людина має собі замовити від Бога, будучи переконаним, що й Бог цього хоче. Бідний Лазар важко хворів, але потрапив до раю. Багато праведних людей теж хворіло і чомусь Бог допустив їм ці хвороби. Справжній християнин каже: на все Божа воля. Чому? тому що він покладається на Бога. Поганий християнин каже: не на все Божа воля. Чому? Бо він повністю не покладається на Його волю. В його житті є ще інша воля - власна, або від диявола. Ще раз кажу: для правдивого християнина просто не існує іншої волі, як Божа. Бо він хоче жити виключно Його волі. "Хай буде воля Твоя" -так вчив Ісус і так Сам звертався до Отця. А ви мені тут розповідаєте, що не на все Божа воля. Не хочу навіть чути про це.

    Ну от, я вам розповів "що не так". Я б не довірив своє здоровя ні вам, ні вашим цілителям - страшнувато, неправдиво, приховано.
     
    Останнє редагування: 30 чер 2016
  17. Levko

    Levko Well-Known Member

    Ок... Зрозумів...

    Оцього я не розумію, на жаль...
    Шо значить "не покладаєтесь, на Його волю, а на своє бажання"?
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Нічого від себе.

    Коли ви кажете: Іменем Ісуса Христа, хворобо вийде - то це ви говорите і ви наказуєте. Але у ваших зціленнях нема просьби до Бога, звернення про зцілення. Ви не покладаєтесь на живого Бога, який є поряд, ви просто посилаєтесь на Письмо. Просіть і отримаєте... а ви не просите.
     
  19. Levko

    Levko Well-Known Member

    Я наказую! Але Іменем Ісуса Христа! І це ж по Писанню
    Зараз вам доведу.

    Наприклад:

    Мар.9:38 Обізвався до нього Іван:
    Учителю, ми бачили одного чоловіка, який
    з нами не ходить, що виганяє Ім'ям Твоїм
    демонів


    Чоловік виганяв Іменем Ісуса Христа демонів. Ісус осудив його? Ні

    Або ще:

    Дiї.3:6
    Та промовив Петро: Срібла й золота в мене
    нема, але що я маю, даю тобі: У Ім'я Ісуса
    Христа Назарянина устань та й ходи!


    Просив Петро Бога зцілити хворого, чи наказав йому встати(стати здоровим) Іменем Ісуса Христа?

    Ще можу привести багато прикладів.
    Отже, я роблю так як пише Біблія. Нічого від себе. Для чого мені щось вигадувати і спотворювати Слово? Беру приклад з перших християн.

    Прошу знайти мені приклади, де би хтось з учнів Ісуса молився за зцілення так як ви пропонуєте?
    Я не покладаюсь на живого Бога??!!!
    Ви жартуєте?
    А в чиє Ім"я я молюся? У своє ім"я? Чи в Ім"я Ісуса Христа?
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    А ви знайдете, де я критикував вас за вислів "У Імя Ісуса Христа...."? Не знайдете, а списали на цю тему півсторінки.

    От ви кажете: я роблю так, як пише Письмі і приводите приклади з Апостолом Петром. Ви прирівняли себе з Апостолом Петром. Ну раз він так робив, то й я так можу, нє? Але він - не ви, а ви - не він. От я дам вам футбольний мяч і попрошу забити гола професійному воротарю з 11 метрів. За 10 спроб ви жодного разу не заб'єте, а професійний нападник - заб'є. Чому? Адже у нього так само дві ноги, одна голова, двоє рук... Все те саме, що у вас. І ви казатимете: я роблю все так само, як книжка пише, як і він. Робите то саме, а результат різний. А згадайте, як Петро сказав чоловікові про обманство і той зразу помер, а потім сказав жінці і та тут же померла. Хто таке може? А хочете сказати, що Петро тренувався на хворих, покращуючи свою майстерність, як ото ви? Очевидно, подібні дари були дані йому, як й іншим апостолам.


    Левко, та повного того. Хіба жінка, що кривоточила не просила Господа? А сліпий не просив? Всі, хто хотів зцілення просив Ісуса і отримував. Але проблема в тому, що ви себе поставили вище просящих - десь посередині між простим смертним і Господом.


    З ваших пояснень: Бог вже сказав своє слово, взявши наші немочі. Що ще просити? Після такого пояснення дійсно, Бог непотрібний, залишилося покласти руки.
     
а де твій аватар? :)